کاربرد طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست

کاربرد طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست

زیبایی و جوان سازی پوست یکی از مهم ترین دغدغه های بانوان می باشد. سالن های زیبایی با بکارگیری شیوه های مدرن امروزی هر کدام به نوبه ی خود تبلیغات گسترده ای برای جذب مشتریان انجام می دهند. اما سوال اینجاست که کدامیک از این متد ها یک روش درمانی طبیعی و ایمن برای حفظ زیبایی و سلامت پوست هستند بدون اینکه عوارضی داشته باشند. در میان تمام روش های موجود که با استفاده از ماسک صورت و انواع لوسیون، تزریق بوتاکس و ژل، لیزر کردن و غیره سعی در تقویت و زیباتر نشان دادن پوست صورت دارند، استفاده از طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست یک شیوه کاملا قابل اطمینان و پرطرفدار است که در سراسر جهان بخصوص کشور چین و ژاپن کاربرد فراوان و نتایج شگفت آوری دارد. متخصصان طب سوزنی بر این باورند که این سوزن های نازک از طریق روش طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست معجزه می کنند و اثراتی فوق العاده را از خود بر جای می گذارند. در واقع مکانسیم انجام شده بر پایه خصوصیات فیزیولوژیکی بدن خود فرد و کلاژن سازی عوامل موثر در نازیبایی پوست از میان برداشته می شود.

طب سوزنی برای سلامتی پوست

  • کاربرد طب سوزنی برای سلامتی و زیبایی پوست بسیار گسترده است. یکی از بیشترین مراجعات افراد برای درمان با طب سوزنی برای محو کردن چین و چروک های پوستی است. هر چه افراد پا به سن می گذارند میزان چروک های پوستی افزایش می یابد و به معضلی برای کاهش زیبایی تبدیل خواهد شد. با انجام طب سوزنی و تغییر حالت عضله ها (سفت شدن) خود به خود چروک ها از بین رفته و پوست صاف می شود و حالت های شلی و افتادگی آن کاملا از بین خواهد رفت.
  • با انجام طب سوزنی در صورت خطوط عمیق ایجاد شده از جمله خط اخم ابرو و خط خنده دور لب کاملا تراز می شود و پف صورت که بیشتر در ناحیه زیر چشم محسوس است، به کلی ناپدید خواهد شد.
  • افرادی که دچار سرخی چهره هستند و همیشه مانند افراد برافروخته به نظر می رسند می توانند از طریق درمان با طب سوزنی قرمزی پوست خود را کاهش دهند. در واقع طب سوزنی برای بدست آوردن پوستی زیبا و روشن علی الخصوص رفع تیرگی زیر چشم، یک روش بسیار کارآمد است.
  • درمان جوش های صورت و لکه های پوستی مانند کک و مک، که اکثرا ناشی از اختلال کارکرد کبد، مشکلات هورمونی یا افتاب سوختگی هستند به راحتی با طب سوزنی قابل درمان است.
  • افرادی که از برخی التهابات پوستی مانند کهیر و اگزما رنج می برند می توانند با طب سوزنی آن را درمان نمایند، چرا که به سم زدایی پوست و بدن کمک شایانی می کند و شما یک پوست مرطوب و سلامت خواهید داشت.
طب سوزنی برای زیباسازی پوست بیشتر بر روی صورت انجام می پذیرد که البته تاثیرات آن منحصر به صورت نیست و بر روی کل اعضای بدن نتایج خود را بروز داده و تعادل ایجاد می کند. منبع: کلینیک تخصصی طب سوزنی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X