جراحی لاغری شکم با روش­های غیر تهاجمی

جراحی لاغری شکم با روش­های غیر تهاجمی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی لاغری شکم به روشهای غیر تهاجمی

جراحی لاغری شکم با استفاده از روش­های غیر تهاجمی، امروزه طرفداران زیادی دارد. با تغییر سبک زندگی­ها و اینکه افراد معمولاً بی­تحرک هستند و بیشتر اوقات خود را در حالت نشسته به سر می­برند، و همین­طور با تغذیۀ بد و نامناسب آنها، چاقی دامنگیرشان می­شود و می­دانیم که چاقی ریشۀ بسیاری از بیماری­ها و مشکلات جسمی و روحی است. تردیدی نیست که یکی از اولین و مه­ترین اقدامات افراد برای لاغری شکم باید اصلاح رژیم غذایی و ورزش کردن باشد. همچنین افراد باید فعالیت غدد درون­ریزشان و پرکاری یا کم­کاری آنها را نیز بررسی کنند؛ ولی اگر هیچ کدام از این روش­ها مؤثر واقع نشد، یا باید چاقی و عوارض آن را تحمل کنند و یا با استفاده از روش­های مختلف لاغری و جراحی زیبایی در پزشکی، اقدام به لاغر شدن بکنند. کالری­هایی که مازاد بر نیاز بدن و سوخت و ساز آن وارد بدن شود، به صورت چربی در جاهای مختلف آن و مخصوصاً شکم و پهلوها ذخیره می­شود و منجر به چاقی خواهد شد.

جراحی لاغری شکم با روشهای غیر تهاجمی چیست؟

از دیرباز متناسب بودن اندام­های بدن افراد، عامل مهمی در زیبایی و سلامت آنها به شمار می­آمده است. همچنین یکی از مشکلات آزاردهندۀ افراد چاق همیشه در انتخاب کردن لباس­ها و نوع پوششان بوده است. با توجه به تمامی این عوامل، پزشکان متخصص از سال­ها قبل با کمک جراحی­های مختلف، این چربی­های اضافه را برمی­داشتند. روش­های جراحی غیر تهاجمی لاغری، یکی از جدیدترین و بهترین انواع این تکنولوژی­هاست.

لاغری به روش غیر تهاجمی چگونه انجام می‎شود؟

در این روش با استفاده از مکانیسم­ها و تکنولوژی­های جدید و مختلف، دیوارۀ سلول­ها و بافت­های چربی تخریب می­شود و چربی­ها به طرف سیستم لنفاوری و کبد هدایت می­شوند. علت اینکه به این روش­ها غیر تهاجمی گفته می­شود این است که در آنها به هیچ­عنوان هیچ چربی­ای را از بدن خارج نمی­کنند که خود این مسئله باعث می­شود روش غیر تهاجمی لاغری شکم کمتری نسبت به روش­های تهاجمی داشته باشد و اثر لاغری آن در حد کاهش سایز فرد است. لازم به ذکر است که در روش جراحی زیبایی شکم چون چربی­ها از بدن خارج نمی­شوند، فرد باید بعد از پایان هر جلسه و در طول درمان ورزش­هایی مثل دو روی تردمیل را انجام دهد تا چربی­های تخریب شده سوزانده شوند؛ در غیر این صورت چربی­ها در مدت کوتاهی به جای اولیۀ خود برمی­گردند. روش­های جراحی غیرتهاجمی شکم برای اثرگذاری به حدود 8 الی 10 جلسه زمان نیاز دارد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X