اثر بوتاکس بعد از چند روز باقی می ماند؟

اثر بوتاکس بعد از چند روز باقی می ماند؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثر بوتاکس بعد از چند روز باقی می ماند؟

از ماده ی بوتاکس جهت رفع چین و چروک صورت استفاده می گردد ، با تزریق این ماده به نواحی زیر پوست و در عضله ی صورت ، عضله به صورت موقت برای چندین ماه فلج شده و با کاهش فعالیت آن ، چین و چروک ها نیز کمتر خواهد شد و با پر کردن ناحیه فرو رفته در چین و چروک ها ، به فرد ظاهری جوان تر و شاداب تر خواهد بخشید . اثر بوتاکس در از بین بردن چین و چروک هایی مانند ؛ خط اخم و خط خنده ، چروک های دور چشم ، خطوط پیشانی ، چروک های گردن ، خطوط خرگوشی رو بینی و .... مشاهده می گردد.

ماده ی بوتاکس تزریقی باید از مراکز معتبر تهیه گردد و اصل باشد ، بهترین مارک این ماده ی تزریقی ؛ بوتاکس و دیسپورت می باشند که دیسپورت در کشور به صورت قانونی وارد و توزیع می شود .

تزریق ماده ی بوتاکس در افراد زیر ۱۸ سال و بیش از ۶۵ سال ، زنان باردار و شیرده ، افراد دارای حساسیت به پروتئین شیر گاو ، افراد مبتلا به عفونت پوستی در محل مورد نیاز به تزریق و افرادی که به دیگر محصولات تهیه شده از سم بوتولینیوم تشکیل دهنده ی بوتاکس حساسیت دارند ، ممنوع است .

تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص بوتاکس

تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص پوست بعد از اطمینان از وضعیت و سلامت فرد ، توسط بیحسی موضعی و با سوزن های مخصوص بسیار ریزی در نواحی دقیق عضلات فعال و ایجاد کننده ی خطوط و چین و چروک ها در زیر پوست ناحیه ی مورد نظر انجام می شود .

پزشک متخصص پوست و مو باید با مهارت و سابقه ی تزریق های متعدد ، تزریق ماده ی بوتاکس را در محل های دقیق عضلات فعال صورت که چین و چروک ها را ایجاد می کنند ، انجام دهد تا فقط این عضلات ضعیف شده و حرکات طبیعی صورت باقی بمانند و عوارضی برای فرد ایجاد نگردد .

زمان لازم برای مشاهده اثر بوتاکس

اگر چه اثر بوتاکس بلافاصله پس از تزریق بوتاکس قابل مشاهده است اما ، نتیجه ی نهایی تزریق بوتاکس در طی ۷ الی ۱۰ روز پس از تزریق مشخص خواهد شد و ماندگاری آن با توجه ضخامت و نوع پوست ، شدت چین و چروک های صورت فرد ، معمولا بین ۳ تا ۶ ماه خواهد بود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X