لیپوساکشن چربی های شکم را فراموش کنید

لیپوساکشن چربی های شکم را فراموش کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوساکشن چربی های شکم را فراموش کنید

چربی های اضافه ی شکم یکی از دغدغه های افرادی است که دچار چاقی و اضافه وزن بوده و یا بعضا از لحاظ اضافه وزن مشکلی نداشته ولی به دلایلی چون دیابت و کلسترول تجمع چربی در این ناحیه سبب به هم ریختن تناسب اندام گشته است. روش های زیادی چون لیپوساکشن چربی های شکم برای از بین بردن چربی این قسمت پیشنهاد میشود که عوارض جانبی موجود باعث نگرانی افراد و دوری جستن از این روش ها شده است. افرادی که تمایل زیادی برای از بین بردن چربی های شکم دارند و علاوه بر این، نمی خواهند که عوارضی چون لیپوساکشن توسط جراحی باز دامن گیر آنها شود، بهتر است که لیپوساکشن را به طور کلی فراموش کرده و از روش های جدیدی چون لیزر لیپولیز، کرایولیپولیز، مزوتراپی، RF و کاویتیشن فرکشنال به جای لیپوساکشن چربی های شکم بهره مند شوند.

انواع روش های جدید جایگزین لیپوساکشن شکم

لیزر لیپولیز، کرایو لیپولیز، اولتراسونیک کاویتیشن تکنولوژی های جدیدی هستند که به کمک متخصصین پوست در حیطه ی درمان آمده اند و افراد را از شر عوارض جانبی لیپوساکشن چون جراحت و شکاف پوست، جای اسکار و بخیه، عفونت های احتمالی، آمبولی و گرفتگی عروق می رهاند. اولترا سونیک کاویتیشن با استفاده از امواج صوتی که امواجی کاملا بی خطر می باشند، اقدام به متلاشی کردن سلول های چربی می نمایند و این چربی ها پس از 72 ساعت از کبد دفع میشوند. کرایولیپولیز روش دیگری است که به جای لیپوساکشن مطرح می باشد و در آن از فریز سلول های چربی در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد استفاده میشود. در اثر سرما سلول های چربی بافت شکم ریزش کرده و باعث کاهش سایز میشود. لیزر لیپولیز نیز روش دیگری است که با پرتوهای پر انرژی لیزر موجب تخریب و تجزیه ی سلول های چربی میشود.

مزیت روش های جایگزین لیپوساکشن

این روش ها مزیت های زیادی چون درمان درکمترین زمان ممکن، بدون جراحی و درد، بدون خونریزی، داشته و بر خلاف لیپوساکشن بافت های شکم دچار افتادگی و شل شدگی نشده و بافت پوست در این روش ها جمع میشود. در روش هایی چون لیزر لیپولیز سلول جوانسازی شده و رفع سلولیت و فرورفتگی های پوست نیز دیده میشود. در لیپوساکشن شکم بعد از حذف چربی ها ظاهر شدن چین و چروک در پوست دیده میشود، اما در روش هایی چون اولتراسونیک و لیزر لیپولیز این عوارض نه تنها وجود نداشته بلکه عمل جوانسازی نیز حین عمل صورت میگیرد. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X