معایب و مزایای روش پیکرتراشی با لیزر

معایب و مزایای روش پیکرتراشی با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معایب و مزایای روش پیکر تراشی با لیزر

پیکرتراشی با لیزر برای رسیدن به تناسب اندام انجام میشود. افراد دارای وزن بالا ویا افرادی که دارای چاقی موضعی هستند ، داوطلبان پرو پا قرص روش های درمانی مختلف هستند، برای حل  این معضل که حالا دیگر جهانی شده است ، راه حل های مناسبی پیدا میشود ،هر چند هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی است.  افراد باید با مشورت پزشکان متخصص زیبایی و افراد دلسوز و آگاه در این زمینه یکی از تکنیکهای موجود را انتخاب کنند. برای آگاهی از معایب و مزایای روش  پیکر تراشی با لیزر ابتدا باید روش انجام عمل را توضیح بدهیم تا شما با شناخت و آگاهی لازم و کافی دست به انتخاب بزنید. این روش اگر چه به معجزه می‌ماند اما در دنیای پزشکی معایب و مزایایروش پیکر تراشی با لیزر جای خود را دارد.

معایب و مزایای روش پیکرتراشی با لیزر

لیپوماتیک چیست؟ شیوه‌ای نو وایمن است.تاثیر وماندگاری بالایی دارد وبرای رفع چاقی از نواحی مختلف اندام  آدمی طراحی شده است. مکانیزم عمل به این صورت است : دستگاه لیپوماتیک دارای لوله نازکی است ، هوای فشرده توسط این دستگاه وارد این لوله نارک میشود  ، هوای فشرده شده در این لوله  نارک وباریک  با سه نوع حرکت ارتعاشی از طریق یک  شکاف ۳میلیمتری، وارد بافت چربی میشود . این سه حرکت ارتعاشی سبب می‌شود تا پیوند میان سلول های چربی از هم بگسلد. لوله نازکی که کانولا نام دارد دارای سنسورهایی است که به بافت مجاور آسیبی وارد نشود.به این دلیل ایمن بودن یکی از مزایای پیکر تراشی با لیزر به روش لیپوماتیک است.

آیا مزایا ومعایب پیکر تراشی با لیزر به لیپوماتیک محدود میشود؟

البته که چنین نیست ، سایر روش ها نیز دارای مزایا ومعایبی هستند مهم این است که فرد با شناخت دست به انتخاب بزند  تا در ادامه معالجه خود نیز مسیولیت بپذیرد ودر مراقبت از آنچه انجام شده ، کوتاهی نکند. در این جا سعی میکنیم مزایا ومعایب پیکر تراشی با لیزر ،به خصوص مزایا و معایب لیپوماتیک را برایتان بر شماریم.

این روش ماندگاری بالایی دارد

اگر میخواهید از مزایای لیپوماتیک بیشتر بهره‌مند شوید مراقبت های بعد از عمل جراحی را جدی بگیرید.اگر بعد از عمل جراحی لیپوماتیک ودر روز های اول بعد از آن راه بروید خطر آمبولی پیش نمی آید.خطر سوختگی وجود ندارد. کبودی ها خیلی زود برطرف می‌شود.به دلیل استفاده از سرکردن موضعی ، خطر بیهوشی کامل منتفی است. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X