تناسب اندام در حاملگی با چند روش ساده

تناسب اندام در حاملگی با چند روش ساده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تناسب اندام در حاملگی با چند روش ساده

هیکل خوش فرم خیلی از خانم‌ها با آغاز دوره بارداری، دچار تغییرات فراوانی می شود، داشتن تناسب اندام در حاملگی از آنجایی که به ظاهر شما ربط پیدا می کند، از اهمیت بسیاری برخوردار است. غالبا هم اکثر خانم ها در این چند ماه نه تنها حس خوبی به اندام خود ندارند بلکه گاهی دچار افسردگی هم می شوند. منتها ما در این مقاله می خواهیم تکنیک هایی را برای شما همراهان عزیز ارائه دهیم که به حفظ تناسب اندام در حاملگی شما کمک می کند. این چند روش می تواند هم در دوران حاملگی و هم در دوران بعد از بارداری، شما را خوش فرم و متناسب نگه دارد. با ما همراه باشید.

تغییرات را بپذیرید و برنامه جدیدی تدارک دهید!

شما وارد یک دوره جدید شده اید، طبیعی است که تغییراتی را در اندام خود مشاهده کنید، اما مسلما می دانید که این تغییرات فقط برای مدت معینی هستند و بعد از وضع حمل می توانید دوباره به حالت اول خود باز گردید، منتها این مورد هم پیش آمده که فردی قبل از حاملگی لاغر و متناسب بوده و با شروع بارداری و بعد از زایمان، به دلیل رعایت نکردن برنامه غذایی، روز به روز دچار اضافه وزن شده است! این یک فاجعه است! تناسب اندام و داشتن هیکلی خوش فرم به هیچ عنوان نباید با بارداری برهم بریزد. از این رو با شروع بارداری، یک برنامه غذایی درست و اصولی برای خودتان جایگزین کنید، که هم مواد لازم به منظور سلامتی شما و فرزندتان را تضمین کند و هم وزن شما را بیش از اندازه افزایش ندهد. اینکه می گوییم تغییرات را بپذیرید، به دلیل اینست که ذهنتان را درگیر چاقی نکنید و نگرانی و استرس به خود راه ندهید.

برای تناسب اندام در حاملگی هر روز تمرینات ورزشی ساده ای را انجام دهید!

بارداری هیچ محدودیتی برای شما نخواهد داشت، از این رو می توانید برای حفظ تناسب اندام در حاملگی با چندین روش ساده از چاقی بی مورد خود جلوگیری کنید. تمرینات ورزشی ساده و راحتی را می توانید طبق یک ساعت مشخصی در طول روز انجام دهید. این تمرینات موجب قویتر شدن عضلات شما می شود. خصوصا اگر فردی بودید که قبل از بارداری ورزش می کردید و با بارداری آن را کنار گذاشته اید، پیشنهاد می کنیم، با انجام تمرینات کششی و یا یک پیاده روی روزانه، مراقب تناسب اندام خود باشید. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X