پی آر پی دور چشم روشی برای رفع تیرگی دور چشم

پی آر پی دور چشم روشی برای رفع تیرگی دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پی آر پی دور چشم روشی برای رفع تیرگی دور چشم

پی آر پی دور چشم به عنوان شیوه‌ای جدید است که جهت رفع کبودی، پف، چروک و سیاهی اطراف چشم‌ها به کارمی رود. چشم‌ها و اطراف آن‌ها از نواحی حساس صورت هستند که در زیبایی افراد تأثیرگذاری بسیاری دارند. به طور کلی، پی آر پی بهترین روش برای رفع تیرگی دور چشم شناخته شده است. حتماً شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید که در هنگام صبح وقتی از خواب برمی‌خیزید یا در برخی از فصل‌های خاص سال دور چشم‌ها سیاه می‌شود.این حالت از کبودی دور چشم می‌تواند به دلیلبی‌خوابی و تغییرات آب و هوایی رخ دهد و به‌ مروربرطرف شود؛ اما برخی از افراد ناخواسته و بدون هیچ دلیل خاصی با سیاهی دور چشم مواجه می‌شوند. به گونه‌ای که اطراف چشم‌ها همیشه تیره باقی می‌ماند و به هیچ عنوان برطرف نمی‌شود.

برتری استفاده از روش پی آر پی دور چشم برای رفع تیرگی دور چشم

با توجه به این که پی آر پی دور چشم با استقبال فراوانی از سوی افراد مختلف مخصوصاً بانوان مواجه شده است بهتر است بادلایل برتری این روش نسبت به سایر روش‌های ارائه شده آگاهی کافی داشته باشید. اگر بارها از کرم‌های دور چشم و داروهای گیاهی و شیمایی گوناگون استفاده کرده‌اید و نتوانسته‌اید سیاهی دور چشم‌هایتان را برطرف کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با کمک علم پزشکی نوین این مشکل را برطرف کنید. در روش پی آر پی دور چشم ازخون خود فرد استفاده می‌شود و از پلاسمای غنی شده خون که حاوی مقدار زیادی پلاکت است جهت برطرف کردن این مشکل استفاده می‌گردد. بنابراین با توجه به حساس بودن ناحیه دور چشم نگرانی از بابت عوارض این روش درمانی نخواهید داشت. پزشک متخصص پوست و مو با استفاده از بی‌حسی موضعی این قسمت را بی‌حس می‌کند و جهت تزریق از سوزن‌های بسیار نازک استفاده می‌شود تا درد به کمترین میزان ممکن برسد. بهتر است بعد از تزریق پی آر پی تا چند ساعت از تحرکات فراوان و قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بپرهیزید و سپس به انجام فعالیت‌های روزمره‌تان بپردازید تا سیاهی دور چشم‌ها به طور کامل برطرف شود.

سن مورد نیاز برای انجام پی آر پی دور چشم چقدر است؟

استفاده از این روش هیچ گونه عوارضی ندارد و تمامی افراد در تمامی سنین می‌توانند جهت برطرف کردن سیاهی دور چشم از این روش استفاده کنند؛ اما پزشکان توصیه می‌کنند که افرادی که بالای 17 سال دارند از این روش بهره بگیرند. بعد از انجام پی آر پی سیاهی دور چشم‌ها تا حد معقولی برطرف می‌شود و می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حاضر شوید. بعد از پی آر پی دور چشم استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید تا بتوانید همیشه پوستی شاداب و سالم داشته باشید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X