بهترین بوتاکس را در تهران با چه هزینه ای می توان انجام داد؟

بهترین بوتاکس را در تهران با چه هزینه ای می توان انجام داد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین بوتاکس در تهران را با چه هزینه ای می توان انجام داد؟

بوتاکس یک ماده ی تولید شده از یک سم بسیار قوی است که می توان با تزریق آن به زیر پوست ، چین و چروک ها و خطوط مختلف صورت را رفع و پوست را به طور موثری جوان و زیبا نمود . جهت تزریق این ماده در هر ناحیه از صورت ، متخصص از سوزن های بسیار ریزی که با تکنیک خاصی انجام می شود ، استفاده می کند. از آنجایی که امروزه افراد زیادی اقدام به تبلیغات تزریق بوتاکس می کنند، متقاضیان تزریق ماده بوتاکس به دنبال هزینه بهترین بوتاکس در تهران هستند.

با تزریق بوتاکس در محل چین و چروک ها ، عضله ی فعال و پرکار آن ناحیه به طور موقت برای چندین ماه فلج شده ، در نتیجه از ایجاد عوارض بیشتر پوستی جلوگیری می شود ، همچنین تزریق بوتاکس که نوعی پرکننده نیز محسوب می شود ، موجب صاف شدن و پر شدن چین و چروک ها و خطوط می گردد .

هزینه بهترین بوتاکس در تهران

برندهای مختلفی از بوتاکس وجود دارد ، برخی مارک های بوتاکس های موجود در بازار تقلبی و بی کیفیت هستند ، از این رو جهت تزریق بهترین بوتاکس در تهران باید به مراکز معتبر زیبایی و کلینیک پوست و مو تخصصی و مراجعه نمود تا متخصص با روش مناسب به تزریق بوتاکس اصل و دارای استانداردهای لازم اقدام نماید .

اگر چه تزریق بوتاکس اصل و دارای مجوزهای رسمی و معتبر گران می باشد اما هزینه آن در مقایسه با عوارض و مشکلات ناشی از تزریق بوتاکس غیراستاندارد بسیار ناچیز است .

هزینه عمل زیبایی تزریق بوتاکس با توجه به برند بوتاکس ، محل تحت درمان ، مقدار ماده ی مصرفی مورد نیاز از بوتاکس و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود و با توجه به اینکه متخصصین مختلف با توجه به شهرت و درجه ی اعتبار خود دستمزد های متفاوتی دریافت می کنند  ، نمی توان یک قیمت واحد برای تزریق بوتاکس تعیین نمود .

در کلینیک های زیبایی پوست ، شاهد قیمت های متفاوتی از تزریق بوتاکس هستم .

از آنجا که تزریق بوتاکس یک عمل زیبایی غیرضروری است ، بیمه ها هزینه ی انجام چنین عمل زیبایی را متقبل نخواهند شد ؛ مگر اینکه تزریق آن جهت درمان و رفع مشکلات حیاتی در فرد باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X