جدیدترین دستگاه لیزر مو های زائد چیست؟

جدیدترین دستگاه لیزر مو های زائد چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جدیدترین دستگاه لیزر مو های زائد چیست؟

تا به امروز تحقیقات نشان داده اند که هیچ روشی بهتر از لیزر مو های زائد برای درمان نواحی پوشیده شده توسط مو ها وجود ندارد. با توجه به اینکه طی مدت زمان های کوتاه دستگاه های جدید وارد بازار می شوند و تغییر و تحولات به سرعت رخ می دهد، یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی انتخاب مکانی است که از بهترین و جدیدترین دستگاه لیزر مو های زائد استفاده کند. در ادامه مختصر اطلاعاتی در مورد جدیدترین دستگاه های مورد انتخاب توسط متخصصین زیبایی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

دستگاه لیزر مو های زائد الکساندرایت (دستگاه لیزر مو الکس)

یکی از سریع ترین نمونه از دستگاه های لیزر است که روشی دائمی برای حذف مو های زائد را به کار می گیرد. این دستگاه از یک نوع کریستال به نام الکساندرایت به عنوان منبع اصلی لیزر استفاده خواهد کرد. هنگامی که پرتو نور از داخل این کریستال عبور می کند پرتو آن با طول موج 755 نانومتر (طیف مادون قرمز) توسط فولیکول مو جذب می شود و به بافت های پوست آسیبی نمی رساند. تنها لیزری که برای درمان کردن عارضه پرمویی توصیه می شود لیزر الکساندرایت است که برای لیزر نواحی وسیع که نیاز به لیزر درمانی دارند، به کار می رود و برای پوست های خیلی روشن کاربرد دارد.

دستگاه لیزر مو های زائد دایود

دستگاه لیزر دایود از تکنولوژی نیمه رسانا برای حذف مو های زائد استفاده می کند. طول موج لیزر دایود 800 تا 810 نانومتر است که در مقایسه با لیزر الکساندرایت نفوذ عمیق تری دارد. این دستگاه متشکل از دیود هایی است که برای تولید منبع نور برای لیزر کردن در مجاور هم قرار خواهند گرفت. این دستگاه در بین آقایان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و برای پوست های روشن، سبزه و کمی تیره کاربرد دارد.

دستگاه لیزر مو های زائد ان دی یانگ

این دستگاه لیزر با طول موج 1064 نانومتر که یک طول موج بلند است از پوست بدن عبور می کند و انرژی را به فولیکول های مو خواهد داد. این لیزر برای پوست های تیره بهترین گزینه است. لیزر ان دی یانگ با توجه به طول موج بالایی که دارد در عمق بیشتری نسبت به سایر لیزر ها نفوذ خواهد کرد درنتیجه ممکن است با درد همراه باشد.

دستگاه لیزر مو های زائد ایلایت

دستگاه لیزر ایلایت با بهره وری از 3 تکنولوژی: فرکانس رادیویی دوقطبی، آی پی ال و خنک کننده تماسی پوست درمان و نتایج موثری خواهد داشت. این دستگاه با انرژی کمتری روند درمان را انجام می دهد و مناسب مو های بور می باشد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X