بهترین کلینیک عمل زیبایی پیکرتراشی در شیراز

بهترین کلینیک عمل زیبایی پیکرتراشی در شیراز

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک عمل زیبایی پیکرتراشی در شیراز

از میان روش­های متعددی که برای زیبایی و لاغری اندام وجود دارد، عمل زیبایی پیکرتراشی یا لیپوماتیک شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد. در این مقاله، پس از توضیح مختصری دربارۀ عمل زیبایی پیکرتراشی، به این می­پردازیم که آیا انجام این عمل در شهری مثل شیراز با سایر شهرها و کلینیک­ها تفاوتی دارد یا خیر؟ و سپس بهترین کلینیک عمل زیبایی پیکرتراشی (لیپوماتیک) را معرفی خواهیم کرد.

لیپوماتیک یا عمل زیبایی پیکرتراشی چیست؟

دستگاه لیپوماتیک برندی اروپایی است که در سه بُعد سه ارتعاش تولید می­کند. نصب شدن حسگرهای حساسی روی سر پروب این دستگاه، ایمنی آن را بسیار افزایش داده است. این روش، روشی تازه و جدید در جراحی­ زیباییاست و همۀ مزایای لیپوساکشن را در حالی برای شما فراهم می­کند که عوارض آن را ندارد. افرادی که به دنبال کاهش قند خونشان و همچنین لاغر شدن موضعی بدون عوارض و درد و با هزینۀ کم هستند، معمولاً بهترین گزینه برای آنها عمل زیبایی پیکرتراشی (لیپوماتیک) است.

لیپوماتیک در شیراز چگونه انجام میشود و چه مزایایی دارد؟

عمل لیپوماتیک در شیراز با ارتقای روش نسبتاً سنتی لیپوساکشن، رضایت و سلامت حداکثری بیماران را تأمین کرده است. در حین انجام شدن این عمل، وسیله­ای به نام کانول با حرکت­های ارتعاشی خود در مرحلۀ اول سلول­های چربی را می­شکند و بعد از آن این چربی­ها آرام از بدن فرد خارج می­شود. لازم به ذکر است که لیپوماتیک یا پیکرتراشی، عملی است که برای بهبود بخشیدن و زیبایی ظاهر استفاده می­شود نه برای کم شدن وزن؛ ولی کاملاً قابل پیش­بینی است افرادی که این عمل را انجام دهند اعتماد به نفس بالاتری خواهند داشت و ظاهر متناسب و زیبایشان آنها را به سمت داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش می­کشاند که بتوانند این ظاهر زیبا را حفظ کنند. بنابراین لیپوماتیک، به طور غیر مستقیم بر روی کم کردن وزن هم تأثیر می­گذارد.

مزایای انجام دادن لیپوماتیک در شیراز:

یکی از بهترین و مهمترین مزایای استفاده از این روش، پایین بودن فرکانس­ ارتعاش­های دستگاه آن است. این ویژگی مزایای زیادی مثل خونریزی­های کمتر، دوران بهبود و نقاهت سریع­تر، و جلوگیری از خطر سوختن پوست را با خود به همراه دارد.
  • بدون خطر، راحت و تأثیرگذار است.
  • اگر یکی از قطعات پیکرتراشی به بافتی غیر از بافت چربی اصابت کند، سیستم امنیتی دستگاه فوراً دستور توقف پیکرتراشی را صادر می­کند.
  • این روش درد سیار کمی دارد که در عامیانه از آن به حسی مانند قلقلک تعبیر می­شود.
  • بعد از استفاده از این روش، پوست بهتر جمع میشود و به حالت اولیه خود برمیگردد.
  • این روش بسیار ارزان و کم­هزینه است.
بهترین کلینیک عمل زیبایی پیکرتراشی در شیراز کدام است؟ یکی از بهترین کلینیک­های تخصصی برای انجام دادن عمل زیبایی پیکرتراش در شیراز، کلینیک تخصصی پالت است که هدایت و مدیریت آن را دکتر جواد روشندل بهبهانی به عهده دارد که در این کلینیک، تمام مراحل عمل به آرامی و در نهایت دقت و بدون دخالت دست انجام می­شود. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X