بهترین روش برای کاهش درد لیزر موهای تناسلی

بهترین روش برای کاهش درد لیزر موهای تناسلی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای کاهش درد لیزر موهای تناسلی

در حال حاضر، لیزر موهای تناسلی به یکی از پر طرفدارترین روش های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی است. کلینیک ایران نوین جهت لیزر این ناحیه بسیار حساس، راهکارهایی ارائه میدهد که مراجعین بهترین نتیجه با کمتربن درد داشته باشند. پوست این ناحیه بسیار حساس می باشد و نقش بسیار مهمی در روابط جنسی سالم دارد. ناحیه تناسلی در معرض انواع عفونت ها و آسیب های بافتی است . بنابراین به جهت رسیدن آسیب کمتری به پوست این نواحی، باید اقدامات صحیحی انجام شود.

لیزر موهای زائد در کلینیک ایران نوین

کلینیک ایران نوین با دستگاه هایی که آخرین تکنولوژی روز را در دنیا به خود اختصاص داده اند، لیزر موهای تناسلی را بدون درد انجام میدهد و فرد فقط ممکن است کمی احساس سوزش یا گزگز شدن را تجربه کند. در افرادی که تحمل درد پائین دارند می توان از یک بی حس کننده موضعی نیز استفاده نمود. درمواردی که لیزر موی زائد بادستگاهی انجام شود که همزمان با لیزر سیستم خنک کننده موضع راخنک کند میزان درد به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. ضمنا درمواردی که بیمار نسبت به درد خیلی حساس است می‌تواند از کرم بی حس کننده استفاده کند. در کلینیک ایران نوین، لیزر موهای زائد اندام تناسلی به صورت استاندارد انجام می‌شود بنابراین به هیچ عنوان باعث ایجاد لک یا تغییر رنگ تیره روی پوست ناحیه اندام تناسلی نخواهد شد و حتی تا حدودی باعث روشن تر شدن پوست این ناحیههم می شود. بنابراین لیزر موهای زائد اندام تناسلی در رفع تیرگی آلت تناسلی نیز تا حدود زیادی موثر است. اکثر مراجعین معتقدند که درد ناشی از لیزر ناحیه تناسلی بسیار کمتر از درد اپیلاسیونیا وکس است، با این حال نمی‌توان گفت که لیزرموهای تناسلی بدون درد است چون تراکم عصب‌های حساس در تمام نقاط بدن یکسان نیست و فقابل ذکر است که تعداد عصب‌های حساس در ناحیه تناسلی زیاد است لذا طبیعیست که هنگام لیزر دچار درد شوید. البته درد مربوط به لیزر ناحیه تناسلی سوزش مختصری است  مانند برخورد کش با بدن که در کسری از ثانیه آرام می‌شود.

کلینیک ایران نوین راههای زیر را جهت کاهش درد به شما توصیه میکند:

  • استفاده از کرم بی حس کننده
  • یخ گذاشتن روی محل لیزر
  • اجتناب از لیزر در طول عادت ماهیانه
  • نوشیدن آب قبل از درمان
  • اجتناب از نوشیدنیهای کافئین دار
در طول درمان،زمانی که درد غیر قابل تحمل میشود، از پزشک خود بخواهید کار را مدتی متوقف کنند. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X