فواید و مزایای پی آر پی برای مو

فواید و مزایای پی آر پی برای مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و مزایای پی آر پی برای مو

اگر علاقه‌مند هستید همیشه موهایی شاداب داشته باشید باید با فواید و مزایای پی آر پی برای مو آشنایی کافی داشته باشید. این روش درمانی به عنوان یک روش نوین مورد توجه افراد زیادی در داخل و خارج از کشور واقع شده است. به گونه‌ای که افراد زیادی با آن آشنایی دارند. در این مقاله قصد داریم پی آر پی برای مو را معرفی کنیم و چگونگی این روش و مزایای آن را مورد بررسی قرار دهیم. تا افرادی که قصد دارند از این روش درمانی استفاده کنند اطلاعات جامع و کاملی درباره آن داشته باشند.

تأثیر پی آر پی برای مو چیست؟

اگر ریزش مو دارید و می­خواهید از آن پیشگیری کنید روش پی آر پی برای مو می‌تواند مؤثر باشد؛ اما اگر فولیکول مو یا ریشه مو به طور کامل از دست رفته باشد و با طاسی موقت مواجه شده باشید پی آری پی نمی‌تواند هیچ تاثیری برای بازگردان موها و رشد مجدد آن‌ها داشته باشد. پی آرپی (PRP) که به عنوان پلاسمای غنی شده از خون شناخته می‌شود از خون فرد مورد نظر جهت تقویت ریشه و پیاز مو استفاده می‌کند. در این شیوه‌ی درمانی با تزریق پلاسما در ناحیه مورد نظر ریشه موها تقویت می‌شود و رشد آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. شاید در نظر اول این امر تااندازه‌ای غیر ممکن به نظر می‌رسد؛ اما بعد از انجام پی آر پی برای مو از تأثیراتآن جهت بهبود وضعیت موها شگفت زده خواهید شد.

مزایای استفاده از روش پی آر پی برای مو

استفاده از روش پی آر پی برای مو جهت تقویت مو و بهبود رشد آن‌ها تأثیرگذاری بسیاری دارد. این روش درمانی جهت پیشگیری از ریزش مو به کار می‌رود. تا بتوانید قبل از طاسی از ریزش موها و سست شدن ریشه آن‌ها پیشگیری کنید. جهت استفاده از روش پی آر پی نیازی به صرف زمان ندارید. با چند باز تزریق 60 تا 90 دقیقه‌ای می‌توانید نتیجه دلخواهتان را به دست بیاورید و از داشتن موهایی خوش حالت و زیبا لذت ببرید. با توجه به این که درپی آر پی برای مو از پلاسمای خون خود فرد مورد نظر استفاده می‌شود. بنابراین نتایج آن امن و مطمئن است و نگرانی از بابت بروز مشکل در ناحیه سر و... نخواهید داشت. قبل از شروع روند درمان از داروی بی‌حسی استفاده می‌شود و تزریق نیز در ناحیه‌ای از پوست سر که منشأ رشد فولیکول‌هایمو استصورت می­پذیرد. تا ریشه موها به بهترین نحو ممکن تقویت شوند. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X