فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  جراحی زیبایی صورت

  جراحی زیبایی صورت

  جراحی های زیبایی صورت شایع ترین نوع از انواع جراحی های زیبایی هستند. داشتن چهره ای زیبا و رفع نقایص احتمالی صورت به هیچ سن و جنسیتی محدود نمی شود. اگرچه تصور می شود که بیشتر مراجعین به کلینیک های زیبایی خانم ها هستند اما واقعیت این است که تمایل مردان برای انجام جراحی زیبایی صورت در سال های اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است.

  بسته به نوع جراحی زیبایی، سن متقاضیان می تواند متفاوت باشد. مثلا عمل لیفت صورت معمولا برای افراد بالای ۴۰ سال انجام می شود، در حالی که متوسط سن افرادی که برای جراحی بینی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند بین ۱۷ تا ۲۵ سال است. اما آنچه که مهم است توجه به این نکته است که هیچ سنی برای رسیدن به چهره ای زیبا و ایده آل دیر نیست.

  از آن جا که صورت یکی از مهم ترین اعضای بدن است و بروز هرگونه مشکلی در آن ممکن است غیرقابل برگشت و جبران ناپذیر باشد انتخاب جراح و کلینیکیکه جراحی در آن انجام می شود بسیار حائز اهمیت است. تیم تخصصی کلینیک زیبایی ایران نوین با داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه ی جراحی های زیبایی صورت، بهترین نتیجه ی ممکن را به شما ارائه می کند.

  جراحی زیبایی صورت

  انواع جراحی زیبایی صورت

  انواع جراحی های زیبایی صورت شامل جراحی زیبایی بینی (rhinoplasty)، جراحی زیبایی لیفت صورت، جراحی زیبایی گونه،جراحی زیبایی چانه، جراحی زیبایی افتادگی پلک (blepharoplasty)، جراحی زیبایی بالا بردن ابرو، جراحی زیبایی برداشتن خالو … در کلینیک تخصصی زیبایی ایران نوین انجام می شود. اکثر جراحی های زیبایی صورت به صورت سرپایی انجام می شوند و دوره ی نقاهت آنان حدود یک ماه است. فرد پس از یک تا دو هفته می تواند به فعالیت های روزمره ی خود برگردد.

  عمل جراحی بالا کشیدن ابرو

  عمل جراحی بالا کشیدن ابرو اغلب در افرادی که مایل به جوانسازی چهره، به ویژه در منطقه اطراف چشم هستند، انجام می شود. با افزایش سن پوست صورت شروع به از دست دادن کشش می نماید و چین و چروک در اطراف چشم، دهان و فک نمایان می گردد. جراحی بالا کشیدن ابرو می تواند با رفع افتادگی ابرو، چین و چروک پلک را نیز کاهش دهد و به سفت شدن پوست آن کمک نماید.

  جراحی زیبایی بالا کشیدن ابرو معمولا برای افراد میانسال و بالاتر که به دلیل افزایش سن دچار افتادگی ابرو شده اند توصیه می شود. در بسیاری از موارد این جراحی به طور همزمان با جراحی پلک انجام می شود تا اثربخشی آن در چشم ملموس تر باشد. انواع روش‌های بالا کشیدن ابرو عبارتند از تزریق بوتاکس، استفاده از لیزر، هایفوتراپی، لیفت با نخ و لیفت با جراحی.

  جراحی زیبایی فرم چانه

  چهره اولین چیزی است در برخورد با افراد دیده می شود و از این رو اعتماد بنفس افراد به آسانی در صورت عدم رضایت از یک ویژگی خاص در چهره از بین می رود. عمل جراحی زیبایی چانه راه حلی مناسب برای افرادی است که از ظاهر چانه خود احساس رضایت ندارند. این نوع جراحی برای پر کردن چانه و یا تغییر شکل کلی آن با هدف ایجاد تناسب با سایر اجزای صورت انجام می گیرد.

  جراحی زیبایی صورت

  جراحی زیبایی چانه در دو مورد کوچک یا بزرگ کردن چانه انجام می شود. علاوه بر جنبه ی زیبایی ، فرم نامطلوب چانه‌ فرایند جویدن را با مشکل مواجه می‌کند و ممکن است مشکلات گوارشی به همراه داشته باشد. به صورت ایده‌آل در حالت نیم‌رخ، خط عمودی‌ای که از لب پایین کشیده می‌شود باید به چانه برسد.

  جراحی زیبایی گوش

  جراحی زیبایی گوش با هدف تغییر اندازه، تغییر شکل و فرم گوش انجام می گیرد. جراحی زیبایی گوش بسیار ساده است و اغلب در یک روز انجام می گیرد و نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارد.

  جراحی پف پلک

  جراحی حذف پف پلک چشم کمک می نماید تا جوانی به صورت افراد بازگردد. جراحی حذف پف پلک پوست و بافت چربی بیش از حد اطراف چشم را از بین می برد. همچنین برای حذف چربی و پوست اضافه اطراف چشم می توان از روش های لیفت صورت استفاده نمود.

  جراحی زیبایی پلک

  جراحی زیبایی پلک(Blepharoplasty)، یک روش متداول جراحی زیبایی صورت برای خارج کردن چربی های اضافی و کشیدکی پوست پلک است. جراحی زیبایی پلک معمولا در سه حالت انجام می شود: پلک بالا، پلک پایین(transconjunctival blepharoplasty)  و جراحی از طریق ملتحمه (Transconjunctival Blepharoplasty). اگر افتادگی پلک خیلی زیاد و تا نزدیکی مردمک چشم باشد، برای بهبودی کامل علاوه بر بلفاروپلاستی جراحی دیگری به نام توسیس (Ptosis) نیز لازم است.

  جراحی زیبایی لیفت صورت

  فرآیند پیری می تواند برای افراد ناخوشایند باشد و آنها را به سمت جراحی زیبایی صوق دهد. جراحی زیبایی لیفت صورت برای از بین بردن چین و چروک صورت و رفع افتادگی پوست انجام می شود. جراحی لیفت صورت موجب بالا رفتن اعتماد بنفس می گردد و می تواند با عمل جراحی گردن و عمل رفع پف چشم ترکیب گردد تا چهره سالها جوانتر نشان داده شود.

  جراحی لیفت صورت (lifting) یکی از موثرترین و البته با ثبات ترین راه حل ها برای از بین بردن افتادگی و  چروک، همچنین جوانسازی و  لطافت پوست، است. لیفت صورت به روش های مختلفی انجام می شود ک هر کدام بنا بر شرایط بیمار می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  جراحی زیبایی گردن

  برای بسیاری از افراد نشانه های ناشی از افزایش سن و پیری غیر قابل تحمل هستند مخصوصا برای کسانی که در قلب خود احساس جوانی می کنند. بسیاری از روش های جراحی زیبایی و درمان های غیر جراحی برای کاهش و یا معکوس نمودن این علائم وجود دارد.

  جراحی زیبایی گردن یکی از محبوب ترین جراحی ها برای کاهش علائم ناشی از افزایش سن می باشد. جراحی لیفت گردن یک روش جراحی است که با استفاده از آن افتادگی و چین و چروک گردن برطرف می گردد. این روش همچنین می تواند برای حذف پوست اضافه پس از کاهش قابل توجه وزن یا کاهش الاسیتیسیته پوست به علت ژنتیک؛ آسیب خورشید و یا… استفاده شود.

  جراحی زیبایی صورت

  جراحی رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

  اندازه و فرم بینی تاثیر تاثیر زیادی در چهره دارد. کاهش یا افزایش اندازه بینی، تغییر شکل بینی و رفع بد فرمی آن با عمل جراحی بینی امکان پذیر می گردد.

  رینوپلاستی (Rhinoplasty) روشی است که بسیاری از عیوب بینی را اصلاح می کند. امروزه رینوپلاستی سنتی کمابیش جای خود را به رینوپلاستی تقویتی داده است. در رینوپلاستی تقویتی هدف صرفا کوچک کردن بینی نیست، بلکه ممکن است قسمت‌هایی از بینی تقویت شده تا در عین حفظ عملکرد صحیح بینی، نتیجه نهایی زیباتر باشد.

  جراحی زیبایی گونه

  جراحی زیبایی گونه بهترین روشی است که فرد بدون تغییر سایز بدن و با اثر طولانی‌تر می‌تواند گونه‌هایی برجسته و زیبا داشته باشد. گونه گذاری با روش هایی مثل تزریق چربی و ژل، پروتز گونه، لیفت گونه و جراحی استخوان گونه انجام می شود.

  جراحی زیبایی برداشتن خال

  برداشت خال به دو روش لیزر و جراحی انجام می شود که روش جراحی شامل سه حالت، خارج سازی کامل تراشه ای، بیوپسی پانچ و جراحی برشی است. احتمال برگشت خال در روش جراحی بسیار کم و نادر است. همچنین خال هایی که احتمال بدخیمی آن ها وجود دارد حتما باید توسط جراحی خارج شوند و برای بررسی به آزمایشگاه فرستاده شوند. زیرا لیزر خال را تخریب می کند و امکان آزمایش و بررسی آن وجود ندارد.

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  مطالب مربوط به جراحی زیبایی صورت

  بهترین روش برای برداشتن خال روی پلک

  برداشتن خال روی پلک

  بهترین روش برای برداشتن خال روی پلک وجود خال و زائده های پوستی روی پلک علاوه بر اینکه از نظر زیبایی شناسی جلوه ی خوبی ندارند گاهی اوقات در نواحی بسیار خاصی از پلک ایجاد می شوند و مشکلاتی نظیر احساس وجود شیئی خارجی بر روی پلک و مسئل این چنینی را برای فرد به […]

  • 23 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 5875 بازدید

  برداشتن ضایعات گوشتی پوست با لیزر

  برداشتن ضایعات گوشتی روی پوست

  برداشتن ضایعات گوشتی پوست با لیزر همه دوست دارند که پوستی صاف و یکدست داشته باشند اما گاهی اوقات بنا به دلایل مختلف پوست دچار ضایعات مختلفی از جمله ضایعات گوشتی می شود که به دلیل رشد و تکثیر نا منظم سلول های پوست و حتی بافت های چربی آن ایجاد می شوند. ضایعات گوشتی […]

  • 23 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 3399 بازدید

  3 روش برای از بین بردن خال گوشتی پلک

  خال گوشتی روی پلک

  3 روش برای از بین بردن خال گوشتی پلک خال های گوشتی از زائده های پوستی نسبتا رایج هستند. به طور تقریبی هر فرد بزرگسال ممکن است چند تایی از آن ها را داشته باشد. البته کسانی که پوست روشن تری دارند از این نوع خال ها بیشتر در می آورند و ممکن است حتی […]

  • 23 ژانویه 2019
  • يك نظر
  • 5909 بازدید

  هزینه و قیمت عمل چال گونه

  عمل زیبایی چال گونه

  هزینه و قیمت عمل چال گونه برخی از افراد به صورت طبیعی زمانی که لبخند می زنند یا صحبت می کنند چاله هایی بر روی گونه هایشان ظاهر می شود که باعث جذاب تر شدن چهره ی آن ها می گردد. فرهنگ شرقی این چاله ها را نشانه ی خوش اقبالی و اروپایی ها آن […]

  • 16 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 5306 بازدید

  بینی استخوانی و گوشتی چه تفاوتی دارد؟

  جراحی زیبایی بینی استخوانی

  بینی استخوانی و گوشتی چه تفاوتی دارد؟ عمل بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که این روزها هم خانم ها و هم آقایان آن را انجام می دهند. یکی از باورهای رایج در مورد جراحی بینی این است که نتیجه ی  جراحی بینی های استخوانی و غضروفی بهتر از بینی های گوشتی است. […]

  • 16 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 4031 بازدید

  عوارض و درد پس از برداشتن تامپون بینی

  عوارض برداشتن تامپون بینی

  عوارض و درد پس از برداشتن تامپون بینی جراحی های بینی چه با هدف زیباسازی انجام گیرد و چه با هدف بهبود عملکرد بینی و رفع انسداد آن روند بهبود پس از جراحی بسیار دردناک  و ناخوشایند خواهد بود، یکی از مواردی که ممکن است  درد ناشی از جراحی بینی را افزایش دهد استفاده از […]

  • 16 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 3947 بازدید

  هزینه جراحی استخوان گونه با عکس

  هزینه جراحی استخوان گونه

  هزینه  جراحی استخوان گونه با عکس برجسته سازی گونه با جراحی امروزه گونه گذاری و جراحی استخوان گونه یکی از شایع ترین عمل هایی است که بسیاری از خانم ها دست به انجام آن میزنند تا صورتی زیباتر را برای خود فراهم آورند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که در نظر دارید این […]

  • 15 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2660 بازدید

  از جراحی بینی خوکی تا عمل بینی عروسکی

  عمل بینی طبیعی

  از جراحی بینی خوکی تا عمل بینی عروسکی جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین اعمال زیبایی است که در کشورمان انجام می شود. در سال های اولیه ای که جراحی زیبایی بینی باب شده بود، بسیاری از افراد چه خانم و چه آقا بینی خود را به حالت های عروسکی و حتی خوکی شکل […]

  • 15 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2242 بازدید

  عمل های عجیب چشم گربه ای تا جراحی گوش الاغی

  عمل های جراحی عجیب

  عمل های عجیب چشم گربه ای تا جراحی گوش الاغی بسیاری از افراد صرفا برای جلب توجه بیشتر به سراغ انجام انواع جراحی ها و اعمال زیبایی می روند. این روزها کار از جراحی بینی عروسکی و یا پروتز کردن لب ها گذشته است و برخی ها به دنبال جراحی ها و تغییر شکل های […]

  • 15 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 2040 بازدید

  راه های کاهش ورم در جراحی بینی

  کاهش ورم در جراحی بینی

  راه های کاهش ورم در جراحی بینی عوارض پس از عمل جراحی بینی مسلما میدانید که عمل جراحی بینی یکی از شایع ترین جراحی هایی است که در کشور ما انجام می شود و حتی مشاهده می شود که به دلیل تخصص بالای پزشکان و همچنین هزینه کم نسبت به سایر کشورها بسیاری از افراد […]

  • 18 نوامبر 2018
  • 2 نظر
  • 1752 بازدید

  مشکلات تنفسی پس از عمل دماغ

  مشکلات تنفسی پس از عمل دماغ

  مشکلات تنفسی پس از عمل دماغ عوارض عمل دماغ همانطور که بارها در رابطه با آن گفته شده و حتی اخبار اشاره کرده عمل دماغ یکی از شایع ترین عمل های جراحی در ایران محسوب می شود و حتی بسیاری از افراد به ایران برای انجام این عمل سفر می کنند. اما همواره نکات زیادی […]

  • 18 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1365 بازدید

  قیمت عمل دماغ در تهران

  عمل دماغ در تهران

  قیمت عمل دماغ در تهران مزایای عمل دماغ در تهران امروزه عمل بینی یکی از شایع ترین عمل هایی است که در ایران صورت میگیرد و همواره کمک کرده است تا افراد به ظاهری که مد نظر دارند دست پیدا کنند. اما همواره نکات زیادی وجود دارد که برای انجام این عمل باید به آن […]

  • 18 نوامبر 2018
  • بدون نظر
  • 1912 بازدید