پاکسازی اندام های درونی با طب سوزنی

پاکسازی اندام های درونی با طب سوزنی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پاکسازی اندام های درونی با طب سوزنی

طب سوزنی یا به عبارت دیگر سوزن درمانی که دارای قدمتی هزار ساله می باشد یکی از طب های مرسوم در کشور چین می باشد. در طب سنتی کشور چین به انرژی ها اهمیت زیادی داده می شود. انرژی درون بدن و در کانال های انرژی در حال جریان است. در طب سوزنی با فرو بردن سوزن در نقاط خاص و حیاتی از بدن که متخصص طب سوزنی به آن وارد است، موجب باز شدن کانال انرژی ها و پاکسازی اندام های درونی شده و آن ها را به حالت توازن خواهد رساند. با این تفاسیر هنگامی که تعادل طبیعی انرژی های بدن بر هم می خورد، در اعضای بدن انسان نیز اختلالاتی به وجود می آید. در سطح پوست بدن انسان ها نقاط مشخصی وجود دارد که با اندام های داخلی بدنمان اتصال دارند و جالب است بدانید که این اتفاق از طریق کانال های انرژی امکان پذیر است و با طب سوزنی به راحتی می توان بینشان تعادل برقرار کرده و آن ها را پاکسازی نمود. این تعادل با ظهور نشانه های آشکار خود در تنظیم جریان خون بدن و همچنین کمک به سلول ها برای بازسازی خود می تواند در کل جسم ما اثرات مفیدش را نمایان سازد.

بهبود کارکرد اندام های درونی با طب سوزنی

با توجه به اینکه امروزه طب سوزنی برای زیبایی و جوانسازی پوست کاربرد عمده ای دارد، بد نیست بدانید که ظهور چین و چروک ها نیز به دلیل اختلال کارکرد اندام های درونی بدن ما هستند. برای مثال بروز برخی لک های پوستی یا جوش ها نشانگر عملکرد عضوی در بدن بیمار هستند که با اعمال تغییراتی در بهتر شدن کارکرد آن می توان علاوه بر محو کردن مشکلات ظاهری و پوستی نقش گسترده ای در حفظ تعادل آن اندام و بهبود وضعیتش داشت. با در نظر گرفتن این موضوع که کدام ناحیه از بدن دارای این ویژگی های ظاهری است (جوش، کهیر، اگزما و دیگر مشکلات پوستی)، متخصص طب سوزنی تمام شرایط سنی و جسمی فرد را در نظر می گیرد و مشکل را ریشه یابی می کند. سپس نقاط خاص مربوط به درمان را طب سوزنی خواهد کرد. برخی از افراد می توانند به دلیل کارکرد نامناسب کبد دچار این مشکلات شوند اما برای بعضی دیگر ریشه در ریه، طحال، دستگاه گوارش یا اندام های دیگر دارد.

نتایج پاکسازی اندام های درونی با طب سوزنی

با انجام پاکسازی اندام های درونی بدن با استفاده از طب سوزنی ، روند پیری در بدن بخصوص در پوست به کندی عمل می کند و فرد با توجه به تغییرات ایجاد شده ظاهری و درونی جسم خود گویی ده سال جوان تر می شود، چرا که انرژی ها و تمام سیستم داخلی بدن وی به حالت تنظیم و تعادل درآمده است. داشتن آرامش روحی و روانی و سرشار از انرژی بودن در زمان بیداری و حس سبکی که در فرد ایجاد می شود همگی ناشی از عملکرد مناسب و دقیق اندام های بدن و متعادل بودن انرژی هاست که در زندگی فرد تاثیر شگرفی می گذارد و تغییر بزرگ را برایش پدیدار خواهد کرد. منبع: کلینیک تخصصی طب سوزنی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X