فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

مفهوم گرافت مو در جراحی کاشت مو چیست؟

گرافت مورد نیاز کاشت مو
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 761 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 3/5]

مفهوم گرافت مو در جراحی کاشت مو چیست؟

افرادی که خواهان کاشت مو هستند ، قبل از اقدام به کاشت مو ، بهتر است در مورد این عمل زیبایی و برخی اصطلاحات آن اطلاعاتی کسب کنند تا بدین وسیله شناخت بیشتری از این عمل حساس پیدا کنند ، در همین راستا در این مقاله ، مفهوم گرافت مو در جراحی کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در جراحی کاشت مو ، فولیکول های مو جهت پیوند از ناحیه ی پشت سر فرد استخراج شده ، سپس با دقت به کمک ابزار خاص پزشکی در نواحی جلو و فوقانی سر پیوند زده می شوند .

که در این میان برداشت فولیکول های مو با توجه به نیاز منطقه گیرنده انجام می شود .

کاشت گرافت مو

گرافت مو

هنگامی موهای پیوندی ( فولیکول ها ) از بانک موی پشت سر فرد از عمق پوست خارج می شوند ، اگر با ذره ذره بين به دقت به این موها  نگاه شود ، مشاهده می شود كه تعدادی از این موها به صورت تک شاخه ، تعدادی به صورت دو شاخه ،تعدادی به صورت سه شاخه و حتی تعدادی نيز به صورت چهار شاخه از پوست خارج شده اند  ،  به هر یک از اين دسته های یک تا چهار تايیی گرافت گفته مي شود  ، در واقع  هر گرافت ، از یک يا چند پياز مو كه ساقه های  آنها از یک نقطه از پوست خارج شده اند ، تشکیل شده است .

تعداد گرافت مو مورد نیاز جراحی کاشت مو

گرافت مو در کاشت مو

گرافت مو در کاشت مو

جهت کاشت مو در نواحی ریزش کرده مو ، پس از استخراج گرافت ها ، با ابزار خاص و ظریفی با توجه به منطقه ی گیرنده به جداسازی گرافت های مو اقدام می گردد ، معمولا در خط رویش موی جلوی سر ، فولیکول ها به صورت تکی کاشته می شوند و در نواحی عقب تر ،گرافت های دو یا سه تایی پیوند زده خواهند شد تا تراکم موها بیشتر شده و پرپشتی موها افزایش یابد .

تعداد گرافت مو مورد نیاز کاشت مو با توجه به نیاز منطقه ی گیرنده انجام خواهد شد که پس از جداسازی و آماده سازی فولیکول های پیوندی ، عملیات کاشت مو انجام می شود .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *