مزایا و معایب دستگاه لیزر nd-yag

مزایا و معایب دستگاه لیزر nd-yag

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و معایب دستگاه لیزر nd-yag

لیزر درمانی یکی از بهترین و جدیدترین متد هایی می باشد که توانسته است با توجه به نتایج قابل ملاحظه ای که به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد در سطح جهان طیف گسترده ای از مشتاقان و علاقه مندان به زیبایی را به سمت خود جلب نماید. در میان انواع مختلف شیوه های کاربردی و دستگاه های نوین می توان به دستگاه لیزر nd-yag نیز اشاره نمود که تحول خاصی را دنیای لیرز بوجود آورده است. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که هر کدام از این روش ها به نوبه خود دارای مزایا و معایبی هستند و هنوز یک سیستم منحصربفرد روی کار نیامده است که بتواند به طور صد در صد بی عیب و نقص باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد مزایا و معایب دستگاه لیزر nd-yag بیشتر بدانید. 

مزایای دستگاه لیزر nd-yag

  • اکثرا بر این اعتقادند که از لیزر nd-yag می توان برای حذف مو های زائد در پوست های مختلف بهره مند شد اما بیشترین کارایی این لیزر برای افرادیست که در مناطق آسیای شرقی زندگی می کنند و دارای پوست کمی سبزه و رو به تیرگی هستند.
  • فرکانس هایی که این نوع لیزر از خود خارج می کند این قدرت و توانایی را دارا می باشد که با نفوذ به لایه های عمیق پوست به طور کامل اثربخشی خود را اجرایی سازد.
  • مو هایی که تحت اشعه های نوری این لیزر قرار می گیرند آمادگی مجدد خود را برای رشد از دست می دهند و به مرور زمان فرد متوجه توقف رشد مو ها خواهد شد.
  • یکی از پیشرفته ترین و به روز ترین فناوری های روز دنیا در میان سایر لیزر های موجود می باشد که موفقیت های بالای 90 درصد را در اکثر بیماران بدست آورده است. 

معایب دستگاه لیزر nd-yag

  • اثربخش بودن کمتر این متد بر روی مو هایی که رنگ روشن تر دارند یکی از ایراداتی است که می توان به این دستگاه لیزری وارد کرد.
  • این روش با توجه به اینکه کاملا استاندارد و تضمین شده است اما فرد می تواند میزانی از درد را تا حدی احساس نماید و اگر ناحیه درخواستی برای لیزر وسیع تر باشد مسلما این احتمال وجود خواهد داشت که درد بیشتری حس شود.
  • از آنجایی که دستگاه لیزر nd-yag بر روی افراد با پوست های تیره نتایج موثر تری را نمایان ساخته لذا یکی از خطراتی که آن ها را ممکن است تهدید کند بوجود آمدن لکه ها و نقاط سفید رنگ بر روی پوست است چرا که ملانین را تحت تاثیر قرار داده و نابود می کند.
منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X