عوارض و فواید لیپوماتیک گردن

عوارض و فواید لیپوماتیک گردن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و فواید لیپوماتیک گردن

بسیاری از افراد از وجود غبغب در زیر چانه ی خود رنج می برند و همیشه در صدد هستند تا با لیپوماتیک گردن این مشکل را برطرف نمایند. در واقع غبغب با کاهش و افزایش وزن بدن به وجود می آید. کسانی که بیشتر به دنبال کاهش وزن سریع خود هستند غبغب های بزرگتری دارند و این افتادگی زیر چانه آن ها را نگران خواهد کرد. با استفاده از لیپوماتیک گردن، می توان این برآمدگی ها را برطرف نمود. لیپوماتیک به معنای خارج کردن چربی از قسمت مورد نظر است که با توجه به اینکه این عمل برای زیبایی بدن انجام می شود، بسیاری از پزشکان آن را یک عمل زیبایی می دانند.

فواید لیپوماتیک گردن

غبغب افراد یکی از مکان هایی در بدن است که دیر تر از سایر اندام ها تغییر سایز می دهد. افتادگی که بعد از لاغری یا افزایش سن برای افراد ایجاد می شود تاثیر زیادی روی زیبایی گذاشته و با لیپوماتیک گردن، می توان آن را برطرف نمود. در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوص چربی درون آن استخراج می شود. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن آن را با گن هایی که دکتر تجویز می کند، محکم و ثابت بست. در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

عوارض لیپوماتیک گردن

از آنجا که زیر چانه نزدیکی زیادی به غده ی تیروئید افراد دارد می بایست در این عمل جراحی پلاستیک گردن دقت زیادی نمود. بعد از لیپوماتیک گردن ممکن است التهاب ایجاد شود که بعد از گذشت دو هفته بر طرف خواهد شد. همچنین در صورت عدم استفاده ی درست از گردن بند هایی که پزشک جراح تجویز می نماید ممکن است افتادگی زیر چانه بیشتر گردد و عوارض بعدی به دنبال خواهد داشت. استفاده از لیپوماتیک گردن برای کاهش وزن نیست و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی زیر چانه که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن از بین برد. علاوه بر این در لیپوماتیک گردن لازم است مراقبت های بعد از عمل جراحی به دقت انجام شود زیرا در صورت هر گونه سهل انگاری، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X