از رفع موهای زائد با لیزر چه انتظاراتی دارید؟

از رفع موهای زائد با لیزر چه انتظاراتی دارید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از رفع موهای زائد با لیزر چه انتظاراتی دارید؟

معمولا آقایان و بانوان با استفاده از روش های مختلف مانند: استفاده از ماشین های اصلاح، بند انداختن، مومک و بسیاری از شیوه های خانگی برای برای حذف مو های زائد بدن خود استفاده می کنند. هدف از این کار دست یابی به یک ظاهر زیباتر می باشد و حس اعتماد بنفس را در فرد دو چندان خواهد کرد. رفع موهای زائد با لیزر یک روش جدیدتر و بهتر است که اشعه های آن با قدرت بالایی که دارا می باشند، پیاز مو را متلاشی خواهند کرد. لیزر مو های زائد بدن مزایای بسیار زیاد و قابل توجهی دارد که هر فردی را مشتاق می کند تا به جای استفاده از روش های قدیمی و پر دردسر پنجره ای تازه رو به زیبایی های بیشتر را به روی خود بگشاید.

با لیزر درمانی در وقت خود صرفه جویی کنید

آیا شما هم مجبورید برای حذف مو های زائد بدنتان مدت زیادی در حمام یا آرایشگاه وقت بگذرانید؟ پایان این دوران را به شما تبریک می گوییم. لیزر درمانی یکی از شیوه هایی است که با به کارگیری آن هم در یک زمان کم مو های زائد از بین می روند و هم در فواصل زمانی طولانی تر نیازمند لیزر هستند.

خداحافظی با هزینه های اضافی

اگر شما پول خرید انواع اپیلیدی خانگی، موم های گیاهی و کرم های موبر را جمع کنید، مطمئنا تا به حال پول خیلی زیادی را بابت آن ها به هدر داده اید. بهتر است با چندین مرحله لیزر مو های زائد با یک هزینه معقول از اثرات بلند مدت آن لذت ببرید.

رفع موهای زائد با لیزر ، شیوه ای بدون آسیب و درد

جالب است بدانید ما هرچقدر هم که نکات بهداشتی را رعایت کنیم و دقت عمل لازم را به کار ببریم باز هم در روش های دیگر امکان آسیب رساندن و خراشیده شدن پوست وجود دارد. مخصوصا موم انداختن روشی دردناک برای اکثر بانوان است. با لیزر مو های زائد شما از یک روش ایمن و سالم بهره مند خواهید شد که بریدگی، خراش، سوختگی و هیچگونه تحریک پوستی را به همراه ندارد و شما دردی در این روش حس نخواهید کرد.

لیزر مو های زیر پوستی را به طرز چشمگیری کاهش می دهد

هنگامی که شما از روش های قدیمی برای اصلاح استفاده می کنید شاهد رشد مو های خمیده و زیر پوستی هستید که سطح پوست را نیز تیره می کنند. لیزر به دلیل ایجاد تغییر در بافت مو امکان رشد مو های زیرپوستی را به شدت کم می کند و مو ها بسیار نرم شده و رشد پراکنده ای خواهند داشت.

یک روش قابل اعتماد را با لیزر درمانی تجربه کنید

رفع موهای زائد با لیزر هیچگونه آسیب یا صدمه ای به پوست شما وارد نخواهد کرد. ایمن و بی خطر بودن لیزر امری حتمی می باشد که با دستگاه های مجهز و تاثیرگذاری بر روی فولیکول مو، مو های زائد را از بین خواهد برد.

سرعت بالای لیزر در حذف مو های زائد

انجام لیزر درمانی به وقت زیادی نیاز ندارد. در واقع دستگاه های پیشرفته لیزر در زمانی محدود، مو های موجود در یک ناحیه وسیع از بدن را از بین می برند. برای مثال ناحیه کوچکی مانند پشت لب ممکن است تنها چند دقیقه کوتاه نیاز به لیزر داشته باشد اما در نواحی وسیع تر مانند شکم حدود نیم الی یک ساعت زمان برای لیزر نیاز است. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X