کلینیک لیپوماتیک بازو در اصفهان

کلینیک لیپوماتیک بازو در اصفهان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلینیک لیپوماتیک بازو در اصفهان

لیپوماتیک به روشی گفته می شود که بدون بیهوشی و هیچ نوع دردسری، تنها در یک جلسه به کوچک کردن بخش های بدن به کار می رود. از زمانی که بشر رو به پیشرفت نهاد، شنیدن دستگاههای قدرتمند و پیشرفته ای همچون لیپوماتیک، دیگر باعث تعجب نمی شود. جالب است بدانید: لیپوماتیک بازو نیز از روش های متفاوت و کاربردی در زمینه از بین بردن چربی های بازو می باشد که با استقبال بی نظیری روبرو شده است . افرادی که دارای بازوهای حجیم هستند به راحتی می توانند از لیپوماتیک بازو استفاده کنند. لیپوماتیک دستگاهی است که به از بین بردن چربی های موضعی به کار می رود و یک روش مطمعن برای لاغری سریع و زود بازده می باشد که در عرض مدت کوتاهی می تواند شما را به وزن ایده آلتان برساند.

لیپوماتیک چیست و چه کاربردی دارد؟

لیپوماتیک روشی منحصر به فرد و کاربردی است که با به حرکت درآوردن یک میله نازک فلزی، باعث شکسته شدن سلول های چربی و در نتیجه از بین بردن چربی های بدن می شود. در واقع این میله با ایجاد لرزش هایی در مناطق مشخص بدن، چربی ها را از بین می برد.

مزیت های لیپوماتیک بازو چیست؟

در روش لیپوماتیک می‌توانید از هر بخش از بدن که می خواهید، به راحتی چربی تخلیه کنید، لیپوماتیک بازو می‌تواند به راحتی چربی هایی که در بازو تجمع کرده‌اند و با هیچ ورزشی تغییر نکرده است را کم حجم کند و شما را به تناسب اندام دلخواه میرساند. یکی از مزیت های لیپوماتیک بازو اینست که دستگاه به هر بافتی غیر از چربی برخورد کند، متوقف می شود، از این رو به بافت های دیگر که سالم هستند هیچ آسیبی وارد نمی کند. جالب است بدانید: در روش لیپوماتیک، درد بعد از عمل و همچنین کبودی آن بخش از بدن، بسیار کم و ناچیز است و تنها با کمی استراحت دوباره به حالت اولیه خود باز می گردید، همچنین در پوست شما بهترین حالت را ایجاد کرده و باعث کشیدگی پوست شما خواهد شد. بنابراین اگر برای لاغر کردن بازوی خود به دنبال روشی امن، موثر و زود بازده می گردید، لیپوماتیک بازو می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. لازم است بدانید: قبل از انجام عمل لیپوماتیک بازو، حتما زیر نظر پزشک، یک آزمایش کلی داده تا از سابقه بیماری هایی نظیر: قلبی-عروقی، دیابت و فشار خون اطمینان حاصل نمایید. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X