مزایای دستگاه e light چیست؟

مزایای دستگاه e light چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای دستگاه e light چیست؟

از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های افراد خصوصا بانوان می باشد، که تمایل دارند موهای زائد خود را به طور کامل از بین برده و به زیبایی و شفافیت پوست خود از این طریق کمک شایان توجهی نمایند. رفع موهای زائد از طریق لیزر در دو دهه ی اخیر یکی از پر بحث ترین و جنجالی ترین بحث ها در بین متخصصین پوست و مو می باشد. با توجه به استقبال بی نظیری که از این روش شده است هر روزه شاهد دستگاه های لیزر با تکنولوژی های پیشرفته تر با برندهای مختلف هستیم که برای کمک به زیبایی پوست افراد به صورت انبوه تولید میشوند. دستگاه e light یکی از دستگاه های بسیار پیشرفته ی لیزر می باشد که دارای مزایای قابل توجهی نسبت به سایر دستگاه ها بوده و با استقبال خوبی رو برو شده است. این دستگاه علاوه بر حذف موهای زائد، پوست بدن و صورت را صاف و نرم کرده و شفافیت دو چندانی به پوست می بخشد. این دستگاه شامل فرکانس رادیویی دو قطبی جهت فوکوس بر روی فولیکول مو، سیستم خنک کننده به جهت کاهش درد، آی پی ال به جهت ایجاد نورهایی با چندین طول موج، می باشد.

مهم ترین مزیت های لیزر E LIGHT

لیزر ای لایت یک روش بسیار مناسب برای رفع موهای زائد تمامی نواحی بدن می باشد و با این روش میتوان همه ی قسمت های بدن را لیزر کرد. علاوه بر این، این دستگاه برای تمامی پوست ها مناسب بوده و حتی به این وسیله میتوان تمامی انواع موها، چون موهای بور، قهوه ای مشکی و بسیار تیره یا روشن را نیز لیزر کرد. در این روش بیهوشی وجود ندارد و به سبب وجود دستگاه خنک کننده، درد و سوزش بسیار کمی احساس میشود. تاثیر لیزر به وسیله ی این دستگاه نسبت به سایر روش ها و دستگاه های دیگر طبق آمار های معتبر و تحقیقات به عمل امده، بیشتر بوده و تا حدود ده برابر می باشد. به سبب وجود تکنولوژی رادیویی فرکانسی و اعمال انرژی کمتر به وسیله ی آی پی ال در این روش امکان سوختگی پوست و آسیب های دیگر وجود نداشته و به راحتی فولیکول های مو تخریب میشوند.

عوارض جانبی لیزر ای لایت

عوارض جانبی این روش نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر بوده و عوارض فیزیکی ایجاد شده کاملا موقتی می باشند. سرخی پوست، تورم و درد کم، ایجاد لکه های آفتاب سوختگی از عوارض جانبی این روش می باشد، که چند روز پس از درمان با لیزر کاملا از بین رفته و پوستی شفاف و بدون لک را به ارمغان می آورد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X