فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا کلینیک پوست و مو مجاز به جراحی ترمیمی پوست می باشد؟

  درمان التهابات پوستی
  • 5 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 2720 بازدید

  آیا کلینیک پوست و مو مجاز به جراحی ترمیمی پوست می باشد؟

  بسیاری از انواع جراحی زیبایی انجام شده در کشور غیر ضروری هستند ، از این رو قبل از انجام عمل جراحی ، پزشک موظف است با ارجاع بیمار به مشاوره یا روانشناس، وی را راهنمایی نماید . در بسیاری از جراحی های زیبایی ، بیماران با صدمات مختلفی رو برو می شوند ، از طرف دیگر ، ورود جراحان عمومی به حیطه ی جراحی های پلاستیک تبعات ناگواری را در پی داشته است که ناچاراً بیمار باید جراحی ترمیمی پوست یپردازد.

  جراحی ترمیمی پوست

  جراحی ترمیمی پوست در کلینیک های زیبایی و پوست و مو

  انجام هر گونه عمل جراحی ؛ چه زیبایی و چه درمانی باید توسط پزشکان متخصص و ماهر در فضای بیمارستان صورت پذیرد ، زیرا در کلینیک ها و مطب ها ، به دلیل عدم دسترسی به تجهیزات پزشکی ، در صورت هر گونه اتفاق ،  امکان احیا و رسیدگی به بیمار وجود ندارد ، لذا کلینیک های پوست و مو مجاز به جراحی ترمیمی پوست در مطب نیستند .

  اقدام به جراحی زیبایی در کلینیک و مطلب ها باعث عوارضی چون آمبولی ، خونریزی ، حساسیت به دارو و …. می شود که به دلیل عدم دسترسی سریع به تجهیزات پزشکی و احیا کننده ، به مرگ بیمار منجر خواهد شد .

  با بررسی پرونده های موجود در پزشکی قانونی و نظام پزشکی متوجه می شویم که به دلیل انجام جراحی ها با هول و هراس در کلینیک ها ، بیمار از نتایج آن رضایت نخواهد داشت و همواره با شکایات بسیاری از پزشکان در چنین عمل هایی روبرو هستیم .

  مواد مصرفی و تجهیزات کلینیک های زیبایی باید با مجوزهای لازم و مورد تایید سازمان غذا و دارو باشند تا این کلینیک ها به صورت قانونی فعالیت نمایند .

  جراحان زیبایی تنها می توانند موارد ذکر شده در دانشنامه فارغ التحصیلی خود که در پروانه مطب آنها قید شده است را بر تابلوی معرفی خود ارائه دهند .

  یک دانشجوی پزشکی پس از گذراندن دوره ی پزشکی عمومی ، جراحی عمومی را را طی دوره ی تخصصی چهارساله بدست خواهد آورد و پس از آن نیز ، طی سه سال آموزش حرفه ای ، مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی مورد تایید مراجع علمی را کسب خواهد نمود .

  از دیگر خدمات کلینیک ایران نوین :

  کاشت مو 

  کاشت ابرو

  پیوند مو 

  ترمیم مو

   

  منبع: کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *