فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

کاشت مو بدون تراشیدن سر چیست؟

کاشت مو بدون تراشیدن سر
  • 7 می 2018
  • بدون نظر
  • 3390 بازدید

کاشت مو بدون تراشیدن سر چیست؟

کاشت مو بدون تراشیدن سر چیست؟ آیا می توان کاشت مو را بدون تراشیدن سر انجام داد؟ این روش تا چه حد مؤثر واقع می گردد؟ این ها سوالاتی هستند که سعی میکنیم در این نوشته پاسخ صحیحی برای آنها مطرح کنیم.

همانطور که میدانید موی سالم و پرپشت تأثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت افراد دارد. افرادی که دچار ریزش موی شدید میشوند و همه یا بخشی از موهای خود را از دست میدهند به مرور زمان با مشکلاتی مانند کاهش اعتماد بنفس و ضعف در روابط اجتماعی روبرو خواهند شد.

کاشت مو بدون تراشیدن سر

انواع کاشت مو

در نتیجه طبیعی است که دنبال راه حلی برای درمان ریزش مو باشند. یکی از این روش ها کاشت مو بدون تراشیدن سر است. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که تمایلی به تراشیدن موی سر به هنگام کاشت ندارند، با ما همراه باشید.

کاشت مو بدون تراشیدن سر تا چه حد امکان پذیر است؟

شما هم ممکن است به دلایل مختلفی مانند ترس از دست دادن کامل موهای باقیمانده و یا عدم نتیجه گیری از کاشت مو و کاهش اعتماد بنفس تمایلی به تراشیدن سر به هنگام کاشت مو نداشته باشید.

مخصوصا خانم هایی که دارای موهای بلند هستند طبیعتاً علاقه ای به کوتاه کردن تمامی موها به خاطر کاشت ناحیه ای از سر ندارند و به این فک میکنند که مدت ها طول خواهد کشید که موها دوباره رشد کرده و ظاهر دلخواهشان را پیدا کنند. خبر خوب این است که در برخی موارد امکان کاشت مو بدن اصلاح سر وجود دارد که به درخواست متقاضیان کاشت مو انجام می گردد.

نکات مهم بعد از کاشت مو

کاشت مو بدون اصلاح سر

کاشت مو بدون تراشیدن سر چگونه انجام میشود؟

این روش جدیدترین روش کاشت مو محسوب می شود. به کمک این روش می توان کاشت مو را بدون اصلاح سر انجام داد. تعداد مویی که قصد پیوند زدن آنها را دارید و همچنین ناحیه کاشت عوامل مؤثر در انجام این روش هستند. بطور کلی هنگامی که بخش کوچکی از ناحیه سر نیاز به کاشت مو دارد می توان از اصلاح موها صرف نظر کرد.

لازم به ذکر است که کاشت مو بدون اصلاح سر نیاز تخصص و صرف دقت زیادی دارد بنابراین توجه داشته باشید که حتماً این عمل را نزد متخصص پوست و مو و در یک کلینیک معتبر انجام دهید. همچنین تشخیص دکتر مبنی بر امکان یا عدم امکان کاشت بدون تراشیدن بسیار اهمیت دارد. لذا بدون تأیید پزشک متخصص هرگز دست به انجام این کار نزنید.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *