زیبایی و جوانسازی صورت با پروتز صورت

زیبایی و جوانسازی صورت با پروتز صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی و جوانسازی صورت با پروتز صورت

پروتز ها در واقع یک قسمت مصنوعی هستند که به جای یکی از اعضای بدن استفاده می شود. پروتز ها می توانند هم جنبه ی زیبایی داشته باشند و هم جنبه ی پزشکی و درمان دارند. روش های زیادی هم برای جوانسازی صورت وجود دارد که شامل تزریق ژل، بوتاکس، پروتز صورت و ... می شوند. پروتز صورت یکی از انواع پروتز میباشد.

پروتز صورت و ویژگی های آن

جنس پروتز ها را معمولا از سیلیکون، مدپور و گورتکس می سازند و پروتز هایی که برای صورت استفاده می شوند باید دارای ویژگی های انعطاف پذیری نسبی، سازگاری با پوست، قابلیت خارج کردن و ... باشند. پروتز صورت را معمولا در قسمت های مختلف فک ، چانه ، گونه و اطراف بینی انجام می دهند. در پروتز چانه برجستگی چانه را افزایش می دهند، در پروتز فک پهنای فک را افزایش می دهند و در قسمت گونه، آن را حجیم می کنند که تمام این موارد در زیبایی صورت بسیار موثر است و باعث جوان سازی پوست می شوند و در مواردی که در اثر افزایش سن پوست دچار افتادگی می شود نیز کاربرد دارند.

پروتز صورت چگونه انجام می شود؟

درواقع در پروتز صورت پزشک یک قسمت را برای قرار دادن پروتز برش می دهد و پروتز را در آن قسمت کار می گذارد که این برش می تواند از طریق دهان انجام شود و این عمل با بیهوشی انجام می شود و هم چنین نیاز به مراقبت های بعد از عمل دارد. در بیشتر موارد نتایج بدست آمده پس از پروتز قسمت های مختلف صورت ماندگار هستند و به حالت اولیه بر نمی گردند. پس از عمل کاشت پروتز صورت شما نیاز ندارید که بستری شوید ولی باید موارد بهداشتی دهان را رعایت کنید و هم چنین از آنتی بیوتیک مناسب استفاده کنید. شما می توانید عمل پروتز را به همراه سایر عمل های رایج صورت انجام دهید. در بعضی مواقع پروتز ها را با استفاده از پیچ هایی ثابت می کنند که یکی از مشکلات آن این است که خارج کردن این پروتز ها در صورت متقارن نبودن آن ها مشکل است و هم چنین این عمل برای کسانی که بیماری های حاد و خطرناک دارند توصیه نمی شود و هزینه ی عمل آن حدود 4 میلیون تومان است. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X