بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بوتاکس ماده ای تزریقی است که با اهداف زیبایی و درمانی بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع بوتاکس سم ضعیف شده ی نوعی باکتری است که جهت تزریق پزشک متخصص دوز مناسبی از آن را توسط سوزن های مخصوص به زیر پوست وارد می کند . جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از تزریق بوتاکس در افراد مختلف ، استفاده از بهترین مارک های بوتاکس اصل و دارای تائیدیه های معتبر از وزارت بهداشت و درمان و نیز روش های اصولی تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص، دو فاکتور اصلی و مهم می باشد .

 بیشترین کاربرد بوتاکس در مورد رفع چین و چروک های پوست می باشد که با فلج نمودن عصب عضله های پرکار ناحیه ی چروک شده و دارای خطوط پیرکننده به پر کردن آنها می پردازد در واقع در اثر این تزریق ضمن اینکه از به وجود آمدن چین و چروک های جدید پیشگیری می شود ، چین و چروک های موجود نیز به طور موثری پر و صاف می شوند .

عمل زیبایی تزریق بوتاکس یک عمل بسیار تخصصی است که باید توسط متخصص باتجربه با تکنیک ها و روش های اصولی به صورت کاملا حرفه ای در مراکز و کلینیک های معتبر پوست و زیبایی ، صورت پذیرد .

عدم رعایت اصول علمی تزریق و مقدار دوز مناسب بوتاکس توسط پزشکان و افراد غیرمتخصص ، باعث بروز عوارض جدی چون ؛ عدم تقارن در صورت ، افتادگی پلک در اثر بوتاکس ، ورم و .... در فرد می شود .

برای انتخاب یک پزشک متخصص باتجربه و دارای تبحرکافی در تزریق بوتاکس، می توان با مقایسه چندین پزشک از طریق مشاوره های رایگان حضوری و تلفنی کلینیک های معتبر، پزشک دلخواه خود را انتخاب کرد .

انتخاب بهترین مارک های بوتاکس

اما در مورد انتخاب ماده ی بوتاکس اصل و با کیفیت می توان گفت که مارک های بسیاری در بازار وجود دارد که برای شناخت بهترین مارک های بوتاکس به دو نمونه از آن اشاره می کنیم ؛

بوتاکس مارک دیسپورت (Dysport):

اگر به دنبال داشتن پوستی نرم ، یکنواخت و عاری از چین و چروک ها هستید ، بی شک مارک دیسپورت بهترین برند بوتاکس موجود در ایران است که نتایج درخشانی را بر اثر کارایی و کیفیت بسیار بالای خود کسب نموده است .

از این برند معروف ساخت کشور انگلیس که دارای تائیدیه  ی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور است ، جهت رفع چین و چروک های صورت و گردن ، تعریق بیش از حد ، بالا کشیدن ابرو و درمان میگرن استفاده می گردد .

●  بوتاکس مارک نورونوکس (Neuronox):

این برند معروف کره ای ، مورد تایید وزارت بهداشت ، ماندگاری بوتاکس مارک دیسپورت را ندارد اما طول ماندگاری آن بسیار بالا خواهد بود . منبع: کلینیک جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X