پیکرتراشی چربی بهترین روش برای لاغری موضعی

پیکرتراشی چربی بهترین روش برای لاغری موضعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکرتراشی چربی بهترین روش برای لاغری موضعی

اولین راه برای لاغری، رژیم های غذایی و ورزش است اما ممکن است بعد از طی کردن دوره درمانی باز هم در برخی از قسمت های بدن چربی اضافی باقی بماند که در این صورت اگر بخواهیم این مقدار را با ادامه دادن رژیم از بین ببریم منجر به بد فرم شدن و لاغری بیش از حد قسمت های دیگر خواهیم شد در این زمان است که پیکرتراشی چربی بهترین راهکار خواهد بود. همه ما ذاتا به زیبایی علاقمند هستیم و این مسئله به خلقت ما باز می گردد. این زیبایی نه تنها به چهره بلکه به کل ظاهر فرد بر می گردد. این که چه می پوشد، چگونه راه می رود و حتی این که آیا تناسب اندام دارد یا خیر. چاقی نه تنها منجر به این می شود که این تناسب اندام بهم ریخته و درن تیجه زیبایی انسان کم شود بلکه از نظر سلامتی نیز بسیار خطرناک است. چاقی در گروه بیماری های متابولیک قرا دارد به این معنا که منجر به بیماری های دیگر من جمله فشار خون، بیماری قلبی و... خواهد شد و در نتیجه درمان آن ضروری است.

پیکر تراشی چربی چیست؟

در این روش که به عنوان یک روش لاغری موضعی معروف است جراح سعی می کند بدون این که آسیبی به قسمت های دیگر بدن وارد نماید، چربی های اضافی آن قسمت را حذف کند. به منظور پیکر تراشی چربی می توان از روش های مختلف پیکر تراشی کمک گرفت. برای نمونه یکی از روش های پیکر تراشی چربی استفاده از روش لیپوماتیک است.

روش لیپوماتیک در پیکر تراشی چربی

این روش برای چربی های ناحیه شکم، باسن، پهلو ها، ران و ساق پا بیشتر کاربرد دارد. ابتدا میله ای وارد ناحیه مورد نظر شده و با حرکات دورانی و لرزشی، چربی های موجود در این قسمت ها خرد و تکه تکه می شود. در این حالت چربی ها به حالت مایع و آزاد در می آیند. پس از آن بدون هیچ  گونه درد و آسیبی، چربی های آزاد شده توسط دستگاه مکیده شده و از بافت خارج می گردند. مدت زمان لازم برای پیکرتراشی چربی توسط پزشک جراح پلاستیک تعیین شده و بسته به میزان چربی های موجود در آن قسمت از بدن متفاوت است. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X