معجزه ای به نام بوتاکس برای جوانسازی پوست

معجزه ای به نام بوتاکس برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه ای به نام بوتاکس برای جوانسازی پوست

روش تغذیه ی افراد امروز جامعه ، مواد غذایی صنعتی ، هورمون ها و مواد افزودنی غیر مجاز و بسیاری عوامل دیگر در کنار شرایط آب و هوایی باعث شده که حتی افراد جوان نیز زودتر به پیری زودرس و چین و چروک های عمیق در صورت و بدن خود دچار شوند . بوتاکس برای جوانسازی پوست با رفع به موقع این چین و چروک ها می تواند از شدت این عوارض و به وجود آمدن چین و چروک های عمیق تر به طور موثری جلوگیری نماید.

از جمله عمل های زیبایی جوان کننده پوست می توان به تزریق بوتاکس اشاره نمود .

در روش تزریق بوتاکس که نسبت به دیگر عمل های زیبایی هزینه کمتری دارد ، سم ضعیف شده ای توسط بیحسی موضعی به کمک سوزن های بسیار ریز و مخصوص زیر پوست تزریق می شود.

با تزریق بوتاکس به زیر پوست نواحی چروک شده ، عضله ی فعال آن قسمت به طور موقت فلج شده و دیگر پرکار نخواهد بود و چروک های جدیدی را ایجاد نمی کند و از طرف دیگر این ماده سبب پر شدن چین و چروک ها شده و پوستی صاف و بدون چروک را ایجاد خواهند نمود.

از تزریق بوتاکس برای رفع خط اخم ، خط خنده ، چروک های اطراف چشم ، بالا بردن ابرو ، چین و چروک های پیشانی ، خطوط اطراف دهان و .... استفاده می شود.

تزریق بوتاکس برای جوانسازی پوست

با رفع موثر چروک های صورت به کمک تزریق بوتاکس ، به طور چشمگیری پوست فرد جوان تر و شاداب تر می گردد .

برای  دستیابی به نتیجه مطلوب از تزریق بوتاکس برای جوانسازی پوست ، باید این عمل زیبایی در مراکز تخصصی و کلینیک های معتبر زیبایی توسط پزشک متخصص با روش ها و تکنیک های استاندارد صورت پذیرد .

استفاده از بوتاکس اصل و دارای استاندارد های معتبر از ایجاد عوارض بعد از تزریق جلوگیری می کند .

از آنجا که بعد از یک هفته پس از تزریق آثار بوتاکس به خوبی آشکار می گردد لذا باید بیمار صبور باشد و در این مدت به تزریق مجدد بوتاکس اقدام نکند .

از تزریق بوتاکس توسط افراد سود جو و غیر متخصص در مراکز نامعتبر که تزریق بوتاکس تقلبی و بی کیفیت را انجام می دهند ، اکیدا خودداری کنید .

تزریق بوتاکس بی کیفیت باعث ایجاد حساسیت ها و عوارض شدیدی خواهد شد که حتی با جراحی های چندین باره قابل جبران نیز نخواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X