فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  لیپوساکشن

   لیپوساکشن

  برای ایجاد اندامی متناسب و زیبا در یک فرد می توان از روش های مختلفی چربی های زائد بدن را ازبین برد ، از ورزش و رژیم غذایی گرفته تا روش های نوین جراحی ، با همه ی روش های لاغری موضعی نظیر لیپوساکشن در صورتی که فرد پس از انجام آن و رسیدن به اندام دلخواه ، رژیم غذایی متعادلی را رعایت نکند ، چربی های اضافه باز خواهند گشت.

  لاغری موضعی به روش لیپوساکشن

  روش های مختلف لاغری موضعی هر کدام دارای شیوه های مختلفی هستند که میزان موفقیت حاصل از انجام چنین عمل های حساس زیبایی به تجربه و مهارت پزشک معالج و روش انتخابی با توجه به شرایط فیزیکی و روحی بیمار بستگی دارد .

  در روش لاغری موضعی به شیوه لیپوساکشن ، چربی های زائد به کمک مکش دستگاه که با عبور لوله های دستگاه لیپوساکشن به زیر پوست در محل چربی ها انجام می شود  ، تخلیه می گردند .

  مقایسه لیپوساکشن و سایر روش های پیکرتراشی

  اما در روش های مختلف پیکر تراشی از روش های نوین و جدیدتری جهت برداشت چربی های زائد استفاده می شود ، روش های پیکرتراشی شامل لیپوماتیک ، لیزر لیپولیز و اولتراسونیک لیپولیز می باشد که با هدف گیری چربی های زائد بدون آسیب به بافت های مجاور چربی ها ، می توان به طور صحیح و بدون عارضه با بافت سالم  چربی ها را خارج نمود .

  لیپوساکشن

  چربی های زائد تخلیه شده در روش های مختلف پیکرتراشی به دلیل داشتن بافت سالم ، جهت تزریق مجدد و بدون حساسیت زایی به عنوان فیلر پرکننده در ترمیم زخم ، جای اسکار صورت ، جوان سازی پوست دست ها و گردن  و نیز برجسته سازی اندام هایی چون ، سینه ، باسن و گونه می توان استفاده نمود .

  روش از بین بردن چربی ها به کمک متدهای مختلف پیکرتراشی از روش لیپوساکشن معمولی بسیار بهتر است ، زیرا در روش های پیکرتراشی ، از افتادگی پوست به دلیل تخلیه ی موثر چربی ها زیر جلدی جلوگیری می شود .

  از چربی تخلیه شده در روش لیپوساکشن به دلیل آسیب به بافت چربی نمی توان جهت تزریق مجدد در بدن استفاده نمود ، زیرا در صورت آسیب به سلول های چربی پس از تزریق توسط بدن جذب و از بین خواهند رفت.

  یکنواختی محل تخلیه شده از چربی های زیر پوست در روش های پیکرتراشی به مراتب بسیار بهتر از روش لیپوساکشن می باشد .

  برای تخلیه چربی های موضعی با هر روش ، بهترین کار مراجعه به مراکز معتبر تخصصی پوست و زیبایی می باشد تا بتوان با کمک مشاوره ی صحیح از متخصصین بهترین روش متناسب با شرایط بیمار جهت تخلیه ی چربی ها انتخاب گردد و همچنین از انجام چنین عمل های زیبایی نزد پزشکان معتبر و با تجربه مطمئن گردید.

  آیا نتایج لیپوساکشن دائمی است؟

  ماندگاری نتایج حاصل شده از روش لیپوساکشن چربی و یا سایر روش های لاغری موضعی مشابه به مقدار زیادی به همکاری بیمار بستگی دارد. اگر بیمار بر اثر عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و یا ورزش نکردن دچاره اضافه وزن گردد، سلول های چربی که توسط لیپوساکشن حذف می شوند، مجددا رشد خواهند کرد. ولی اگر بیمار وزن استاندارد خود بعد از لیپوساکشن را حفظ نماید نتایج لیپوساکشن دائمی خواهند بود.

  چه مقدار کاهش وزن به وسیله روش ساکشن چربی امکان پذیر است؟

  بیماران نباید انتظار کاهش وزن قابل توجه را بر اثر این روش داشته باشند و این به این معنی است که از این روش نمی توان برای تناسب اندام کل بدن و در افرادی که دارای چاقی مفرط هستند استفاده نمود. در واقع این روش قادر است چربی های موضعی بدن را از بین ببرد و از این طریق به تناسب اندام کمک نماید.

  لیپوساکشن

  در هر جلسه لیپوساکشن به مقدار مشخصی امکان کاهش وزن وجود دارد که کاهش وزن بیشتر از آن احتمال بروز خطرات لیپوساکشن را افزایش می دهد. بنابراین اگر به مقدار بیشتری کاهش وزن نیاز باشد بهتر است که لیپوساکشن در طی چند مرحله انجام شود.

  چه مدت زمان تا مشاهده نتایج بعد از جراحی طول می کشد؟

  اکثر بیماران 90 درصد از نتایج نهایی لیپوساکشن را در یک تا سه ماه بعد از عمل مشاهده می نمایند. در هفته های اول بعد از درمان، تورم وجود دارد. میزان بروز این تورم بستگی به روش جراحی و روش مراقبت بعد از عمل دارد. این روش با تورم طولانی مدت پس از عمل همراه است که با از بین رفتن آن، نتیجه به طور کامل قابل مشاهده می گردد.

  آیا لیپوساکشن به از بین رفتن سلولیت ها کمک می نماید؟

  سلولیت ها معمولا به طور قابل توجهی پس از لیپوساکشن از بین نمی روند. ساکشن شکل بدن را بهبود می بخشد، اما کیفیت بافت پوست را تغییر نمی دهد. در کاهش وزن های زیاد ممکن است به جراحی افتادگی پوست و یا روش های دیگر برای از بین رفتن پوست اضافه احتیاج باشد.

  لیپوساکشن

  آیا بعد از لیپوساکشن سلول های چربی رشد می نمایند؟

  لیپوساکشن سلول های چربی را به طور دائم حذف می کند. سلول های چربی که بوسیله لیپوساکشن برداشته می شوند هرگز نمی توانند به عقب بازگردند اما اگر بیمار میزان قابل توجهی وزن به دست آورد، سلول های جدید چربی می توانند رشد کنند. با افزایش وزن کم سلول های موجود چربی به سادگی و با جمع آوری چربی بیشتر در سلول های موجود بزرگتر می شوند. با این وجود با افزایش بیش از 10 درصد از وزن بدن، می توان انتظار توسعه کلیه سلول های چربی در تمام قسمت های بدن، از جمله مناطقی که قبلا توسط لیپوساکشن چربی درمان شده اند را داشت.

  در صورت کاهش وزن بعد از لیپوساکشن چه اتفاقی می افتد؟

  در حالت ایده آل بیمار باید بعد از لیپوساکشن چربی مقدار معادل وزن چربی حذف شده وزن کم کند؛ ولی در صورتی که بیمار بیش از این مقدار کاهش وزن داشته باشد ممکن است نتیجه از لحاظ زیبایی چندان خوشایند نشود.

  در صورت افزایش وزن، آیا چربی در مناطق درمان شده جمع می گردد؟

  چربی معمولا در مناطق تحت درمان رشد نمی کند اگر بیمار بعد از جراحی افزایش وزن قابل توجهی نداشته باشد اما اگر افزایش وزن قابل توجه باشد، چربی می تواند به یک منطقه که قبلا درمان شده نیز برگردد. با این حال، چربی جمع شده در منطقه درمان شده کمتر از سایر نواحی بدن خواهد بود.

  لیپوساکشن چربی

  در واقع چربی در تمام مناطق بدن نسبت به مقدار سلول های چربی در آن مناطق تجمع می یابند. در نواحی درمان شده توسط ساکشن چربی سلول های چربی وجود ندارد بنابراین افزایش وزن در این قسمت ها کمتر خواهد بود که آن هم به دلیل رشد سلول های چربی جدید می باشد.

  در صورت بارداری بعد از لیپوساکشن چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

  بارداری نتایج لیپوساکشن را بطور دائمی تغییر نمی دهد. در واقع وزن اضافه شده هنگام بارداری، بعد از زایمان از بین می رود و نتایج لیپوساکشن مجددا ظاهر می گردند.

  از لیپوساکشن می توان برای از بین بردن چربی شکم بعد از زایمان بهره برد؟

  این روش به طور معمول بهبود زیادی در وضعیت شکم بعد از زایمان به وجود می آورد. در واقع برای اکثر افراد، ساکشن باعث بهبود وضعیت تناسب اندام و رسیدن به ظاهر دلخواد می گردد.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  مطالب مربوط به لیپوساکشن

  هزینه و قیمت لیپوساکشن غبغب

  قیمت لیپوساکشن غبغب

  هزینه و قیمت لیپوساکشن غبغب بهترین روش برای از بین بردن غبغب تجمع چربی در ناحیه زیر چانه که به اصطلاح به آن غبغب گفته می شود یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و درصدد پیدا کردن راهی برای از بین بردن آن هستند. خوشبختانه […]

  • 15 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 6291 بازدید

  خطرات و عوارض روش ساکشن ران

  مزایای لاغری ران با لیپوساکشن

  خطرات و عوارض روش ساکشن ران بهترین روش برای لاغری ران همانطور که در جریان هستید رسیدن به اندامی مناسب یکی از مواردی است که امروزه بسیاری از افراد؛ مردان و زنان به دنبال آن هستند. خوشبختانه در دنیایی زندگی می کنیم که روش های بسیار زیادی برای رسیدن به خواسته ها به دنیا معرفی […]

  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 3329 بازدید

  هزینه و قیمت رفع غبغب بدون جراحی

  رفع غبغب

  هزینه و قیمت رفع غبغب بدون جراحی لیپوماتیک غبغب یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که چاقی میتواند برای افراد در پی داشته باشد این است که در زیر چانه آنها غبغب به وجود آید. همانطور که میدانید امروزه روش های درمانی زیادی برای از بین بردن این روش در دنیا وجود دارد نکته ی مهم […]

  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 2873 بازدید

  عوارض برداشتن چربی شکم هنگام سزارین

  لیپوساکشن بعد از زایمان

  عوارض برداشتن چربی شکم هنگام سزارین عمل برداشتن چربی شکم با سزارین مسلما با این مسئله روبرو شده اید که بسیاری از خانم ها در حین زایمان دچار چاقی بیش از اندازه ای می شوند از همین رو به فکر برداشتن چربی شکم می افتند و چه زمان بهتر از اینکه شما در حال عمل […]

  • 14 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 4212 بازدید

  جوانسازی با روش لیپوساکشن چانه و گردن

  مراقبت های پس از لیپوساکشن چانه

  جوانسازی با روش لیپوساکشن چانه و گردن بهترین کاندیدای لیپوساکشن چانه و گردن همانطور که میدانید روش های بسیار زیادی برای رسیدن به زیبایی پیش روی افراد وجود دارد اما مسئله ای که در این میان برقرار است این است که افراد باید انتخابی درست از میان روش هایی که پیش روی آنها قرار دارد […]

  • 5 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1936 بازدید

  چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

  کاندید جراحی پستان اضافه

  چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟ در برخی زنان ، پستان اضافه ای رشد می کند که نگرانی زیادی برای آنها به همراه دارد ، در همین راستا در این مقاله ، ضمن تعریف این عارضه و روش درمان آن ، کاندید مناسب جراحی پستان اضافه مورد بررسی قرار گرفته شده است . […]

  • 10 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2633 بازدید

  عوارض کشیدن چربی غبغب و گردن

  کشیدن چربی غبغب

  عوارض کشیدن چربی غبغب و گردن چاق شدن افراد باعث می گردد که برخی از اندام ها و اعضای صورت آنها بیش از حد حجیم گردد که این امر باعث ایجاد حس ناخوشایندی در فرد خواهد شد، یکی از نواحی بدن که بر اثر چاقی دچار چربی اضافه می گردد ناحیه گردن می باشد که […]

  • 9 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 3371 بازدید

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو

  قیمت و هزینه لیپوساکشن بازو در تهران اگر در بازوی خود به چربی موضعی مقاوم به ورزش و رژیم غذایی دچار هستید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا هزینه لیپوساکشن بازو مورد بررسی قرار گیرد . در روش عمل لیپوساکشن ، به کمک یک دستگاه مکنده و یک لوله توخالی به نام […]

  • 9 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2676 بازدید

  خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران

  کشیدن چربی بازو

  خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران هنگامی که بر اثر تغذیه نامناسب و کم تحرکی فردی دچار چاقی و اضافه وزن می گردد این افزایش وزن و سایز در نواحی مختلف بدن وی مانند شکم ، پهلو ، ران و بازوها نمودار می گردد که باعث می گردد تمام اندام بیش از حد […]

  • 7 اکتبر 2018
  • بدون نظر
  • 2294 بازدید

  قیمت و عوارض جراحی ساکشن چربی های شکم و پهلو

  جراحی ساکشن چربی

  قیمت و عوارض جراحی ساکشن چربی های شکم و پهلو از بین بردن چربی های موضعی شکم و پهلو به دو روش جراحی( آبدومینوپلاستی ) و غیر جراحی ( لیپوماتیک ، لیپولیز و لیپوساکشن ) انجام می شود ؛ از این رو در این مقاله ، قیمت و عوارض جراحی ساکشن چربی های شکم و […]

  • 3 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 16697 بازدید

  خطرات و عوارض ساکشن چربی زیر شکم

  عوارض ساکشن چربی

  خطرات و عوارض ساکشن چربی زیر شکم چربی جمع شده در زیر پوست شکم از جمله چربی های اضافی است که از بین بردن آن تاثیر زیادی تناسب اندام و احساس رضایت فرد از اندام خود دارد ، به کمک روش های مختلف پیکرتراشی نظیر ؛ لیپوساکشن ، لیپوماتیک ،  لیپولیز  و … می توان […]

  • 3 جولای 2018
  • 2 نظر
  • 7811 بازدید

  پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران

  روش ساکشن چربی ران

  پیکرتراشی پا با روش ساکشن چربی ران وجود چربی موضعی در نواحی مختلف بدن نظیر چربی جمع شده در پهلوها ، شکم ، بازوها ، قسمت داخلی ران ها ، سینه ( در مردان ) و غبغب موجب بد فرمی اندام و ناراحتی فرد به هنگام پوشیدن لباس خواهد شد ، اگر چه با ورزش […]

  • 3 جولای 2018
  • بدون نظر
  • 4300 بازدید