فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

کاشت مو به روش HRT اچ ار تی

 • ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
 • 13 نظر
 • 21717 بازدید
[تعداد: 169    میانگین: 2.7/5]

کاشت مو به روش HRT یکی از جدیدترین روش های غیر تهاجمی ترمیم مو است که در آن از یک سری گرفت پوستی که به صورت ویژه برای بیمار طراحی شده است استفاده می شود و هر گرفت دستور العمل خاصی برای جایگذاری دارد. به این ترتیب فرد می تواند به روشی غیر جراحی دست به عمل ترمیم مو زده و نیازی به انجام مراقبت های روزانه پس از عمل نیز نمی باشد. ضخامت گرافت ها در روش HRT در حدود ۰.۳۵ میلیمتر است و به دقت بالایی برای جایگذاری نیاز دارد. به این ترتیب، اثری طبیعی و غیر قابل تشخیص بر روی سر فرد پس از عمل ترمیم مو باقی می ماند.

کاشت مو

کاشت مو

از نتایج استفاده از روش HRT ، ایجاد ظاهری طبیعی با موهایی پر پشت برای فرد بیمار است. روش ترمیم موی HRT ، یک روش میانه است که بین روش های جراحی کاشت مو و روش های ترمیم مو با موی مصنوعی قرار می گیرد. از تفاوت های چشمگیر این روش با سایر روش ها می توان به پایه گرافت اشاره کرد. در این روش برای ساخت پایه گرافت از غشای شفاف و نفوذپذیری به جای لایه های ضخیم فیبری استفاده شده است. از دیگر مزیت های این روش، عدم نیاز به مراقبت های بعد از عمل بلند مدت است. هزینه ترمیم مو به روش HRT کمی بالاتر از سایر روش های ترمیم مو است.

عوارض جانبی عمل کاشت مو به روش HRT

پس از انجام عمل HRT، ممکن است موهای فرد به صورت ناگهانی دچار ریزش شده و کم پشت شود. باید بدانیم که این ریزش مو، پس از مدتی رفع شده و رشد موها دوباره از سر گرفته می شود. در صورتی که این مشکل به مرور زمان و پس از چند ماه حل نشود، استفاده از روش های جراحی کاشت مو ضروری است. همچنین خارش پوست سر نیز از جمله مواردی است که ممکن است بیمار پس از عمل با آن مواجه شود. اما فرد بیمار باید مراقب باشد که به هیچ وجه اقدام به خارش پوست سر نکرده و برای التیام آن از روش های مرطوب کننده پوست استفاده نماید.

کاشت مو به روش HRT اچ آر تی

کاشت مو به روش HRT اچ آر تی

بهترین کاندیدای انجام روش کاشت مو به روش HRT

از جمله افرادی که مناسب استفاده از این روش هستند می توان به افرادی که دارای الگوی طاسی مردانه هستند یا از ریزش موی خود رنج می برند اشاره نمود. همچنین افرادی که خود دارای بانک موی قوی نیستند نیز بهترین گزینه برای انجام عمل کاشت مو به روش HRT هستند.

ویژگی های کاشت مو به روش HRT

 1. در ترمیم مو به روش HRT از موی طبیعی فرد استفاده می شود. این در حالیست که در روش های قدیمی تر از ترکیب موی طبیعی و مصنوعی استفاده می شود.
 2. همانطور که در حالت طبیعی موهای ناحیه جلوی سر و شقیقه نازک تر هستند و موهای پشتی ضخیم تر هستند، برای ترمیم مو به روش HRT نیز از موهای با ضخامت کمتر برای ترمیم جلوی سر و از موهای با ضخامت بیشتر برای ناحیه پشت سر استفاده می شود.
 3. موهایی که حالت قرارگیری آنها به سمت راست است به همان طورت در سمت راست و موهایی که جهت قرارگیری آن ها به سمت چپ است در قسمت چپ سر قرار می گیرند.
 4. خط فرق و خط رویش در روش ترمیم مو HRT وجود دارد.
 5. تراکم موی زیادی به دست می آید.
 6. ایجاد عفونت و حساسیت و قارچ بسیار احتمال کمی در این روش دارد.
 7. ممانعتی برای استحمام مداوم و رنگ کردن مو و سشوار کشیدن مو وجود ندارد.

کاشت مو در روش hrt به سه دسته مختلف تقسیم میشود

 • در اولین روش موهای طبیعی شخص را که برداشت کردیم در زیر پوست  شخص کاشت میشود این روش برای زمانی میباشد که فرد مبتلا به طاسی کامل است.
 • در دومین روش به این شکل است که موهای برذاشت شده از شخص را روی پوست سر استفاده میکنیم این روش نیز برای افرادی است که تقریبا دچار طاسی میباشند.
 • در سومین روش از گرافت ها استفاده میکنیم و آنها را در لابلای موهای کم تراکم جایگزین میکنیم این روش بیشتر مناسب افرادی که دارای موهای کم پشتی هستند است.

یکی دیگر از جدیدترین شیوه های ترمیم مو، کاشت مو روش hrt است .این روشبرای ترمیم کردن مو و درمان همیشگی طاسی و ریزش مو است و الخصوص برای کسانی می باشد که از بانک موی مستحکمی برخوردار نیستند و یا میزان وسعت طاسی در حدی است که تعداد گرافت بالایی مورد نیاز است . در برخی از موارد برای افرادی  که تمایل به ایجاد هیچگونه خط برشی بر روی سر ندارند به هر دلیلی،می توانیم با استفاده از روش ترمیم موی hrt تعداد گرافت های مورد نیاز را برای کاشت تهیه کنیم.

مناسب بودن روش ترمیم مو و کاشت مو به روش HRT برای بانوان

روش hrt برای ترمیم موی خانم ها نیز بسیار مناسب است با توجه به اینکه خانم ها هم مثل آقایان دچار ریزش مو میشوند و با توجه به ضرورت کاشت مو جهت زیبایی بیشتر در خانم ها ، به این دلیل که در این روش بدون کوتاهی موها میتوان ترمیم مو و کاشت مو را انجام داد این روش میتواند قابل توجه خانم ها باشد.با تایید پزشک تارهای موی با تراکم خوب بر روی سر بیمار فیکس می‎گردد و در نتیجه موهای کاشته شده کاملا با موهای شخص بیمار هماهنگی پیدا خواهد کرد.

چیدمان درست در این نوع ترمیم مو

در این نوع از ترمیم مو و کاشت مو احتمال بروز قارچ و حساسیت بسیار پایین است.
و همچنین مانند حالت طبیعی موها برای قسمت شقیقه و جلوی سر از موهایی با ضخامت کم تر و برای قسمتهای پشتی با ضخامت بیشتر استفاده می شود.
همچنین موهایی که ماهییتشان راست چین است در قسمت راست سر قرار داده می شوند و موهایی که ماهییتشان چپ چین از در قسمت چپ سر قرار میدهند به ایت ترتیب فرق سر نیز به خوبی قابل تشخیص و مشاهده است.

مزایای ترمیم مو و کاشت مو به روش HRT

۱.نیازی به برداشت موهای طبیعی بیمار نیست که همین امر باعث کم شدن زمان کاشت و افزایش سرعت عمل پزشک می شود.
۲.بدلیل اینکه هیچ گرافتی از روی سر بیمار برداشته نمیشود هیچ زخمی نیز برای برداشت به وجود نمیایید.
۳.کمتر شدن ریزش مو بدلیل استفاده نکردن از موهای ضعیف شخص که قبل دچار ریزش بوده اند.
۴.دارای هیر لاین طبیعی خط فرق سر طبیعی به علت رعایت درست چیدمان.
۵.برای بیمارانی که مبتلا به الوپسی و سوختگی هستند نیز این روش قابل اجرا میباشد.
۶.تراکم و رشد عالی به صورت کاملا طبیعی.

روش HRT برای درمان ریزش مو در مردان

ریزش مو در مردان ممکن است به دلیل کاهش تستسترون پس از سن ۳۰ سالگی اتفاق بیافتد. به علاوه، به دلیل بالا رفتن استرس در این سنین، تعادل هورمونی به هم می خورد و کمبود مواد مغذی مورد نیاز در بدن می تواند قدرت رشد و تولید فولیکول های مو را تحت تأثیر قرار دهد.

ریزش مو می تواند اعتماد به نفس فرد را تحت تأثیر قرار دهد. خوشبختانه، درمان جایگزینی هورمون ها در مردان می تواند اختلال هورمونی پیش آمده را که منجر به ریزش مو شده است، جبران نماید. درمان ریزش مو با روش HRT ، مطمئن و اثربخش است و می تواند ریزش مو را به صورت اصولی درمان کند.

اگر علت ریزش موی شما، سطح پایین تستسترون است، روش ترمیم مو HRT می تواند برای شما مناسب ترین درمان باشد.

کاشت موی طبیعی به روش HRT

نقش هورمون ها در ریزش مو

ریزش مو در مردان معمولاً به نوعی از هورمون تستسترون معروف به دی هیدروتستسترون (DHT) مربوط است. افزایش DHT باعث کاهش فعالیت فولیکول های مو شده و حتی باعث از بین رفتن این فولیکول ها می شود.

موهای قرار گرفته در جلو و تاج سر نسبت به هورمون DHT بسیار حساستر هستند و در طول زمان، کندتر رشد کرده و رشد همه آنها همزمان با هم متوقف می شود. عوامل ژنتیکی هم می توانند فولیکول های مو را در این نواحی تحت تأثیر قرار داده و آنها را نسبت افزایش سطح DHT حساس تر کنند.

ترمیم مو به روش HRT ، درمانی برای ریزش مو

روش کاشت مو یا ترمیم مو HRT یکی از تاثیر گذار ترین روش های درمان ریزش مو در مردان است. اگر اختلال هورمونی در مردان دیده شود، روش HRT برای مردان می تواند یک درمان قطعی و موثر در ریزش مو باشد. همچنین در مواردی که کمبود ویتامین های مغذی علت ریزش مو شناخته شود، روش HRT به همراه یک برنامه غذایی مناسب و ورزش صحیح می تواند توصیه شود.

آیا روش HRT برای مردان بی خطر است؟

هرچند روش HRT به عنوانی روشی درمانی برای جایگزینی هورمون ها به کار می رود، اما نباید انتظار داشت که سطح هورمون های جایگزین شده به سطوح ا ولیه خود برسند.

روش کاشت مو HRT روشی کاملاً مطمئن است که با نظارت مستقیم پزشک و جراح متخصص مو انجام می شوداین روش برای بیماران قلبی- عروقی و همچنین دیابت نوع ۲ توصیه نمی شود. تلاش تیم متخصص کاشت مو بر این است که تا زمانی که درمانی وجود دارد، هیچ کس از ریزش مو رنج نبرد.

 

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

13 پاسخ به “کاشت مو به روش HRT اچ ار تی”

 1. زند گفت:

  ترمیم مو به روش HRT بهترین روش برای درمان ریزش مو هست به خصوص اگر در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین این روش درمانی انجام شود.

 2. داریوش حقیقی گفت:

  من چند ماه پیش از همین روش در کلینیک ایران نوین کاشت مو انجام دادم واقعا از نتیجه راضی هستم، خیلی دلسوز و خوش برخورد هستند

 3. محمد گفت:

  خیلی ممنون از سرویس هاتون
  ۲ ماه پیش اونجا بودم موهامو کاشتم الان نتیجشو دارم میبینم
  ممنون

 4. نسیم گفت:

  من مقداری ریزش مو داشتم از جلوی سر . علاوه بر اینکه موهامو کاشتم تخفیف ویزه برای پاکسازی صورتم گرفتم ممنون

 5. پازوکی گفت:

  از وقتی تو با تخفیف کلینیک ایران نوین موهامو کاشتم برای بقیه کارای جوانسازی و لیزر هم فقط به این کلینیک مراجعه میکنم. واقعا برخورد پرسنلشون خوبه. تخفیف مو و لیزر هم فوق العادست

 6. علی گفت:

  سلام تو این روش موی ترمیم شده قابل رشد هستش

 7. ص.ر گفت:

  سلام کسی هست بگه مو در این روش چ جوری فیکس میشه؟!
  روی یک شبه پوست روی سر با چسب فیکس میشه یا توی سر فرو میره؟
  پوست کف سر میتونه نفس بکشه؟

  • کلینیک ایران نوین گفت:

   با سلام و عرض احترام
   کاشت مو در روش ترمیم موی hrt با توجه به میزان طاسی فرد، می تواند به سه روش انجام شود. در صورتی که فرد دارای طاسی کامل باشد، از پروتز مو بر روی سر استفاده می شود و در صورتی که امکان کاشت مو در لابلای مو ها باشد از این روش استفاده می شود.
   شما می توانید برای مشاوره و ویزیت رایگان کاشت مو از ربات تلگرام ایران نوین یا شماره تماس کلینیک استفاده کنید.
   شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰
   با آرزوی بهترین ها

 8. ص.ر گفت:

  مرسی از پاسختون
  من قصد دارم این روش و انجام بدم جلوی مو و پشت سرم مو دارم اما وسط سرم کاملا خالیه! در اینستاگرام خیلی سرچ کردم مراکز متعددی پیدا کردم و کارهاشون و دنبال کردم! متاسفانه تمامی اونها همدیگرو تقد کردن و سعی در تخریب هم داشتن! یک نفر هم کامنت گذاشته بود ک از نزدیک اقایی رو دیده و منصرف شده چون کاملا مصنوعی به نظر میرسیده!!!!!!!
  میشه بفرمایید طول عمر این کار چقدره؟!
  من گویا باید از پروتز شبیه به پوستیژ استفاده کنم

 9. نصیر گفت:

  سلام : امید که خوب و خوشحال باشید.
  من از رزش مو رنج میبرم میخوام کمکم کنید تا جهت کاشت به کلنیک تون بیام

  • کلینیک ایران نوین گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای دریافت مشاوره و استعلام هزینه کاشت مو و تقویت مو از طریق شماره ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰ با کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید یا برای کسب اطلاعات بیشتر راجب کاشت مو به لینک صفحه کاشت مو مراجعه فرمایید.
   موفق و پیروز باشید.

 10. مجتبی گفت:

  سلام خسته نباشید ، آیا این شیوه کاشت مو مصنوعی هست یا طبیعی موها رشد میکنن یا نه ،، آیا در یک جلسه انجام میشه یا چند جلسه ،،،، آیا سر که فقط دورش مو داره و کاملا طاس هست کامل ترمیم یا کاشت میشه با تراکم بالا یا نه ،،،، آیا هزینه ی که گذاشتید در سایت حداکثر هست

  • کلینیک ایران نوین گفت:

   سلام دوست عزیز
   در روش HRT کاشت مو و رویش مو به صورت طبیعی است. برای تشخیص اینکه آیا با مقدار موی دور سر شما امکان کاشت مو وجود دارد حتماً باید عکس از پشت و بغل سر شما دیده شود. زیرا حجم بانک در نتیجه کاشت مو تأثیر مستقیم دارد. توصیه می شود برای راهنمایی های بیشتر حتما با مرکز مشاوره کاشت مو ایران نوین از طریق شماره ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰ تماس گرفته یا عکس خود را از به ربات ویزیت مجازی ایران نوین ارسال نمایید.
   موفق و پیروز باشید.
   صفحه کاشت مو کلینیک ایران نوین :
   کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *