پی آر پی برای لاغری چه کاربردی دارد؟

پی آر پی برای لاغری چه کاربردی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پی آر پی برای لاغری چه کاربردی دارد؟

پی آر پی برای لاغری یکی از کاربردهای پی ار پی می باشد. پی آرپی که یکی از روش های پیشرفته و نوین در علم پزشکی است و این روزها برای جوان سازی و ترمیم سلول های بدن از آن استفاده می شود، در واقع یک پلاسمای غنی شده و عالی است که برای هر فرد از خون خودش گرفته می شود. این روش که مسئولیت های بزرگی مانند لخته کردن خون را نیز بر عهده دارد، برای ترمیم و جوان سازی پوست و بسیاری پروسه های دیگر مانند لاغر کردن و کاهش وزن نیز کاربردهای بی شماری دارد و نتایج مطلوبی را به بار آورده است. کاربرد پی آرپی برای لاغری به این صورت است که در این روش داروهایی طبق نظر و تشخیص پزشک مربوطه که تماما دارو های گیاهی هستند، تزریق خواهد شد که باعث آب شدن چربی های اضافی و کاهش سلول های چربی در بافت های سطحی و موضعی پوست می شود که پس از انجام این کار چربی های اضافی به آسانی و بدون هیچ گونه درد و ناراحتی از کلیه ها و روده های فرد متقاضی دفع می شود.

پی آر پی برای لاغری در مقایسه با لیپوساکشن

لاغر کردن و کاهش وزن بدن با روش های پی آر پی یکی از ایمن ترین و بی خطر ترین روش های کاهش وزن شناخته شدن است که همچنان در سراسر دنیا از آن استقبال گرمی می شود. در این روش که با عمل گرفتن خون شما و ترکیب آن با داروهای مربوطه که پزشک شما برای تشخیص آن اقدام انجام می شود، در مقایسه با دیگر روش ها از جمله عمل جراحی لیپوساکشن آهسته و تدریجی عمل می کند و در واقع فرد متقاضی نتایج آن تدریجی مشاهده می کند. در روش پی آرپی برای لاغر کردن و کاهش وزن، داروها به طور مستقیم به نواحی مختلف بدن تزریق می شود و فرد متقاضی بلافاصله بعداز انجام تزریق می تواند به خانه یا محل کار خود بازگردد و این در حالی است که لیپوساکشن تنها برای خروج چربی های اضافی و اشباع شده به کار می رود و از این عمل هیچ گاه برای کاهش وزن استفاده نمی شود. به علاوه در عمل جراحی لیپوساکشن حتما از داروهای بیهوشی استفاده می شود و فرد متقاضی برای مدت مشخص و تعین شده از سوی پزشک در بیمارستان بستری می شود.

مزایای پی آرپی برای لاغری بدن

لاغر کردن بدن به روش پی ارپی نیز همانند دیگر موارد استفاده از این روش مانند رفع چین و چروک پوست، رفع گودی چشم و... دارای مزیت هایی است که شامل:
  • پی آرپی محدودیت سنی و جنسی ندارد و افرادی که از چاقی موضعی خود رنج می برند می توانند با تزریق پی آر پی چربی های موضعی بدن خود را آب کرده و به کاهش وزن برسند.
  • پی آرپی یکی از ایمن ترین و بی خطر ترین روش های برای لاغر کردن بدن معرفی شده است
  • پی آرپی بیهوشی ندارد
  • یک روش کاملا استریل شده که تمامی وسایل های استفاده شده در آن یک بار مصرف می باشند.
منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X