کاربرد طب سوزنی در رفع جوش های صورت

کاربرد طب سوزنی در رفع جوش های صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد طب سوزنی در رفع جوش های صورت

اگر شما هم مدتی است به دلیل جوش‌های صورت نگران هستید و به دنبال راهی شگفت انگیز برای درمان جوش صورت خود می‌گردید، با ما تا پایان این مقاله کاربردی همراه باشید تا کاربرد طب سوزنی در رفع جوش های صورت را برایتان ارائه دهیم. زمانیکه برای اولین بار طب سوزنی در چین مطرح شد، کسی فکرش را هم نمیکرد که تا به این حد مورد استقبال افراد، خصوصا قشر خانوم‌ها در جامعه قرار گیرد. طب سوزنی در واقع با به کارگیری سوزن در بخش حساس و مرکزی بدن، باعث درمان مشکلی خاص می‌شود و امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و مطرح شدن فناوری‌های جدید و مدرن، افراد سعی می کنند در خصوص زیبایی صورت، بیشتر به سراغ روش‌های طبیعی مانند طب سوزنی بروند تا مواد شیمیایی و دارای عوارض! از این رو طب سوزنی در اکثر موارد خصوصا زیبایی صورت توانسته نقش بسزایی را ایفا کند و افراد زیادی را به طرف خود بکشاند.

مزایای طب سوزنی در رفع جوش های صورت

طبق آزمایشات و پژوهش‌های انجام شده در زمینه‌ی کاربرد طب سوزنی در زیبایی صورت، به این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از سوزن‌های کوچک در طب سوزنی بر روی پوست صورت، قدرت شگفت انگیزی در تقویت آن دارد و و به گونه‌ای موجب شفاف سازی و جوان ماندن پوست صورت می‌شود. جوش یا آکنه در واقع ضایعه‌ای می باشد که به دلیل بسته شدن منافذ پوستی و خروجی غده های چربی ایجاد می شود و اگر بخواهید این جوش ها را از طریق قرص های شیمیایی درمان کنید، نه تنها در دراز مدت بایستی اینکار را انجام دهید، بلکه هیچ تضمینی هم برای درمان قطعی آن وجود ندارد. در حالیکه با طب سوزنی می‌توانید در طی یک دوره مفید و موثر، شاهد نتیجه‌ی دلخواهتان باشید. طب سوزنی در رفع جوش صورت بسیار موثر عمل کرده، چرا که با تعیین یک فاصله‌ی زمانی، کمک می کند تا خون و حرارت در بدن به یک میزان متعادل در حرکت باشند، به این صورت تعداد جوش ها به مراتب کمتر و کمتر می شود و در نهایت اثری از آنها باقی نمی‌ماند.

کلام آخر

طب سوزنی بر این اعتقاد می باشد که با باز کردن منافذی که در اثر گرما بسته شده اند می تواند، به درمان جوش کمک کند. از این رو آنها با شناسایی و تشخیص درست، دست به درمان می زنند و حتی دیده شده که فردی پس از سالها داشتن جوش و آکنه در صورت، تنها در یک جلسه از شر جوش‌ها خلاص شده و درمان شده است. اصولا این درمان، در یک الی سه جلسه صورت می گیرد و از طرفی نیازی به مصرف داروهای شیمیایی هم نیست. منبع: کلینیک تخصصی طب سوزنی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X