دستگاه لیزر، اولین نکته در انتخاب کلینیک لیزر

دستگاه لیزر، اولین نکته در انتخاب کلینیک لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دستگاه لیزر، اولین نکته در انتخاب کلینیک لیزر

طی سال های گذشته مردم تقاضای گسترده ای برای لیزر موهای زائد داشته اند و انواع کلینیک لیزر مراجعات زیادی را به ثبت رسانده اند. لیزر درمانی مزایای خاص خود را در بر دارد که ظریف و روشن تر شدن مو و کندی روند رشد مو ها از جمله ی آن ها می باشد. خوشبختانه در کشور ما سال هاست که از روش های درمانی لیزری استفاده می شود و نتایج رضایت بخشی از آن بدست آمده است. حتما شما هم برای اینکه یک تصمیم گیری درست در مورد انتخاب کلینیک لیزر مو های زائد بدنتان داشته باشید، فاکتور هایی را مد نظر قرار می دهید و طبق تحقیقات و پرس و جو های قبلی یک مرکز قابل اعتماد را انتخاب می کنید.

آیا شما هم به نوع دستگاه لیزر در یک کلینیک لیزر اهمیت می دهید؟

همانطور که می دانید نوع دستگاه لیزری که در یک کلینیک استفاده می شود یکی از مهم ترین معیار ها برای انتخاب است. دستگاه های لیزر متعددی در سایت ها به مردم معرفی می شوند که هر کدام تکنولوژی خاص خود را برتر می دانند. با توجه به اینکه هر دستگاه لیزری پرتو های متمرکز شده نور را در طول موج معینی منعکس می کنند، دستگاه هایی که طول موج بلند تری دارند دارای اثربخشی قابل توجه تری می باشند.  همیشه یک دستگاه لیزر با مورد هدف قرار دادن ملانین پوست به نتیجه می رسد و موجب ناپدید شدن مو های زائد خواهد شد.

کدام دستگاه لیزر بهتر است؟

از طرف دیگر هر کدام از دستگاه های لیزر مو های زائد برای نوع خاصی از پوست با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های آن متناسب است. دستگاه لیزر الکساندرایت، دایود، ان دی یانگ و ای لایت همگی جزو بهترین دستگاه های لیزری هستند که در کلینیک های تخصصی کاربرد دارند. هر کدام از دستگاه های ذکر شده به دلیل سیستم اثربخشی مخصوص بر روی نوعی از پوست و مو برای همه افراد قابل به کارگیری نیستند. به طوریکه اگر دستگاه الکساندریت برای فردی کاربرد داشته باشد ممکن است بر روی شخص دوم هیچ اثر رضایت بخشی حاصل نکند. در نتیجه مقایسه کردن دستگاه لیزر مو های زائد کار دشواری است. بهترین راه حل اینست که شما انتخاب دستگاه لیزر را به عهده پزشک معالج خود بگذارید. جالب است بدانید که نداشتن عوارض جوانبی توسط دستگاه های لیزری مانند نازایی و یا سرطان امری به اثبات رسیده است. به دلیل اینکه ماهیت درمانی دستگاه های لیزر از نور می باشد لذا هیچکدام از آسیب های ذکر شده متوجه فرد نخواهد شد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X