روش های پیوند مو از بدن به سر

روش های پیوند مو از بدن به سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های پیوند مو از بدن به سر

روش های پیوند مو از بدن به سر یکی از روش های نوین برای برطرف کردن مشکلات موی سر محسوب میگردد که در این نوشته به شرح این روش و ذکر سایر روش ها خواهیم پرداخت. امروزه  افراد بیش از گذشته به زیبایی ظاهری خود اهمیت می دهند و می توان گفت که مو یکی از قسمت های اصلی و مهمی است که نقش اساسی را در حفظ زیبایی آقایان و خانم ها ایفا می کند و موجب حفظ اعتماد به نفس و ایجاد یک رابطه عاطفی قوی نیز می شود. اما متاسفانه این روزها ریزش مو به یکی از مشکلات و معضلات شایع در میان مردم تبدیل شده است که به نوعی دلایل های متفاوتی سبب ایجاد این معض شده و وضعیت نا مطلوبی را در میان افراد به وجود آورده است. خوشبختانه به سبب پیشرفت علم و دانش پزشکی راه های متفاوتی جهت درمان و چاره اندیشی مشکل کم پشت شدن و ریزش مو وجود دارد که توانسته است حالت طبیعی و زیبا را به موهای شما هدیه دهد. کاشت مو بهترین راه حل برای بازگرداندن موهای شما است و امروزه یکی از به روز ترین راه های کاشت مو که در بسیاری از کلینیک های تخصصی از آن برای ترمیم و بازگرداندن موهای طبیعی و زیبا استفاده می شود روش پیوند مو از بدن به سر است. ما در این جا می خواهیم این روش را که یکی از راه های مفید و طبیعی را برایتان معرفی می کنیم تا علاوه بر داشتن موهایی زیبا و طبیعی، اعتماد به نفس را نیز به شما بازگرداند.

پیوند مو از بدن به سر چگونه انجام میشود؟

پیوند مو یک زمینه به سرعت در حال تکامل است که جراحان ترمیم مو در حال تلاش برای پیدا کردن روش های جدیدتر برای بهبود عملکرد پیوند مو و بهبود نتیجه نهایی در روند ترمیم مو می باشند. بطور سنتی پیوند مو از برداشت فولیکولهایی که از ناحیه اهدا کننده ایمن از پوست سر انتخاب می شوند برای پیوند مو استفاده می شد اما اخیرا از فولیکول های موی بدن نیز برای پیوند استفاده می شود. در چنین مواردی، فولیکول های مو از سایر قسمت های بدن شامل ریش، سینه، بازو و پاها به عنوان منبع تامین کننده اضافی استفاده می شود. فولیکول های مو در این روش باید به دقت از ناحیه مورد نظر استخراج گردند. به علت حساسیت به ویژه هنگام استخراج گرافت، برخی از بیماران تصمیم می گیرند که درمان را تحت بیهوشی موضعی انجام دهند. پس از استخراج، این گرافت ها گاهی لازم است که زیر میکروسکوپ تصفیه شوند تا پوست و چربی اضافی را برای اطمینان از نتایج حذف کنند، سپس به محل های مورد نظر با دقت پیوند زده شوند. خصوصیات موی بدن مانند ضخامت، طول و چرخه رشد ممکن است به طور کامل با پوست سر مطابقت نداشته باشد. تکنیک برداشت موهای بدن زمان بیشتری نیاز دارد و همچنین به درجه بالاتری از مهارت پزشک نیازمند است. پیوند مو از بدن را می توان به تنهایی یا در ترکیب با موی سر در درجه های پیشرفته طاسی برای بهبود ظاهر کاشت مو و پوشش ناحیه مورد نظر استفاده نمود.

روش های پیوند مو از بدن به سر

این روزها پیوند مو یکی از روش ها و تکنیک های کاشت مو محسوب می شود که توسط متخصصین خبره در بسیاری از کلینیک پوست و مو برای بسیاری از آقایان و خانم ها انجام می شود. در روش پیوند مو که یک تکنیک بدون جراحی است و از آن به عنوان روش bht نیز یاد می شود، هدف از انجام کار کاشت موهایی طبیعی و زیبا و پیوند آن از نقاط مختلف بدن به سر می باشد. تمامی متخصصین مو و زیبایی در روش پیوند مو از بدن به سر سعی بر آن دارند تا با استخراج تار موی قوی و محکم از نقاط مختلف بدن به قسمت های خالی و کم پشت سر بتوانند پوششی زیبا و طبیعی را به جاهای خالی داده و مشکلات تاسی و کم پشتی موها را رفع نمایند.

انواع روش های پیوند مو از بدن به سر

تکنیک های پیشرفته مختلفی برای کاشت و پیوند مو از بدن به سر وجود دارد که از آن ها می توان برای بازیابی موهای خود استفاده نمود و زیبایی و جذابیت دوباره را تجربه کنید. انواع روش های پیوند مو از بدن به سر شامل:
  • پیوند موهای ریش صورت به سر
  • کاشت موهای سینه روی سر
  • استفاده از موهای پایین گردن برای سر
  • استفاده از موهای انگشتان پا برای سر
  • استفاده از موهای ران و بازو برای سر
  • مزایای استفاده از روش های پیوند مو از بدن به سر
با استفاده از روش های مختلف پیوند مو از بدن به سر می توان انواع تاسی های مختلف اعم از جزئی و عمقی را نیز درمان کرد و موجب جلوگیری از کم پشت شدن موی سر شد
  • از ریزش های شدید مو جلوگیری می شود
  • در روش های استفاده از پیوند مو از بدن به سر جاهی هیچ گونه بخیه و زخم وجود ندارد
  • مدت زمان ریکاوری بعد از کاشت مو بسیار کوتاه می باشد
  • از تمامی قسمت های بدن برای پیوند مو استفاده می شود
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X