مزایا و معایب جراحی لاغری صورت

مزایا و معایب جراحی لاغری صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و معایب جراحی لاغری صورت

با توجه به این که افزایش سن سبب ایجاد چین و چروک می‌شود جراحی لاغری صورت رواج پیدا کرده است. در این روش طبق نظر پزشک متخصص عمل لیفت پوست صورت انجام می‌شود تا افتادگی‌هایی که در ناحیه روی گونه‌ها، قسمت چانه و غبغب به وجود آمده‌اندبرطرف شوند. حتی قوی‌ترین و بهترین ماسک‌های صورت نیز نمی‌توانند مانع افتادگی پوست شوند و خواه یا ناخواه بعد از فزایش سن این اتفاق خواهد افتاد؛ اما با پیشرفت علم پزشکی می‌توانید از روش جراحی لاغری صورت استفاده کنید و مجدداً شادابی و صاف و یک دست بودن پوستتان را به دست بیاورید. با توجه به این که این روش رونق بسیاری پیدا کرده است. در این قسمت مزایا و معایب روش جراحی زیبایی مد نظر برای آشنایی بیشتر بیان شده است.

مزایای جراحی لاغری صورت

از مزایای جراحی لاغری صورت می­توان به مواردی مانند اصلاح و ترمیم پوست‌های شل شده صورت و جوان‌سازی پوست اشاره کرد. با کمک این روش جراحی بافت‌های مرده صورت که سبب چرک شدن پوست شده‌اند به طور کامل برداشته می‌شوند و جذابیت ظاهری فرد مورد نظر افزایش پیدا می‌کند.   با برداشتن پوست چربی‌های قسمت صورت و گردن مجدداً بازسازی می‌شوند و برجستگی‌هایگونه‌ها سبب زیباتر شدن صورت می‌شود. اگر از غبغب ایجاد شده در اثر شلی پوست رنج می‌برید بایدبه این نکته توجه داشته باشید که غبغب نیز در طی جراحی برطرف می‌شود. بنابراین پوست گردن نیز صاف و یک دست خواهد شد و اعتماد به نفستان افزایش پیدا می‌کند. اگر چه هیچ روش جراحی زیبایی نمی‌تواند نتیجه 100 درصد داشته باشد؛ اما این روش می‌تواند زیبایی ظاهری پوست را چندین برابر کند و روزهای پرشور جوانی را به شما بازگرداند.

معایب جراحی لاغری صورت

اگر قصد دارید از طریق جراحی زیبایی صورت به ظاهری زیبا و جذاب دست پیدا کنید. باید با معایب این روش نیز آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید با آگاهی کامل تن به انجامعمل جراحی دهید.
  • در اثر جراحی لاغری زیبایی صورت ممکن است مشکل هماتوم رخ دهد. این مشکل در حقیقت به معنای جمع شدن خون در خارج از رگ‌های خونی در قسمتی از بدن است.
  • آسیب‌دیدگی عصب‌هاییکه وظیفه کنترل ماهیچه‌های صورت را بر عهده دارند از دیگر معایب این روش جراحی است. این مشکل ممکن است بعد از عمل جراحی به مرور برطرف شود یا اینکه برای همیشه باقی بماند.
  • مشکلاتی مانند آمبولی ریه و حساسیت به داروی بیهوشی نیز از معایب استفاده از این روش جراحی است.
بنابراین به شما توصیه می‌کنیم قبل از جراحی لاغری صورت با یک پزشک متخصص مشورت کنید سپس نسبت به انجام آن اقدام فرمایید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X