مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام

مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام

یکی از راه های رفع چاقی موضعی انجام عمل لیپوماتیک است. همانطور که می دانید بعد از هر عمل جراحی زیبایی ملزم به رعایت مجموعه ای از موارد برای جلوگیری از عوارض احتمالی هستیم. در این مقاله قصد داریم شما را با مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام آشنا کنیم. چاقی حالا دیگر معضلی جهانی است، اگر چه علت وعلل آن در همه نقاط جهان یکی نیست اما به هر حال، عارضه ای است که در تمام جهان دیدگاه را به سمت خود متوجه ساخته. بسیاری از پژوهشگران در پی پیشگیری و درمان چاقی هستند ، بسیاری از پزشکان با ابداع روش ها وتکنیک های مختلف سعی در معالجه افراد چاق دارند. گروهی هم که کم هم نیستند ، در پی پر کردن جیب وساختن کلاهی ازاین نمد برای خود هستند. نمونه آن تبلیغات بیشمار داروهای گیاهی و غیر گیاهی است . روش این جماعت این است با تولید شبه علم افراد را به اشتباه می‌اندازند ،کمی واقعیت را با انبوهی دروغ ومطالب غیر دقیق با هم قاطی میکنند ومصرف کننده بینوا در آخر حیران و سرگردان میماند. افراد باید از عوارض لیپوماتیک اطلاع داشته باشند و به مراقبت‌های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام آگاه باشد.

مراقبهای لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام

در اینجا میخواهیم تا شما را با یکی از روشهای پزشکی برای لاغر شدن آشنا کنیم . لیپوماتیک روشی است که برای درمان چاقی موضعی به کار میرود ونتیجه آن را خیلی سریع می تواند مشاهده کنید.بعد از عمل باید مراقب های لازم بعد از لیپوماتیک وتناسب اندام را انجام بدهیم تا به مشکل خاصی بر نخوریم .

مانند هر جراحی دیگری دوران نقاهت لیپوماتیک را اگر چه کوتاه، مراعات کنیم!

هر روز آروزی چند بار با آب ولرم دوش بگیریم ، ومحل عمل را با ملایمت رو با پایین ماساژ بدهیم، اگر عمل شکم انجام داده‌ایم تا ۱۰روز از آن استفاده کنیم ، اگر عمل روی رانها انجام شده ،سعی کنیم تا یکماه گن بپوشیم . از وان واستخر تا پایان بهبودی جای عمل استفاده نکنیم.مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک وتناسب اندام را جدی بگیریم.پوشیدن گن را ۲۴ساعت بعد از عمل شروع کنیم. مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک و تناسب اندام سبب می‌شود تا:
  • دوران بعد از جراحی زود تر طی شود.
  • پوست سریع تر ترمیم شود.
  • نتایج عمل ماندگار تر باشد.
  • درد کمتری احساس کنیم.

عوارض هشدار دهنده

در صورت بروز کبودی وخون مردگی ، مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک ،باعث جذب سریع تر میگردد. برای پیشبرد مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک ،از شنا در دریا وآب هابی که احتمال میدهید آلوده باشند خودداری کنید.شستشوی باآب وصابون وباملایمت کامل در بهبود زخم های ناشی از عمل مؤثر خواهد بود. برای اینکه به بهترین صورت مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک را انجام داده باشید ،به جای نشستن دراز بکشید. با این کار زخم ها فشار کمتری را تحمل می کنند ورود تر بهبود می‌یابند. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X