با روش جدید پیکرتراشی آشنا شوید

با روش جدید پیکرتراشی آشنا شوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

با روش جدید پیکرتراشی آشنا شوید

روش جدید پیکرتراشی ، بهترین روش بیرون آوردن و تخلیۀ چربی­ها از بدن افراد است که نتایج بسیار بهتری نسبت به سایر روش­ها مثل لیپولیزر یا ساکشن دارد. این روش بسیار امن و بهداشتی، آسان و تأثیرگذار است. لیپوماتیک یا لیپوساکشن انفراسونیک، جدیدترین روش پیکرتراشی است و در واقع دستگاهی است که سازمان غذا و دارو آن را تأیید کرده است و روش و سیستمی مطمئن و بی­خطر برای لاغر کردن ران پا، شکم، پهلوها و همچنین حذف و برداشتن چربی­های حجیم از تمام قسمت­های بدن است که بدون جراحی انجام می­گیرد.

روش پیکرتراشی په مزیتهایی نسبت به روشهای قدیمی تر مثل لیپوساکشن دارد؟

این روش نسبت به لیپوساکشن بسیار امن­تر است و همچنین سیستم امنیتی­ای که در این دستگاه تعبیه شده است، از بافت­های مختلف بدن مثل عضله­ها و عصب­ها محافظت می­کند. این دستگاه در هر دقیقه 600 ارتعاش دارد که با آن می­تواند به صورت مؤثر و کارآمدی چربی­های اضافی بدن را بیرون بکشد. این دستگاه همچنین پوست را صاف ­تر و برآمدگی­های آن را کمتر می­کند همچنین برای کوچک کردن بازوها نیز استفاده می­شود و کبودی و تورم ایجاد نخواهد کرد. چون در جلسات مشاوره و با توجه به سایز اندام شما و فشردگی بافت­های چربی­تان هزینۀ پیکرتراشی محاسبه می­شود، این هزینه برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

عمل لیپوماتیک چگونه انجام میشود؟

لیپوماتیک یا پیکرتراشی، که درواقع لیپوساکشن بدون درد است، با موتوری بادی کار می­کند. این موتور بادی که با هوای فشرده­ای که درون خود دارد، سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لولۀ کانولا ممکن می­کند، به راه می­افتد. در نتیجۀ این کار، مسیر مارپیچی ایجاد می­شود و بافت­های چربی به ذره­های بسیار ریز تبدیل و تقسیم می­شوند. سپس این بافت­های چربی بدون آسیب رساندن به سایر قسمت­ها و عضلات و... از بدن خارج می­شوند. این روش همچنین برای آب کردن شکم بسیار مناسب و مؤثر است. لازم به ذکر است همانطور که در مقاله های قبلی گفته شد استفاده از گن لاغری لیپوماتیک بعد از انجام عمل ضرورت دارد. این گن به از بین رفتن چربیهای باقیمانده بعد از جراحی و حفظ نتیجه حاصل کمک فراوانی میکند.

روش جدید پیکرتراشی چگونه عمل میکند؟

این روش باعث سوختن پوست یا همان نرکوز پوست نمی­شود و تورم و کبودی بسیار بسیار کمتری ایجاد می­کند. این روش پوست را بیشتر و بهتر منقبض می­کند و برای کوچک کردن شکم، مخصوصاً بعد از زایمان، بسیار مؤثر است. پیکرتراشی یا لیپوماتیک، گزینه­ها و راهکارهای متفاوتی را برای مبارزه کردن با رشد و افزایش چربی­ها در منطقه­های گوناگون بدن به شما خواهد داد؛ چرا که پزشکان می­دانند ممکن است استفاده از یک روش خاص و ثابت تناسب اندام برای تمام بیماران مناسب و راهگشا نباشد. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X