فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  کاشت مژه

  کاشت مژه ، پیوند مژه

  شیوع ریزش مو در سال های اخیر به دلایل مختلف نظیر تغدیه نامناسب، آب و هوا و … باعث شده است تا روش های مختلفی برای درمان ریزش موی نقاط مختلف سر و صورت پدید آید که در این میان پیوند مو  و

  یکی از متداول ترین روش ها بوده است. محبوبیت این روش با توجه به پیشرفت هایی است که در این زمینه ایجاد شده به دست آمده است.

  زیرا در روش پیوند جای زخم کمتری روی سر می اند و نتیجه به دست آمده مطلوب تر است. ریزش مو امری اجتناب ناپذیر است به صورتی که بارها مشاهده نموده ایم هر فردی با هر جایگاه اجتماعی و شغلی می تواند دچار ریزش مو یا حتی طاسی شود. اما درمان ریزش مو و طاسی با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن توسط روش پیوند مو برای همه امکان پذیر است.

  کاشت مژه

  کاشت مژه

  کاشت مژه

  روش کاشت مژه دائم یا Transplant به دلیل نیاز شدیدی که به دقت و تمرکز بالا دارد در حقیقت یک متد هنری محسوب می شود. در این روش از موهای مشابه موی مژه در سر استفاده می کنند و پس از بی حسی موضعی تعداد مژه ها را با عمل پیوند مژه زیاد می کنند. مدت زمان انجام این کار حدوداَ ۲ ساعت است و تقریباَ به ۲ هفته مراقبت نیاز دارد. در هر فرآیند پیوند مژه از ۲۵ الی ۵۰ تکه مو در هر ردیف بالایی چشم استفاده می شود که این تعداد بستگی به مقدار مو، سایز مورد نظر و تراکم مورد نظر دارد. این عمل هیچ دردی ندارد.

  پس از طی دوره مراقبتی نیز در صورتی که مژه ها مشکلی نداشته باشند به صورت طبیعی بر روی مژه قبلی فرد رشد خواهند کرد. در ۳-۴ روز اول بعد از عمل ممکن است پوسته های کوچکی در اطراف محل عمل وجود داشته باشد که بعداَ رفع خواهد شد. اما از روز پنجم به بعد پوست فرد به حالت عادی بر خواهد گشت.

  پیوند مژه در کلینیک ایران نوین

  افزایش سن، شرایط آب و هوایی، ژنتیک و سوابق خانوادگی و یا برخی بیماری ها می تواند باعث از دست دادن تمام و یا قسمتی از موها در یک فرد شود. از آنجا که نقش مو در زیبایی بسیار مهم و حائز اهمیت است، در سال های اخیر تعداد مراجعین به کلینیک های زیبایی برای کاشت مو یا ترمیم موی سر، ابرو و مژه، افزایش چشمگیری داشته است.

  شاید در سالهای دور پیوند مو رویایی دست نیافتنی برای کسانی بود که از فقدان مو رنج میبردند، اما امروزه این جراحی به یک عمل سرپایی و بدون عارضه تبدیل شده است که رویای افراد زیادی را محقق می کند. ما در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین مدعی هستیم که با به کارگیری علمی ترین و جدیدترین تکنیک های کاشت مو و استفاده از تجربه ۱۴ ساله مجرب ترین متخصصان کاشت مو در ایران، بهترین نتایج را همراه با احساس رضایت و اعتماد به نفس به مراجعین عزیز ارائه می کنیم.

  عمل زیبایی پیوند مژه

  ابداع عمل پیوند مژه

  روش عمل پیوند مژه در ابتدا برای درمان مشکلات مادرزادی کودکانی که از کم پشتی مژه رنج می بردند ابداع شد. موهای ناحیه پشت سر و گردن کودکان، قابلیت بیشتری برای تبدیل به مژه را داشتند. رفته رفته بانوان نیز برای مقاصد زیبایی و پرپشت کردن مژه های خود از روش های جدید پیوند مژه بهره گرفتند. هرچند روش های ابتدایی کاشت مژه ، به صورت موقتی عمل می کرد و در صورت ریزش مژه کاشته شده، بیمار دوباره باید اقدام به عمل کاشت مژه می نمود، اما در روش های جدید، پیوند مژه به صورت دائمی صورت گرفته و مژه های قبلی بر روی مژه های کاشته شده رشد می کنند.

  چه کسانی کاندید مناسب پیوند مژه هستند؟

  اغلب افرادی که به هر علت مژه های کم پشتی دارند، متقاضی کاشت مژه هستند. این کم پشتی ممکن است علل مادرزادی داشته یا به دلیل ضعف مژه یا در اثر سانحه ای اتفاق افتاده باشد. همچنین افرادی که از شکل رویش مژه های خود ناراضی هستند می توانند اقدام به عمل پیوند مژه نمایند.

  مزایای پیوند مژه

  از جمله مزیت های کاشت مژه می توان به بازیابی دوباره مژه در افرادی که دچار سوختگی های بسیار حاد شده اند اشاره نمود. همچنین ممکن است در اثر کاربرد مقطعی شیمی درمانی، مژه های فرد ریخته باشد که پس از اتمام دوره شیمی درمانی می توان به کاشت مژه اقدام نمود. در صورت استفاده مکرر از مژه های مصنوعی، بی شک به مژه های طبیعی آسیب خواهد رسید. با عمل پیوند مژه می توان دوباره به مژه های طبیعی دست یافت.

  پیوند مو

  کاشت مو یا پیوند مو به معنای برداشت مو از پشت سر فرد و اضافه کردن آن به قسمت هایی است که دچار ریزش شده اند. در این جراحی مویی از خارج بدن بیمار اضافه نمی شود و تمام موها از قسمت های پشت سر و بین گوش ها که به آن ها بانک مو گفته می شود، برداشت می شوند. بنابراین احتمال پذیرش آن ها بسیار بالا خواهد بود. مهارت جراح و تخصص کادر پزشکی در کلینیکی که کاشت مو در آن انجام می شود، در نتیجه ی جراحی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

  عوامل ریزش مژه

  • استفاده بیش از حد از اکستنشن مژه می تواند سبب ریزش مژه های طبیعی شود.
  • استفاده از مواد آرایشی نامناسب و مژه مصنوعی بی کیفیت می تواند به مژه ها آسیب برساند. زیرا چسب مژه مصنوعی می تواند نفوذ هوا و رطوبت به فولیکول های مژه را مسدود نموده و باعث خشک شدن و ریزش مژه ها شود.
  • سوختگی یا بیماری
  • تغییرات هورمونی طبیعی به دلیل افزایش سن
  عوامل ریزش مژه

  عوامل کاشت مژه

  درمان ریزش موی مژه

  عمل زیبایی کاشت مژه یا همان پیوند مژه، پروسه نسبتا جدیدی است که محل هایی از پلک را که به دلایل ژنتیکی، آلوپسی و ترومای سرطان یا عمل های جراحی، بدون مژه هستند درمان می کند.

  این عمل حتی می تواند برای افرادی که دارای مژه هستند اما به مژه های بیشتری علاقه دارند مناسب باشد.

  کاشت مژه برای مژه های ضعیف، آسیب دیده و ریخته شده

  برای برخی بیماران، استفاده بیش از حد از روش های اکستنشن مژه سبب ریزش دائمی مژه ها شده است. تصور می شود که این ریزش مژه ها در اثر آلوپسی کششی یا ریزش موی کششی اتفاق افتاده باشد، دقیقاً مشابه همان آسیبی که اکستنشن مو به روش بافت به فولیکولهای موی سر می رساند. افرادی که عادت به اکستنشن مژه دارند، بهتر است به جای این روش، عمل کاشت مژه را تحت نظر جراح متخصص عمل های زیبایی انجام دهند. تا از آسیب رسیدن به مژه ها جلوگیری شود.

  عوارض کاشت مژه نظیر درد یا ورم، موقتی است. در صورتی که آسیب جدی به مژه ها نرسیده باشد، ریباندینگ مژه های کاشته شده پس از 6 الی 12 ماه باید انجام شود. در صورتی که مژه ها دچار آسیب جدی و دائمی شده باشند، از روش پیوند مژه برای جایگزینی مژه های ریخته شده استفاده می شود.

  ریزش مژه در اثر تصادف، حادثه، شیمی درمانی یا جراحی پلک

  ریزش دائمی مژه ها زمانی اتفاق می افتد که فولیکول های مو در اطراف پوست پلک به واسطه حادثه، تصادف، سوختگی یا عمل های جراحی و درمان های خاص نظیر شیمی درمانی آسیب دیده و ضعیف شوند. خالی شدن مژه یکی از عوارض جانبی عمل گل مژه و پلک است. اغلب افرادی که دچار ریزش مژه شده اند از نفوذ گرد و غبار و خاک به داخل چشمان خود و خارش چشم ها رنج می برند.

  استفاده از مژه های مصنوعی برای جبران کم پشتی مژه می تواند سخت و اذیت کننده باشد.

  تا زمانی که پلک ها سالم هستند و به فعالیت طبیعی خود ادامه می دهند کاشت مژه می تواند برای بازیابی دائمی زیبایی چشم استفاده شود.

  ریزش مژه

  ریزش مژه

  کدام موها برای پیوند به مژه مناسب ترند؟

  در عمل پیوند مژه از پشت سر فرد برداشته شده و پس از پیوند به محل لبه پلک، مژه های کاشته شده رشد کرده و باید هر ماه یک بار کوتاه شوند. برای رسیدن به ظاهری طبیعی، همه مژه ها در یک جلسه کاشته می شوند.

  این عمل زیبایی، از ظرافیت و حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید کاشت موهای پیوندی با دقت در محل مشخص و با زاویه و جهت مناسب انجام شود تا رشد طبیعی تری داشته باشد.

  کاشت ابرو،کلینیک کاشت ابرو،پیوند ابرو،ترمیم ابرو در کلینیک کاشت ابرو ایران نوین
  بهترین کلینیک کاشت مژه،در کلینیک کاشت مژه ایران نوین

  منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

  مطالب مربوط به کاشت مژه

  چهره ای زیباتر با میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب

  میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب

  چهره ای زیباتر با میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب فواید انجام میکروپیگمنتیشن برای زیباسازی چهره میکروپیگمنتیشن از جمله روش هایی است که موجب آراستگی طولانی مدت چهره می شود. میکروپیگمنتیشن می تواند چهره را متعادل سازی نموده و عیوب  موجود در چهره را تا نیز حدودی بازسازی کند. این روش کاربردهای مختلفی در نواحی […]

  • 2 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 6611 بازدید

  ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

  ماندگاری اکستنشن مژه

  ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟ برخی افراد مخصوصا خانم ها علاقه بسیاری به داشتن مژه های بلند و پرپشت دارند ، از این رو برای مدت کوتاهی هم که شده حاضرند که این زیبایی را تجربه کنند ، از جمله روش هایی که فرد به واسطه ی آن می تواند از مژه های بلند و […]

  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 7185 بازدید

  قیمت اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو

  قیمت اکستنشن مژه

  قیمت اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو مژه های پرپشت و بلند زیبایی و طراوت خاصی به چشم ها می دهند ؛ از این رو برخی افراد ، به خصوص خانم ها برای چند وقت که هم شده ، حاضرند با روش اکستنشن مژه ، این زیبایی را تجربه کنند ، از این رو […]

  • 29 می 2018
  • بدون نظر
  • 4832 بازدید

  خطرات اکستنشن مژه یا کاشت مژه مصنوعی دائمی

  کاشت مژه مصنوعی

  خطرات اکستنشن مژه یا کاشت مژه مصنوعی دائمی پرپشت کردن  مژه به روشهای مختلفی انجام می گیرد دو روشی که در نزد خانم ها از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد اکستنشن مژه و استفاده از مژه مصنوعی می باشد که باید دید خطرات اکستنشن مژه  یا کاشت مژه مصنوعی دائم چه خواهد بود؟ اکستنشن مژه […]

  • 21 می 2018
  • بدون نظر
  • 3048 بازدید

  خطرات اکستنشن مژه در بارداری چیست؟

  خطرات اکستنشن مژه

  خطرات اکستنشن مژه در بارداری چیست؟ افراد زیادی به دلایل مختلف علاقه مند با انجام اکستنشن مو و مژه می باشند و شاید از عوارض و مشکلات بعد از اکستنشن آگاه نباشند در بین این افراد درصد بالایی خانم ها می باشند که به دلیل توجه به ظاهر خود اغلب متقاضی انجام اکستنشن هستند اما […]

  • 15 می 2018
  • بدون نظر
  • 11716 بازدید

  بهترین کلینیک اکستنشن مژه تار به تار و پرپشت در تهران

  اکستنشن مژه تار به تار

  بهترین کلینیک اکستنشن مژه تار به تار و پرپشت در تهران وجود مژه های پرپشت و  حجیم از نکات زیبایی زنان می باشد و اگر برا اثر عواملی مانند ژنتیک یا بیماری این پرپشتی از بین رود تا موجب ریزش مژه گردد باعث ایجاد حساسیت در زنان خواهد شد و همواره به دنبال روشی برای […]

  • 15 می 2018
  • بدون نظر
  • 3428 بازدید

  آیا حساسیت به کاشت مژه باعث ریزش مژه می شود؟

  حساسیت به کاشت مژه

  آیا حساسیت به کاشت مژه باعث ریزش مژه می شود؟ امروزه افراد بیشتر از گذشته به ظاهر خود اهمیت می دهند و اگر بر اثر دلایلی ظاهر آنها تغییر نماید درصدد پیدا کردن راهی برای جبران این مشکل خواهند بود و گاهی برای بازگردانده زیبایی خود از روشهایی استفاده می نمایند که نه تنها به […]

  • 14 می 2018
  • بدون نظر
  • 2649 بازدید

  آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی حساسیت ایجاد می کند؟

  اکستنشن مژه با موی طبیعی

  آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی حساسیت ایجاد می کند؟ بسیاری از افرادی که دچار ریزش مژه می گردند و یا به طور طبیعی مژه کم پشتی دارند اقدام به اکستنشن مژه می نمایند که عوارض بسیاری  را برای آنها در پی خواهد داشت اما باید دید که آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی نیز […]

  • 14 می 2018
  • بدون نظر
  • 1652 بازدید

  آیا اکستنشن مژه با لیزر باعث ریزش مژه می شود؟

  کاشت مژه با لیزر

  آیا اکستنشن مژه با لیزر باعث ریزش مژه می شود؟ امروزه خانم ها بیش از گذشته به ظاهر خود اهمیت می دهند و برای زیباتر شدن مژه خود اقدام به اکستنشن مژه می نمایند و از این رو با اضافه کردن مژه طبیعی و مصنوعی سعی می کنند مژه را پرپشت تر و پر حجم […]

  • 14 می 2018
  • بدون نظر
  • 2481 بازدید

  از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

  کاشت مژه سه بعدی

  از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید داشتن ابرو  و مژه پر پشت باعث افزایش زیبایی افراد می گردد و اگر بنا به دلایلی این زیبایی دچار آسیب گردد و ابرو و مژه دچار ریزش مو یا کم پشتی گردند هر فردی به دنبال درمان یک مشکل […]

  • 14 می 2018
  • بدون نظر
  • 5645 بازدید

  اکستنشن مژه پلک پایین چقدر دوام دارد؟

  اکستنشن مژه پلک پایین

  اکستنشن مژه پلک پایین چقدر دوام دارد؟ یکی از راه حلهای درمان مژه ای که دچار ریزش مو و کم پشتی شده است اکستنشن مژه می باشد و در این ترفند لابه لای مژه های طبیعی موی طبیعی یا مصنوعی کاشته می شود تا مژه ها پرپشت تر شوند اما اکستنشن مژه پلک پایین چقد […]

  • 12 می 2018
  • بدون نظر
  • 3585 بازدید

  از روش کاشت مژه تکی چه می دانید

  عوارض و فواید کاشت مژه

  کاشت مژه مژه های بلند و پر پشت به چشم ها و چهره ی فرد زیبایی خاصی می بخشند ، از این رو افراد دارای ریزش مو و مشکلات مژه به جراحی کاشت مژه روی می آورند. مژه های طبیعی در اثر عواملی چون سوختگی ، بیماری ، ژنتیک ، عوامل ارثی ، پرتو درمانی […]

  • 13 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 2356 بازدید