از تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک بدانید

از تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک بدانید

ماده ی بوتاکس سم ضعیف شده ای است که به صورت تولید تجاری جهت رفع چین و چروک و معایب صورت و بدن به کار می رود . بسیاری از بیماران از تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک نگران هستند که برای رفع این مشکل باید به مواردی قبل از بوتاکس توجه کنند.

با تزریق ماده ی بوتاکس در یک ناحیه از صورت و بدن ، چین و چروک ها پر می شوند و عضله ی آن قسمت به طور موقت برای مدتی فلج می گردد ، بدین صورت با کاهش فعالیت عضله ی پرکار ، چین و چروک های آن برطرف می شود .

استفاده از بوتاکس در محل مناسب به طور موثری باعث بهبود چروک ها و خطوط ایجاد شده خواهد شد ، پزشکان بهترین محل مناسب برای تزریق بوتاکس را، پیشانی می دانند .

تزریق بوتاکس به منظور جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های بدن انجام می شود ، چنانچه تزریق بوتاکس برای رفع چروک های اطراف چشم و پیشانی به مقدار لازم و به شیوه درست و اصولی انجام نشود ، با حرکت ماده ی بوتاکس به نواحی اطراف و همچنین فشار بر عضلات نگه دارنده ی چشم  شاهد افتادگی پلک های چشم خواهیم بود .

از این رو برای انجام تزریق بوتاکس جهت رفع چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم باید به کلینیک پوست و مو تخصصی مراجعه کرد .

در کلینیک ها و مراکز تخصصی زیبایی ، عمل های زیبایی مانند تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص با روش ها و قواعد دقیق استاندارد صورت می پذیرد ، لذا در صورت ایجاد هر گونه عارضه پس از تزریق پزشک معالج با بررسی وضعیت بیمار ، به تجویز دارو و اقدامات لازمه می پردازد و جای هیچ گونه نگرانی برای بیمار نخواهد بود .

تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک

افتادگی پلک در اثر بوتاکس در پلک بالا که به آن پتوز گفته می شود بیشتر نمایان می شود .

در واقع تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک به دلیل بی تجربه گی برای پزشکان و افراد غیرمتخصص رخ می دهد .

برای جلوگیری از تأثیرات بوتاکس بر افتادگی پلک باید از تزریق این ماده در آرایشگاه ها و باشگاه ها که فاقد مجوز وزارت بهداشت هستند اکیدا خودداری کرد ، زیرا انجام هر گونه عمل زیبایی بر روی صورت و بدن دارای اصول و قواعد استانداری است که تنها متخصصین با گذراندن دوره های آموزشی لازم و در اثر تجربه بدست خواهند آورد و افراد غیرمتخصص با تبلیغات کذب به خاطر سودآوری خود ، سلامتی و زیبایی دیگر افراد جامعه را به مخاطره می اندازند .

منبع: کلینیک جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X