بهترین روش برای لیزر موهای ژنیتال

بهترین روش برای لیزر موهای ژنیتال

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای لیزر موهای ژنیتال

لیزر موهای ژنیتال یا ناحیه ی تناسیلی یک امر مهم برای خانم ها و آقایان تلقی میشود. زیرا رفع موهای ژنیتال به بهبود روابط جنسی و بهداشت و پیشگیری از عفونت های  باکتریایی کمک شایان توجهی می نماید. راه های گوناگونی چون شیو کردن، اپیلاسیون شیمیایی، اپیلاسیون با موم  و لیزر برای رفع موهای زائد این قسمت وجود دارد که انتخاب روش آن بسته به بودجه ی  هر فرد، نوع مو و میزان مو متفاوت می باشد.

بهترین روش برای رفع موهای زائد ژنیتال

بهترین روش برای رفع موهای زائد، روشی است که حداقل بعد از گذشت مدت زمان طولانی موهای زائد رویش مجدد داشته باشند و همچنین بدون درد، بریدگی و خونریزی، التهاب و قرمزی، بدون به وجود امدن جوش باشد و عوارضی چون افتادگی و شل شدگی پوست بدن را به همراه نداشته باشد. لیزر موهای زائد یکی از روش های مطمئن و ایمن و بدون عوارض جانبی می باشد که میتواند شر موهای زائد را برای مدت طولانی که حداقل چند سال می باشد، را بر طرف کند. تمامی این مزیت ها وقتی به خوبی محقق میشود که برای لیزر نزد متخصص پوست و مو مجرب مراجعه کرده و تحت نظر پزشک لیزر را انجام دهیم. کلینیک ها و آرایشگاه هایی که لیزر موهای ژنیتال را انجام میدهند اکثرا از دستگاه آی پی ال به جای لیزر واقعی استفاده می نمایند و این خود موجب سوختگی و آسیب به بافت خواهد شد و همچنین بازگشت مجدد مو پس از مدت زمان کمتری نسبت به لیزر صورت خواهد پذیرفت.

بهترین روش لیزر موهای ژنیتال

از لیزرهای گوناگونی برای رفع موهای این قسمت استفاده میشود که میتوان به الکساندرایت، آن دی یاگ، ای لایت و دایود اشاره کرد. با توجه به نوع پوست، نوع مو، رنگ مو و تشخیص متخصص از دستگاه های مختلفی استفاده میشود. اصول کار این دستگاه ها به یکدیگر شبیه بوده و تمامی آنها با استفاده از پرتوهای پر انرژی نور در ملانین نفوذ کرده و باعث تخریب فولیکول ها و سلول های سازنده ی مو گشته و از رشد مجدد موها جلوگیری میکنند. تعداد جلسات درمان با نظر پزشک متخصص تعیین میشود و بعد از درمان ممکن است کمی قرمزی و سوزش همراه فرد باشد که پس از مدت زمان کوتاهی کاملا از بین خواهد رفت و عارضه ی دیگری نخواهد داشت. این روش برای دختران و خانم های جوان مناسب می باشد و در باروری هیچ گونه تاثیر منفی ایجاد نخواهد کرد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X