پروتز مو چیست و چه کاربردی دارد؟

پروتز مو چیست و چه کاربردی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پروتز مو چیست و چه کاربردی دارد؟

پروتز مو ، راهیست برای دستیابی به موهای پرپشت .انسان برای احساس رضایت و یا شاید  به منظور جلب توجه دیگری ویا به هر قصد و نیت دیگری به تغییر دست میزند. گاهی این تغییر فقط و فقط خود را در تغییر چهره نشان می‌دهد. شاید  به این دلیل که آدم‌ها اغلب  اوقات صرفاً چهره خود را در آینه میبینند. یکی  از عواملی که باعث تغییر در چهره آدمی میشود موی سر است. کم پشتی موی سر و یا پرپشتی  آن ذهن بسیاری را به خود مشغول میکند. گاهی به شکلی وسواس گونه در پی علت وعلل این عارضه وقت و هزینه بسیاری را صرف می‌کنند و به نتیجه دلخواه نمی‌رسند.یکی از راه های ترمیم مو،استفاده از پروتز مواست. در واقع استفاده از پروتز مو روشی جدید تر به حساب می‌آید و نسبت به سایر روش‌ها از مزیت‌های ویژه‌ای برخوردار است.

پروتز مو چیست؟

پروتز مو لایه ای کاملاً نازک است که موی طبیعی انسان روی آن کاشته شده. جنس این پروتز از نانو است،رنگ آن با رنگ پوست سر هیچ تفاوتی ندارد، انواع اروپایی این پروتز  کیفیت بهتری دارد،این لایه نازک روی سر نصب میشود،به گونه‌ای که با استخر رفتن وحمام کردن تغییر حالت نمی‌دهد. سطح این لایه مشبک است وتارهای مو ازدرون این شبکه بیرون می‌آید.از خصوصیات جالب پروتز مو یکی آن است که کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد ودیگر آنکه جریان یافتن آب وهوا در سطح شبکه ای روی پوست سر سبب میشود که از سطح سر فاصله نگیرد. ایجاد آلرژی نمیکند و بسیار کم وزن است.

انواع پروتز مو

پروتز مو دارای انواع گوناگونی است، برخی کاملاً از سیلیکون ساخته شده‌اند وبرخی دیگر لایه ای از سیلیکون در اطراف توری نانویی تعبیه کرده‌اند. آنچه که در استفاده از این پروتز مهم است این است که تا حد امکان طبیعی به نظر برسد.

کدامیک از انواع پروتز مو را ترجیح میدهید؟

اگر قصد ترمیم مو دارید ،پیشنهاد ما پروتز سیلیکونی آلمانی است،این پروتز کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد،به نحوی که اگر کسی از نزدیک به پوست سر نگاه کند ، نمی‌تواند آنر ا از پوست طبیعی سر تفکیک کند.

از کدام تکنیک پروتز مو بهره ببریم؟

اول اینکه برای استفاده از پروتز برای مو حتماً به متخصص مجرب مراجعه کنید.ودوم ، دقت کنید که تار های مو تک به تک در لایه نازکی که روی پوست سر قرار داده شده،کاشته شود، این موضوع بسیار مهمی است،یک یا نهایتا دو تار مو در یک منفذ باید کاشته شود، در غیر این صورت پروتز شما که وقت و هزینه قابل توجهی را صرف آن نموده اید، شبیه کلاه گیس به نظر میرسد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X