با طب سوزنی پوست به جوانی بازگردید

با طب سوزنی پوست به جوانی بازگردید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

با طب سوزنی پوست به جوانی بازگردید

آیا به تازگی متوجه ایجاد چین و چروک هایی در صورت شده اید و این موضوع شما را نگران کرده است؟ امروزه روش های مختلف و زیادی در رفع چین و چروک صورت به کار گرفته می شود که هر کدام تا حدی اثربخشی خود را به اثبات رسانده است. یکی از بهترین و متداول ترین روش های طبیعی برای رفع این عارضه طب سوزنی پوست می باشد که نتایج قابل توجهی از آن به دست آمده است. در حقیقت طب سوزنی یک روش غیرجراحی و اصیل می باشد که از آن برای بازسازی سلول های مرده پوست در زیباسازی استفاده می شود.

با چروک های صورت و گردن خداحافظی کنید

طب سوزنی به دلیل نقشی که در گردش خون دارد و همچنین با تحریک کردن رشد کلاژن و افزایش میزان آن، سبب سفت و محکم شدن ماهیچه های آن قسمت شده و نازیبایی های پوست را به وضوح  محو خواهد کرد. طب سوزنی پوست تنها بر روی چروک های صورت اثر خود را هویدا نمی کند بلکه شما طی دوره درمان می توانید با چروک های قسمت بالای گردن و سینه نیز خداحافظی کنید و از زیباسازی و جوانسازی پوست خود لذت ببرید. ظاهر ناخوشایندی که چین و چروک ها بوجود می آورند سبب کاهش اعتماد بنفس فرد می شوند و اغلب به دلیل افزایش سن و شل شدن عضلات آن قسمت اتفاق می افتد. تاثیرات طب سوزنی پوست معمولا در اولین جلسات اجرای آن برای شما آشکار خواهد شد. تقویت شدن پوست با فرآیند طب سوزنی سبب می شود تا روند سفتی عضلات و به دنبال آن پر شدن محل چین و چروک های ایجاد شده به طور طبیعی انجام شود. سوزن های استفاده شونده در این طب نقش باز کننده تمام انسداد های موجود در مسیر را بازی می کنند و باعث ایجاد یک شک کوچک در محل شده تا مکانیسم طبیعی اندام های بدن به مانند سابق طی شود.

با طب سوزنی پوست هر روز جوان تر شوید

اگر شما هم می خواهید از پیری پوست و ظاهری پر از چروک در امان بمانید بهتر است به جای اندیشیدن به عمل های جراحی متعدد از یک متد نوین که تاریخچه ای قدیمی دارد بهره مند شوید. طب سوزنی به عنوان طب جوانسازی پوست شناخته شده است و آرامش زیادی با انجام آن برای فرد ایجاد خواهد شد. زمانی که عضلات یک ناحیه قدرت قبلی خود را بدست می آورند مسلما بافت مورد نظر بازسازی می شود و دیگر اثری از نشانه های پیری باقی نمی ماند. با رفع چین و چروک به روش طب سوزنی جوان بمانید و شادابی و لطافت پوست خود را حفظ کنید. منبع: کلینیک تخصصی طب سوزنی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X