طریقه استفاده گن لاغری لیپوماتیک

طریقه استفاده گن لاغری لیپوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

طریقه استفاده گن لاغری لیپوماتیک

استفاده از گن لاغری لیپوماتیک یکی از پر اهمیت ترین مواردی است که بعد از عمل جراحی می بایست مورد توجه قرار بگیرد. بسیاری از افرادی که جراحی لیپوماتیک انجام می دهند با استفاده از گن لاغری لیپوماتیک بعد از عمل جراحی احساس ناخوشایندی دارند ولی عدم استفاده از آن تبعات زیادی را به همراه خواهد داشت.

اهمیت گن لاغری لیپوماتیک

بعد از عمل جراحی ممکن است چربی هایی در محل جراحی وجود داشته باشند که به خوبی تخلیه نشده باشند و بنابراین می بایست از گن لاغری لیپوماتیک برای خارج نمودن این چربی ها استفاده نمود. هر چقدر میزان و نحوه ی استفاده از گن لاغری لیپوماتیک به نظر پزشک نزدیک تر باشد، نتایج بهتری برای فرد حاصل می شود و امکان بازگشت چربی در اندام جراحی شده کمتر خواهد شد.

طریقه استفاده از گن

گن لاغری لیپوماتیک می بایست بر اساس اندامی که جراحی شده باشد و سایز آن خریداری شود. خریداری گن های از پیش طراحی شده تاثیر استفاده از گن را کاهش خواهند داد. همچنین از آنجا که گن لاغری برای خارج کردن چربی باقی مانده و فرم دهی به اندام است می بایست این گن بعد از عمل جراحی به مدت دو هفته تا بیست روز به صورت تنگ استفاده شود. بعد از این مدت استفاده از گن باید بین 4 تا 5 هفته به صورت شل باشد. در این حالت تنها باید برای حمام کردن گن را از بدن جدا کرد و استفاده از گن در بقیه ی موارد ضروری خواهد بود. استفاده از گن لاغری لیپوماتیک همچنین موجب شده تا میزان التهاب اندام های بدن کاهش یابد و چون بخشی از بدن جراحی شده است، استفاده از این وسیله برای افراد ضروری خواهد بود. نتایجی که بعد از عمل جراحی لیپوماتیک حاصل می شود ممکن است بسیار متفاوت باشد و این امر بسته به نحوه ی عمل به دستورات پزشک و استفاده از گن های لاغری دارد. اهمیت گن لاغری لیپوماتیک به حدی است که برخی از پزشکان به استفاده از آن تاکید زیادی دارند زیرا ممکن است نتایجی همچون کشیدگی و افتادگی پوست بعد از عمل جراحی اتفاق افتد. افرادی که از گن لاغری لیپوماتیک به درستی استفاده نکرده باشند و یا دستورات پزشک درباره ی نحوه ی نشستن را رعایت نکرده باشند ممکن است عارضه های مختلفی را دچار شوند که بهبود آن زمان، هزینه و وقت زیادی را از فرد بگیرد. اغلب عمل های جراحی از جمله لیپوماتیک که برای زیبایی به کار می روند در صورت عدم مراقبت بعد از عمل عارضه های زیادی را برای افراد پدید می آورند. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X