فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT
  • 14 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 1575 بازدید

 کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT بسیار حساس و احتیاج به دقت فراوان داردودر مواقع لزوم از این روش استفاده میشود. این روش را در فارسی به روش برداشت مو از بدن تعریف می کنند..

در این روشها چنانچه فرد بانک موی مناسبی نداشته باشد ویا دارای موهای نازک و ضعیف در قسمت بانک مو باشد از موی بقییه قسمتهای بدن استفاده می شود ولی در این روش باید ذدر نظر داشت مو بدن و سر با یکدیگر همخوانی داشته باشد.در این روش احتیاحی به بریدگی بخیه نمی باشد

در کاشت مو به روش BHT  از قسمتهای  ریش –شانه-سینه-بازوها-ران و ساق پا به عنوان بانک مو استفاده میشود. از این روش بیشتر در مواقعی که قسمتی از سر دچار اسیب دیدگی شدید شده و شکل ظا هری ان تغییر کرده استفاده می کنند.

کاشت مو به روش BHT :

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

BHT که مخففش همان Body Hair Transplantation میباشد
در این شیوه کاشت مو فقط نوع برداشت موها متفاوت میباشد و دیگر مراحل كاشت هیچ فرقی با دیگر روش های کاشت مو ندارد.
کاشت مو به روش BHT به حالتی گفته می شود که برداشت مو به جای سر، از بدن شخص صورت گیرد. افرادی که دارای بانک موی کم تراکم و ضعیفی هستند اغلب  خواستار این نوع کاشت می باشند.

کاشت مو های ریش صورت شخص روی سر :

در این نوع از کاشت مو قادر هستیم به غیر از پشت سر فرد بیمار، از  سایر نقاط دیگر بدن هم گرافت‌های مورد نیاز را به روش  FUE استخراج میکنیم و میتوانیم از آنها برای طاسی شخص بیمار استفاده کنیم.با ترکیب کاشت موهای پشت سر و موهای بدن، ما قادر هستیم بیش از ۴۰۰۰ گرافت مو را طی چند روز متوالی پیوند دهیم.

کاشت موهای بدن شخص در ریش و سبیل :

ما میتوانیم در این شیوه برای بازیابی موهای صورت که دارای ریزش بیش از حد هستند،از موهای بدن مثل موهای روی سینه فرد استفاده کنیم. همچنین در حالتی ‌که بر اثر هر اتفاقی در منطقه رویش موهای ریش جای زخم باقی بماند، می‌توان به کاشت مو به روش BHT جای زخم ها را پوشاند.

کاشت موهای سر در ریش و سبیل:

و همچنین در این روش برای کاشت و ترمیم موی ریش و سبیل فرد میتوان از موهای پشت سر گرافت مو بگیریم. با این شیوه می‌توانید ریزش موهای ریش و سبیل را درمان کنید و همچنین جای زخمی که روی صورت به جا مانده است یا حتی جای بخیه را پوشاند.

کاشت مو های سینه روی سر:

معمولا مو های سینه برای گرافت گرفتن و کاشت بر روی سر مناسب نیستند به این دلیل مو های سینه ضعیف هستند و تحمل کاشت را ندارند و به همین دلیل متخصصان ما برای انتخاب شخص مورد نظر بسیار حساس هستند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *