تناسب اندام با حرکات ورزشی در منزل و باشگاه

تناسب اندام با حرکات ورزشی در منزل و باشگاه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تناسب اندام با حرکات ورزشی در منزل و باشگاه

در واقع به دو حالت می توانید به لاغری و اندام زیبا برسید، روش اول تناسب اندام با برنامه غذایی و روش دوم تناسب اندام با حرکات ورزشی . اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید با ورزش و حرکات ورزشی به لاغری برسید با ما همراه باشید. این روزها لاغری و برنامه‌های متنوع و کم کالری برای رسیدن به تناسب اندام بسیار پرکاربرد شده است و در هر یک از برنامه ها که توجه کنید، به نوعی رژیم های لاغری را به سبک و سیاق علمی و تجربی خواهید دید. اگر شما هم از چاقی و اضافه وزن رنج می برید و می خواهید به تناسب اندام برسید، قبل از هرکاری خودتان را از لحاظ روانشناسی ذهنی آماده کنید. در واقع روانشناسی ذهنی معتقد است برای شروع هر رژیم غذایی، ابتدا از لحاظ ذهنی خودتان را آماده کنید، چرا که قرار استبرای یک دروه مشخص از مواد غذایی که دوست داشتید بگذرید و یا آنها را محدود کنید.

برای رسیدن به تناسب اندام در یک باشگاه ثبت نام کنید!

ورزش باعث می شود هم سلامتی بدن خود را حفظ کنید و هم به روشی مدرن به لاغری برسید. حال که تناسب اندام با حرکات ورزشی را انتخاب نموده اید، بهتر است برای انجام تمرینات خود به یک باشگاه بروید تا در میان افراد دیگری که مانند شما برای تناسب اندام به آنجا آمده‌اند، تمامی تمرینات خود را در کنار آنها و زیر نظر یک مربی انجام دهید. تحقیقات نشان می دهد، لاغری افراد در این حالت بیشتر از افرادی است که در منزل به تمرین می پردازند.

تناسب اندام با تمرینات منزل

اما اگر حوصله باشگاه و هیاهو را ندارید و می‌خواهید تناسب اندام با حرکات ورزشی در منزل را تجربه کنید، می‌توانید ساعت مشخصی از روز را درنظر گرفته و به انجام تمرینات ورزشی بپردازید.

فعالیت داشته باشید!

جالب است بدانید: هدف تمام برنامه های غذایی و برنامه های ورزشی، در لاغر شدن و تناسب اندام اینست که به بدن خود شوک وارد کنید.چه ورزش و چه رژیم غذایی بایستی به گونه‌ای باشد که تغییراتی را در بدنتان بوجود آورد که موجب لاغری و رسیدن به تناسب اندام شود. حال فکر کنید برای کدامیک از این روش‌ها آمادگی بیشتری دارید تا صرفا با تمرکز روی آن، صاحب اندامی زیبا شوید. منبع: کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X