فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا کم خوابی و چاقی در ارتباطند؟

  کم خوابی و اضافه وزن
  • 8 دسامبر 2018
  • بدون نظر
  • 819 بازدید

  آیا کم خوابی و چاقی در ارتباطند؟

  علل چاقی در افراد

  همانطور که میدانید امروزه افراد همواره به دنبال راهیهستند تا به اندامی زیبا و متناسب دست پیدا کنند. اینکه شما بتوانید به این مهم دست پیدا کنید امری کاملا طبیعی است اما باید بدانید که کمترین کاری که از دست شما بر می آید این است که دلیل بروز این مشکل را پیدا کنید. در واقع دلایل زیادی برایچاقی افراد وجود دارد اما تاکنون فکر کرده اید که کم خوابی و چاقی میتوانند با هم ارتباط مستقیمی داشته باشند؟ اما این مسئله تنها دلیل چاقی نبوده و بسیاری ازافراد به دلایلی همچون پرخوری، مشکل کلیه، مشکل تیروئید و… دچار این مشکل میشوند.

  کم خوابی و چاقی

  تاثیر کم خوابی و چاقی

  پاس از اینکه در رابطه با دلایل و علت های چاقی در افراد صحبت کردیم حال در نظر داریم که به بررسی تاثیر کم خوابی و چاقی بپردازیم. همانطورکه گفته شد کم خوابی بر چاقی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. در واقع هنگامی که افراد در زمان مناسب به خواب نمی روند هورمونی در بدن ترشح می شود که احساس سیری را در او کاهش می دهد و این مسئله بر روی کالری های دریافتی آنان تاثیر بسیارزیادی دارد و میتواند باعث افزایش وزن آنها شود.

  دقت داشته باشید به راحتی میتوانید این مسئله را کنترل کرده و از آن در جهت کاهش وزن و رسیدن به اندامی زیباو خوش فرم استفاده کرد. تنها کافیست روزانه چیزی در حدود 8 ساعت بخوابید تا همه چیز به سر جای خود برگردد.

  تاثیر کم خوابی بر چاقی

  روش های از بین بردن چاقی

  همانطور که گفته شد کم خوابی و چاقی تاثیر بسیار زیادی برروی یکدیگر دارند از همین رو شما باید به دنبال راهی باشید تا این مسئله را درمان کنید. در روش های درمانی دو گروه از افراد وجود دارند دسته ای که خیلی عادی شرایط را میپذیرند و کمک می کنند تا همه چیز به روال عادی برگردد و دسته دوم گروهی ازافراد که میخواهند در سریع ترین حالت ممکن به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند و به همین جهت به سراغ روش های پزشکی و عمل های جراحی چاقی می روند و از آن کمک میگیرند. این روش ها عبارتند ازلیپوساکشن ، لیپوماتیک، بای پس معده و… که هر کدام شرایط و همچنین هزینه مربوط بهخود را دارند.

  کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *