لیپوماتیک ران برای پیکرتراشی پا

لیپوماتیک ران برای پیکرتراشی پا

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک ران برای پیکرتراشی پا

پیکر تراشی اندام های مختلف بدن، به معنای حذف کردن، تغییر دادن و پر کردن بخش های مختلفی از بدن انسان است که با کمک ذخایر چربی اضافی بدن و انتقال آن ها به بخش های مورد نیاز، انجام می شود. لیپوماتیک ران برای پیکرتراشی پا انجام میگردد. تکنیک های بسیار زیادی برای این روش وجود دارد، اما پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا متد های جدیدی معرفی شوند که به وسیله ی آن ها مشکلات اولیه مانند نیاز به بیهوشی دائمی و خطرات وابسته به آن، تخریب بافت های بدن و یا خون ریزی شدید از بین برود و بیمار بتواند با خیالی آسوده به اندام دلخواه خود دست پیدا کند. یکی از  روش های معرفی شده برای پیکر تراشی بدن، لیپوماتیک می باشد. لیپوماتیک به عنوان یکی از امن ترین و سریع ترین روش های پیکر تراشی در دنیا شناخته شده است.

پیکر تراشی پا با کمک لیپوماتیک

در خلال پیکرتراشی قسمت های مختلفی از بدنبا کمک تکنیک لیپوماتیک، چربی ها با استفاده از ضربات فیزیکی و یا انرژی ناشی از امواج فراصوت، از بافت ها جدا می شوند و به وسیله ی یک مکنده ی قوی از بدن خارج می شوند. پزشکان حاذق می توانند با کمک لیپوماتیک، چربی های اضافی را از ران ها، پاها، شکم، باسن و بازوها جدا کنند. این روش برای دست یابی به اندامی متناسب بسیار مفید است و می توان آن را در خلال سایر جراحی های پلاستیک، مانند پروتز سینه، نیز انجام داد.این روش بدون ایجاد زخم و در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند.

چه کسانی می توانند از لیپوماتیک ران برای پیکر تراشی پا استفاده کنند؟

افرادی که با وجود تمرینات ورزشی شدید و رژیم های غذایی طاقت فرسا تغییری در سایز پاهای خود، به ویژه در قسمت ران ها، احساس نمی کنند و برای از بین بردن چربی های موجود در این بخش ها با مشکلاتی روبرو هستند، می توانند از لیپوماتیک برای پیکر تراشی پاهای خود استفاده کنند. برای انجام عمل لیپوماتیک، بیمار به بیهوشی عمومی احتیاجی ندارد. همچنین روش لیپوماتیک بر خلاف روش های جراحی زیبایی رایج، هیچ گونه اثری از بخیه و برش های جراحی بر روی پوست باقی نمی گذارد. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X