رفع چین و چروک با هایفو دور چشم

رفع چین و چروک با هایفو دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع چین و چروک با هایفو دور چشم

هایفو تراپی روش درمانی مدرن و جدید است که در سال 2012 به عرصه ی پزشکی و زیبایی پوست قدم نهاد و باعث تحولات شگرفی در این زمینه شد. هایفو دور چشم روشی برای رفع عارضه هایی چون چین و چروک دورچشم، رفع تیرگی و کبودی، رفع گودی زیر چشم و درمان افتادگی و شلی پوست اطراف چشم می باشد. هایفو تراپی تنها یک روش درمانی نیست و به عنوان یک روش پیشگیری کننده نیز مطرح می باشد. افراد جوان که تمایل به پیشگیری از ایجاد چین و چروک های صورت و دور چشم دارند و مراقب سلامتی و زیبایی پوست خود می باشند، و از خطوط کم عمق صورت و دور چشم رنج میبرند میتوانند از امواج بی خطر ما فوق صوت هایفوتراپی جهت پیشگیری و لیفتینگ صورت استفاده نمایند.

روش انجام هایفوتراپی دور چشم

در روش هایفوتراپی از امواج مافوق صوت متمرکز استفاده نموده و از این جهت هایفو تراپی مشابه با روش سونوگرافی معمولی بوده و در نتیجه امواج آن کاملا بی خطر می باشند. امواج هایفو به صورت مستقیم به بافت همبند زیرین پوست نفوذ کرده و با فرستادن انرژی گرمایی موجبات تولید مجدد کلاژن در پوست را ایجاد میکند. دستگاه مربوط به هایفو به صورت یکنواخت بر روی پوست دور چشم ها حرکت داده شده و پوست دور چشم را از تیرگی، گودی، چین و چروک های مختلف چون چین و چروک پنجه کلاغی نجات میدهد. هایفوی دور چشم روشی موثر و کارآمد برای زیباترشدن و جذابیت بیشتر می باشد.

مزایای روش هایفوتراپی دور چشم

برای رفع چین و چروک و گودی دور چشم از روش های زیادی چون تزریق ژل، تزریق بوتاکس و جراحی استفاده می نمایند. هر کدام از این روش ها عارضه های جانبی خاص خود را دارد که هیچ کدام از این عارضه ها در هایفوتراپی دور چشم دیده نمیشود. هایفو تراپی دور چشم یک روش بی خطر، ایمن، بدون ایجاد برش و سوراخ در پوست بوده و عوارضی چون التهاب، قرمزی، درد، سوزش و خارش را ندارد. این روش نیاز به یک جلسه داشته و مدت زمان این یک جلسه بستگی به عمق چروک ها و عارضه های پوستی داشته اما به طور میانگین بین نیم تا سه ساعت می باشد. پس از هایفو تراپی دور چشم ممکن است کمی التهاب در پوست دیده شود که پس از چند ساعت این التهاب فروکش خواهد کرد. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X