بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت

بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت

هنگامی که فرد در اثر عوامل مختلف و نیز بالا رفتن سن به چین و چروک های صورت دچار می گردد ، از جمله روش های موثر در جوانسازی پوست و رفع این چروک ها ، عمل کم تهاجمی تزریق ماده ی بوتاکس در مرکز تخصصی بوتاکس صورت می باشد.

بوتاکس با پر کردن نواحی فرو رفته ی چین و چروک ها و فلج نمودن عضلات پر کار ایجاد کننده چین و چروک ، به طور موثری سبب ایجاد پوستی صاف و عاری از خطوط و چروک های پیر کننده می شود .

برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل تزریق بوتاکس این کار باید توسط متخصص پوست و مو که دارای مهارت و تجربه ی بالایی است صورت گرفته و از ماده بوتاکس اصل و استاندارد مورد تایید سازمان بهداشت و درمان استفاده گردد .

پزشک متخصص با دقت ، ماده ی بوتاکس را در محل صحیح و در زیر پوست به عضله ی فعال و پرکار توسط سوزن های مخصوصی با بیحسی موضعی تزریق می کند که بلافاصله می توان تاثیر این تزریق را در ناحیه مورد نظر مشاهد نمود ، اما نتیجه ی نهایی طی ۷ الی ۱۰ روز نمایان می گردد .

از آنجا که تزریق بوتاکس یک عمل زیبایی حساس و ظریف می باشد ، باید حتما توسط متخصص با تجربه ای که محل دقیق تزریق را تشخیص دهد ، صورت گیرد .

مزایای مراجعه به بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت

از این رو جهت دسترسی به متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم جهت تزریق بوتاکس بایر به بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت مراجعه نمود .

مراکز تخصصی تزریق بوتاکس ، با به کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های مختلف درمان مشکلات و عوارض پوست ، همواره از سابقه و شهرت خوبی برخوردار هستند .

در چنین مراکزی با بررسی وضعیت سلامت بیمار ، از تزریق ماده ی بوتاکس استاندارد استفاده می گردد و روند بهبود و تاثیر بوتاکس تزریقی در فرد ، با ویزیت های منظم ، تحت نظر گرفته می شود .

بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت ، مرکزی خواهد بود که تنها از پزشکان متخصص پوست و مو که دارای تجربه و مهارت لازم در تزریق صحیح بوتاکس هستند، استفاده می کند .

در بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت ، با تعیین وقت قبلی و بدون اتلاف وقت بیمار ، عمل تزریق بوتاکس طی یک جلسه انجام خواهد شد .

در چنین مراکزی، پزشک متخصص توصیه های مراقبتی قبل و بعد از تزریق بوتاکس را برای بیمار توضیح می دهد تا با رعایت نکات لازم ، نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی حاصل گردد .

در صورت ایجاد هر گونه عارضه ی احتمالی پس از تزریق بوتاکس ، پزشک معالج و کلینیک پوست و موی مورد نظر مسئول و عهده دار سلامت بیمار خواهند بود .

بهترین مرکز تخصصی بوتاکس صورت را با پرس و جو از دوستان ، همکاران و خانواده  پیدا کنید ، در این زمینه مشاهده ی تزریقات بوتاکس در بیماران قبلی مرکز و میزان رضایت آنها از عمل صورت گرفته بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

معایب تزریق بوتاکس توسط پزشکان عمومی

در برخی مراکز درمانی پوست دیده شده که از پزشکان عمومی برای تزریق بوتاکس استفاده می شود که این کار سبب ایجاد آسیب هایی چون نامتقارن شدن صورت ، ورم شدید ، حرکت ماده بوتاکس به نواحی دیگر صورت و ...  می گردد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X