تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی چیست؟

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی چیست؟

حتما تا به حال نام‌های لیپوماتیک ، الترازد ، بادی جت ، لیپولیز و ابدومینوپلاستی به گوشتان خورده ، اینها همه تکنیک هایی هستند که برای تناسب اندام از آنها استفاده میشود. از معروفترین آنها لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی پلاستی است. اگر چه در جراحی لاغری تمامی افراد نمی‌توانند کاندید همه این تکنیک ها باشند. هر بیماری بر اساس نیاز وفرم بدن می‌تواند از این روش ها بهره ببرد. در اینجا سعی میکنیم تا تفاوت دو روش را برایتان توضیح دهیم . تفاوت لیپو ماتیک وابدومینوپلاستی پالاستی در چیست؟این سوالی است که شاید برای شما هم مطرح باشد.

تفاوت لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی چیست؟

لیپوماتیک روش نوین لاغر کردن شکم است ، روشی است که در آن نه تنها چربی های قسمتی از بدن تخلیه میشودکه از چربی‌های به دست آمده را در ترمیم قسمت های دیگر اندام میشود بهره برد. تصور میکنم که حالا به این سوال که تفاوت لیپوماتیک وابدومینوپلاستی در چیست ؟پاسخ مقتضی داده شد. جالب اینست که در این نوع از جراحی ، جراح چربی های شکم و پهلو را خارج میکند و دوباره آنها را به باسن و سینه ها منتقل میکند . این جدید ترین روش ترمیمی برای لاغری ها وچاقی های موضعی است . این روش ابدومینوپلاستی نام دارد ، واما در روش لیپوماتیک ، چربی ها لیز میشوند وتوسط ساکشن به سمت بیرون مکیده میشوند. نکته قابل توجه در تفاوت لیپوماتیک وابدومینوپلاستی در این است که اولا  تمامی افراد انتخاب مناسبی برای هر دو نیستند ودیگر اینکه این جراحی باید توسط پزشک متخصص وبا راهنمایی او انجام میگیرد .بهترین وبا صلاحیت ترین کسی که میتواند تفاوت لیپوماتیک وابدومینوپلاستی را برای شما روشن کند وشما را متقاعد کند که برای کدامیک از این دو روش مناسب هستید ،پزشک معالجه تان است .

نکته مهم درباره لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

تا اینجا به تفاوت لیپوماتیک وابدومینوپلاستی اشاره کردیم اما یک نکته کلیدی در مورد تفاوت لیپوماتیک وابدومینوپلاستی هنوز باقی است. این دو روش همان گونه که تا به حال در یافته ابد ، روشهای کوچک کردن شکم هستند اما هر دو را در مورد هر اندامی به کار نمی‌برند. مثلا فردی که دارای شکم فربه سفتی است ،ابتدا باید با روش لیپوماتیک چربی های اضافی از بدنش خارج شود بعد با روش ترمیمی ابدومینوپلاستی پوست اضافی ای که حالا بر اثر چربی زدایی آویزان شده ترمیم شود.اما در افرادی که در ابتدا دارای شکم شل وآویزان هستند که احتمالا بر اثر زایمان و....به این عارضه دچار شده‌اند کاندید ابدومینوپلاستی هستند وفقط با این عمل می توانند شکم صاف وخوش فرمی داشته باشند. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X