لیزر elight چیست؟

لیزر elight چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر elight چیست؟

لیزر elight از انواع دستگاه های مناسب برای از بین بردن موهای زائد و در واقع یکی از موثرترین روش های از رفع موهای زائد بدن و لیزر موهای صورت  می باشد که مطابق با تکنولوژی روز دنیا به تولید رسیده است. لیزر elight ترکیبی از سه تکنولوژی فرکانس رادیویی دو قطبی همراه با آی پی ال به اضافه خنک کننده برای تمامی پوست ها می باشد. دستگاه لیزر elight در واقع با ترکیب طول موج دو نوع لیزر به عنوان یکی از اولین دستگاه ها برای حذف موهای زائد به صورت آرام و بی خطر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای لیزر با elight

مهم ترین مزیت لیزر elight نابودی موهای زائد انواع پوست های بور، تیره و قهوه ای می باشد و کمک به جوان سازی انواع پوست از کاربردهای دیگر آن است. از دیگر مزایای دستگاه elight می توان به درمان کامل لک های پوستی که بر روی نواحی مختلف بدن وجود دارد و درمان ضایعات عروقی و تلانژکتازی و درمان آکنه اشاره کرد. لیزر elight این قابلیت را دارد که موهای متعددی از بدن را به صورت همزمان هدف قرار دهد و با روشی بدون درد و در مدت زمانی کوتاه بسته به نوع ناحیه مورد نظر، درمان را انجام دهد. مهم ترین خاصیت دستگاه elight برای نابودی موهای زائد نسبت به روش های مختلف از بین بردن موهای زائد مانند ژیلت، در تاثیر پایدار، مدت زمان کوتاه برای درمان، بدون عوارض جانبی، بدون درد و بیهوشی می باشد. درمان کامل و ریشه کن کردن موهای زائد با این لیزر پس از طی جلسات متعدد و بسته به نوع پوست و مو متغیر می باشد.

ویژگی های دستگاه elight

لیزر elight دارای سیستم خنک کننده برای سطح پوست است. این دستگاه امکان تنظیم برای انواع پوست و مو را دارد که به صورت اتوماتیک انجام می شود. وجود فیلترهای متعدد در لیزر elight برای ضایعات مختلف پوستی مشاهده می شود.

لیزر elight برای چه کسانی مناسب نیست؟

لیزر ایلایت برای افرادی که به نور حساسیت دارند انتخاب مناسبی نیست. بیماران دیابیتی و یا خانم های باردار، افرادی که فشار خون بالا یا صرع دارند نمی توانند از این روش لیزر استفاده کنند. افرادی که پوست آنها با قرارگیری در نور آفتاب حساس شده است و پوست ضعیفی دارند بهتر است از لیزر elight استفاده نکنند. افرادی که از دستگاه های مختلف برای تنظیم ضربان قلب آنها استفاده شده است و یا از فیبریلاسیون ماهیچه قلب استفاده می کنند نمی توانند از لیزر elight استفاده کنند.

تعداد جلسات درمان با دستگاه elight

معمولا برای این که افراد بتوانند نتیجه رضایت بخشی از لیزر elight برای حذف موای زائد بگیرند بهتر است که 4 تا 8 درمان که هر 1 تا 2 ماه انجام می شود را رعایت کنند. البته حصول نتیجه رضایت بخش با توجه به عوامل مختلف در هر فرد متغیر است و این عوامل طی جلسات مشاوره بررسی خواهد شد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X