بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت

بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت

بوتاکس ماده ای تزریقی است که جهت درمان های مختلف به کار می رود ، که مهم ترین کاربرد آن ، رفع چین و چروک های صورت می باشد ، پزشک متخصص بوتاکس را به زیر پوست و در عضله ی فعال تزریق کرده و با فلج نمودن آن به طور موقت برای چندین ماه به کاهش چروک ها کمک می کند .

تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو ، به کمک سوزن های بسیار ریزی با بیحسی موضعی انجام می شود که در صورت تزریق صحیح ، از ایجاد چروک های جدید به دلیل فلج نمودن عضلات فعال صورت ، جلوگیری شده و با خاصیت پر کنندگی آن فرو رفته گی های صورت پر شده و درنهایت پوستی صاف و عاری از هر گونه چروک ایجاد خواهد شد .

از بین بردن خطوط اخم ، خنده ، گوشه های افتاده ی لب ، خطوط خرگوشی روی بینی ، حرکت نوک بینی به هنگام صحبت کردن و پهن شدن حفره های  بینی ، از دیگر موارد کاربرد بوتاکس می باشد .

بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت ، چه ویژگی هایی دارد ؟

از آنجا که پوست صورت یک بافت بسیار حساس و ظریف می باشد ، لذا انجام هر گونه عمل زیبایی بر روی آن باید با دقت و با روش های استاندارد مورد تایید سازمان بهداشت و درمان  صورت پذیرد .

لذا بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت که متخصص پوست و مو بوده و تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در این حوزه گذرانده ، پزشکی است که با مهارت و تجربه ی کافی در زمینه ی تزریق بوتاکس ، عمل های زیبایی بسیار را با موفقیت گذرانده باشد و بیماران قبلی او از عمل زیبایی تزریق بوتاکس ، رضایت کاملی داشته باشند .

چنین پزشکی ابتدا قبل از اقدام به تزریق بوتاکس در جلسه ی مشاوره ای ، وضعیت سلامت فرد را با بررسی سوابق مصرف دارو و یا بیماری های او مورد ارزیابی قرار داده و نحوه ی انجام عمل ، مدت زمان و هزینه عمل تزریق بوتاکس را به طور کامل برای بیمار تشریح می نماید .

پزشک متخصص بوتاکس صورت ، پس از تزریق توصیه های مراقبتی لازم را برای بیمار توضیح می دهد و روند بهبود و تاثیر تزریق بوتاکس را با ویزیت های پس از تزریق تحت نظر خواهد داشت .

تزریق صحیح بوتاکس در محل مورد نیاز از وظایف پزشک متخصص بوتاکس صورت می باشد که این کار تنها در صورت مهارت بالای پزشک حاصل خواهد شد .

بهترین پزشک متخصص بوتاکس صورت باید از بوتاکس اصل و دارای استاندارد های مورد تایید سازمان بهداشت و درمان استفاده نماید و هرگز از برندهای نامعتبر و تاریخ گذشته جهت هر گونه درمان استفاده نکند .   بوتاکس یک تکینیک و درمان بسیار حساس و مهمی است پس قبل از انتخاب یک متخصص خوب باید در مورد سوال های زیر نسبت به متخصص کلینیک اطمینان حاصل نماییم : آیا آنها در تشریح صورت تخصص پزشکی دارند؟ به عنوان مثال، آیا آنها در زمینه پزشکی زیبایی شناسی، مانند پوست، جراحی زیبایی، یا جراحی عینک اپوپلاستیک مجوز و آموزش داده می شوند. چند سال تجربه درمانی BOTOX را تزریق می کنند؟ چگونه بسیاری از بیماران با BOTOX را درمان می کنند؟ شایعترین عوارض جانبی که در تجربه بالینی آنها دیده شده است چیست؟ آیا آنها بعد از درمان از حال بیمار پیگیری می کنند؟ اگر شما عوارض جانبی داشته اید چه کاری انجام می دهند؟ آیا آنها به شما قبل و بعد از تصاویر بیماران دیگر که درمان کرده اند نشان می دهد؟

بوتاکس صورت چیست ؟

در حقیقت داروی بوتاکس شکل تخلیص و آماده شدۀ سم باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم است. از ترکیبات طبیعی می‌باشد این باکتری بی هوازی است و در محیط های در بسته رشد کرده و سم خطرناکی را تولید می کند.بوتاکس یک نوع سم به نام بوتولینوم است که تزریق آن در زیر پوست،سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد . بوتاکس در مدت 6 ماه از بین خواهد رفت و باید مجدد تزریق شود در صورت عدم تمدید بوتاکس ، پوست تغییری نخواهد داشت و فقط به حالت قبل بر خواهد گشت و حتی امکان دارد پس از چند مرتبه تزریق ، مقداری از چین و چروک ها کمرنگ تر هم شوند .تزریق بوتاکس بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه طول می کشد و شروع اثر آن یک هفته طول می کشد.

مزایای بوتاکس روی صورت

از بین بردن افتادگی ابروها کاهش دردهای میگرنی به جای داروهای پر از عوارض درمان بیماری فلج عصبی صورت کاهش تعریق و یا عرق بیش از حد

هزینه بوتاکس صورت

هزینه تزریق بوتاکس به طور گسترده ای متغییر است که به عوامل مختلفی چون دز مورد نیاز برای درمان ، کلینیک ، پزشک معالج و موقعیت فیزیکی،مناطقی که نیاز به درمان دارند نیز بستگی دارد.   منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X